Certyfikat

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne „Ziołolek” Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne „Ziołolek” Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne „Ziołolek” to ponad 75 lat tradycji polskiego przemysłu farmaceutycznego, oryginalnych polskich technologii oraz entuzjazmu i wiary w nasze możliwości. Przedsiębiorstwo powstało w 1945r. i jest dynamicznie rozwijającą się firmą branży farmaceutycznej. Firma posiada Certyfikat GMP (Good Manufacturing Practice) na wszystkie produkowane formy leków oraz Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015. P.F. „Ziołolek” produkuje leki oparte na oryginalnych polskich recepturach, które w połączeniu z nowoczesnymi metodami wytwarzania dają dobre efekty w leczeniu i profilaktyce. Specjalizujemy się w produkcji leków dermatologicznych oraz soli musujących. Znaczną część portfolio „Ziołoleku” stanowią emolienty dla dzieci LINOMAG® oraz dermokosmetyki. Przedsiębiorstwo posiada w swojej ofercie także inne wyroby kosmetyczne, suplementy diety i preparaty przeciwko insektom. Asortyment jest stale rozszerzany o kolejne nowości. Główną misją firmy jest „Dobra Jakość”, a podstawą działania – nowoczesna technologia i najwyższe standardy zarządzania. Dzięki temu dostarczane na rynek produkty są zgodne z wymaganiami współczesnej medycyny, farmacji i kosmetyki.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
Za szybko prosicie użytkowników o opinie o produktach :) dobrze by było oceniac je dopiero po jakimś czasie, albo móc pominąć produkt w ocenie jeśli się go jeszcze nie zna. Jeśli chodzi o same kremy to jestem zachwycona, oraz dziękuję za torbę! Nawet nie patrzę juz na półkę z kremami w jakichkolwiek drogeriach
Jestem wierną fanką więc trwajcie! :)
Jest OK
Szybka wysyłka,informacja na czas. Polecam Wasze produkty innym.
Szybka wysyłka, doskonałe produkty w super przystępnych cenach. Duży wybór kosmetyków dla każdego, zwłaszcza dla alergików i dzieci. Gorąco polecam firmę i jej produkty.
Bardzo dobre produkty
obsługa jest bez zarzutu
jestem bardzo zadowolona
Warto tu wracać
Wysokiej klasy produkty. Obsługa klienta bardzo dobra, szybka dostawa produktów. Polecam "Ziololek" rodzinie oraz znajomym.

Loading...

Pieczęcie eKomi