Certyfikat

Nagrodzono Standardową Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Standardową Pieczęcią Uznania eKomi!

Az Machinery Sp. z o.o.
Az Machinery Sp. z o.o.
E-sklep Wiertarka został założony w kwietniu 2011 roku, po latach zdobywania doświadczeń na tradycyjnym rynku maszyn i elektronarzędzi. W roku 2018 uruchomiliśmy nową platformę sprzedaży, dzięki której zakupy w naszym sklepie będą jeszcze bardziej przyjazne i sprawne, a dostawa towaru bezzwłoczna. Dzięki zdobytemu doświadczenie w prowadzeniu e-handlu, możemy zaoferować pełen profesjonalizm w obsłudze każdego zamówienia. Zespół ludzi pracujących nad komplementarnością oferty, prawidłową obsługą zamówień, zgłoszeń serwisowych czy profesjonalnym doradztwie w doborze urządzeń, maszyn, narzędzi ma na celu pełne zaspokojenie potrzeb naszych klientów.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
*****
Witam. Polecam zamawianie na tym portalu. Części pasują wykonane z dobrego materiału. Paczka przyszła na czas. Jedyny problem to płatność blikiem, musiałem zapłacić normalnie przelewem z banku. Możliwe, że ten problem występuje tylko na telefonie. Pozdrawiam i polecam.
Wszystko tak sprawnie jak oczekiwałem.
Brak uwag będę robił zakupy
sprawne, bez opóźnień. Oby tak dalej!
super
Polecam
sprawnie, szybki, bez zastrzeżeń
Wszystko dobrze. Dobry kontakt z klientem, sprawna realizacja zamówienia.
Obsługa uprzejma, bardzo sprawna.
Uwaga dotyczy strony zakupowej gdzie nazwisko zamawiającego pojawia się po zakończeniu zamówienia w nazwie firmy do fakturowania co nie ma sensu. Przez nerwowe poszukiwanie rozwiązania zapomniałem o podaniu NIP . Sprawę skorygowałem po otrzymaniu e-maila.

Loading...

Pieczęcie eKomi