Certyfikat

Nagrodzono Srebrną Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Srebrną Pieczęcią Uznania eKomi!

yrke.pl
yrke.pl
YRKE – zaufany polski producent mebli

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
Poprawić czas wysyłki produktów i szybciej kontaktować się z klientem w przypadku wydłużonego terminu realizacji.
Trochę długo się czeka na towar
Szczerze polecam. Wszystko jest super.
Wszystko zgodne z opisem. Szybka przesyłka.
Polecam. Bardzo dobra jakość i obsługa
Wszystko odbyło się ok. Polecam firmę.
Nie jestem zadowolony z czasu oczekiwania. biurko jest takie jakie miało być niestety jest nie stabilne, bardzo się buja ci bardzo przeszkadza aczkolwiek blat jest solidny i miło mi się z niego korzysta
Nie, nie jestem zadowolona, czas realizacji zamówienia wyniósł 3tyg. Po 2 tyg przyszła paczka z uszkodzonym blatem, kolejny tydzień czekałam na wymianę. Brak kontaktu ze strony sklepu, by zrealizować zamówienie zgodnie z tym, co jest na stronie tj. 5dni roboczych od złożenia zamówienia. Odpowiadają, owszem, ale dopiero po kontakcie ze strony klienta. Jakość produktu pozostawia wiele do życzenia. Nie jest to biurko warte 1tys, tak, jak w moim przypadku.
Meble miały być wysłane do 5 dni roboczych. Po 10 wysłałam maila (kontaktu telefonicznego brak!), z zapytaniem. Odpowiedź lakoniczna, że jest opóźnienie i o wysyłce poinformują mailowo. Żadnego maila nie otrzymałam, otrzymałam natomiast przesyłkę z jednym zamówionym produktem: kontenerkiem, ale biurka nie otrzymałam! Brak jakiejkolwiek informacji, czy reszta zamówienia dotrze czy nie… zero komunikacji, a od złożenia zamówienia minął miesiąc! A ja nadal nie otrzymałam opłaconego z góry biurka! NIE POLECAM!!!
Dostawa szybka, natomiast zamówiony stół posiadał już rysy na powierzchni górnej a od spodu był lekko uszczerbany (na szczęście z dołu więc nie robiłem kłopotu). Mimo prostego montażu przydała by się instrukcja (krótka np. w trzech krokach) gdyby składaniem zajmowała się kobieta. Na duży plus zasługuje opcja zwymiarowania i konfiguracji mebla dzięki czemu pasuje do mojej kuchni jak znalazł. Kolorystyka również jest w porządku.

Loading...

Pieczęcie eKomi