Certyfikat

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne „Ziołolek” Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne „Ziołolek” Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne „Ziołolek” to ponad 75 lat tradycji polskiego przemysłu farmaceutycznego, oryginalnych polskich technologii oraz entuzjazmu i wiary w nasze możliwości. Przedsiębiorstwo powstało w 1945r. i jest dynamicznie rozwijającą się firmą branży farmaceutycznej. Firma posiada Certyfikat GMP (Good Manufacturing Practice) na wszystkie produkowane formy leków oraz Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015. P.F. „Ziołolek” produkuje leki oparte na oryginalnych polskich recepturach, które w połączeniu z nowoczesnymi metodami wytwarzania dają dobre efekty w leczeniu i profilaktyce. Specjalizujemy się w produkcji leków dermatologicznych oraz soli musujących. Znaczną część portfolio „Ziołoleku” stanowią emolienty dla dzieci LINOMAG® oraz dermokosmetyki. Przedsiębiorstwo posiada w swojej ofercie także inne wyroby kosmetyczne, suplementy diety i preparaty przeciwko insektom. Asortyment jest stale rozszerzany o kolejne nowości. Główną misją firmy jest „Dobra Jakość”, a podstawą działania – nowoczesna technologia i najwyższe standardy zarządzania. Dzięki temu dostarczane na rynek produkty są zgodne z wymaganiami współczesnej medycyny, farmacji i kosmetyki.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
Jestem w pełni zadowolona z obsługi.
Moja uwaga dotyczy wielkości czcionki i bladego koloru nadruku na wszystkich opakowaniach produktów zakupionych przeze mnie. Dla osoby starszej, pomimo dobrych okularów, nie do przeczytania bez lupy.
polecam produkty firmy Ziołolek
Za krótki czas sie wyswietla numer zamówienia
ogólnie O.K
Jesteście Państwo bardzo dobrą firmą, produkującą przez duże "B" bardzo dobre kosmetyki. Jak pisałam już wcześniej, jako osoba oszczędna, nie lubię opakowania w tubkach, nie z uwagi na estetykę i wygodę, ale z uwagi na brak możliwości wydostania zawartości kremu z tubki do końca. Radzę sobie sprytem, przecinam opakowanie na pół i wydobywam do końca jej zawartość. Polecam Państwa firmę swoim znajomym. Proszę, w dalszym ciągu, produkować tak dobre wyroby i starać się utrzymywać ich niskie ceny, za co Państwu dziękuję w imieniu kupujących Państwa produkty.
bardzo fajne i tanie leki
Profesjonalne podejście do klienta, ekspresowa obsługa, jakość na najwyższym poziomie
Wszystko sprawnie super
Szybka przesyłka,wiele próbek
super obsługa czasowa i precyzyjna. zamówienie w jeden dzień i dwa dni po tym juz przesyłka w paczkomacie

Loading...

Pieczęcie eKomi