Certyfikat

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne „Ziołolek” Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne „Ziołolek” Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne „Ziołolek” to ponad 75 lat tradycji polskiego przemysłu farmaceutycznego, oryginalnych polskich technologii oraz entuzjazmu i wiary w nasze możliwości. Przedsiębiorstwo powstało w 1945r. i jest dynamicznie rozwijającą się firmą branży farmaceutycznej. Firma posiada Certyfikat GMP (Good Manufacturing Practice) na wszystkie produkowane formy leków oraz Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015. P.F. „Ziołolek” produkuje leki oparte na oryginalnych polskich recepturach, które w połączeniu z nowoczesnymi metodami wytwarzania dają dobre efekty w leczeniu i profilaktyce. Specjalizujemy się w produkcji leków dermatologicznych oraz soli musujących. Znaczną część portfolio „Ziołoleku” stanowią emolienty dla dzieci LINOMAG® oraz dermokosmetyki. Przedsiębiorstwo posiada w swojej ofercie także inne wyroby kosmetyczne, suplementy diety i preparaty przeciwko insektom. Asortyment jest stale rozszerzany o kolejne nowości. Główną misją firmy jest „Dobra Jakość”, a podstawą działania – nowoczesna technologia i najwyższe standardy zarządzania. Dzięki temu dostarczane na rynek produkty są zgodne z wymaganiami współczesnej medycyny, farmacji i kosmetyki.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
Bardzo zadowolony!
Bardzo szybka wysyłka, kosmetyki fajnej jakości, atrakcyjna cena. Kosmetyki nie uczulają, odpowiednio dobrane składniki które, idealnie sprawdzają się do skór problematycznych. Bardzo polecam !
Szybki i bezproblemowy zakup
Jestem w pełni zadowolona z produktu ,procedury zamówień i obsługi Polecam
Szybka I sprawna dostawa. Dobrze, że sposób dostawy przewiduje również paczkomaty. Doceniam załączane przez firmę prezenty, to wyraz troski o zadowolenie klienta. Dodatkowo dzięki próbkom mam możliwość sprawdzenia kolejnych produktów. Firma warta polecenia. Korzystam z oferty produktów Ziołolek już od kilku lat, widzę rozwój. Trzymam a Was kciuki I polecam znajomym.
Jestem zadowolona,polecam firmę dalej.
Jestem bardzo zadowolona. Do tej pory zamawiałam produkty w Państwa firmie telefonicznie i byłam bardzo zadowolona z kontaktów z Paniami z działu sprzedaży.
Szybki wygodny zakup :)
Ok szybko dprawnie
Super!

Loading...

Pieczęcie eKomi