Certyfikat

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

wannaczykabina.pl
wannaczykabina.pl
Potrzebne ci wysokiej jakości wyposażenie do łazienki, które ułatwi stworzenie wnętrza nowoczesnego, luksusowego, w którym weźmiesz szybki prysznic po wysiłku fizycznym, długą kąpiel lub zadbasz o swój wygląd? Armatura łazienkowa w wannaczykabina.pl zrealizuje wszystkie twoje marzenia. Oferujemy ceramikę sanitarną, systemy prysznicowe, baterie, jak i urządzenia do ogrzewania oraz do warsztatu. Dostępne wyposażenie do łazienki jest dziełem cenionych producentów, którzy przestrzegają najwyższych standardów jakości i nie tylko śledzą, ale wyznaczają światowe trendy.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
Rozmowa telefoniczna profesjonalna i rzeczowa! Polecam!!!
Czy jesteś zadowolony z jakości naszych usług?
- tak
Polecam
Krzysztof W.
Bez uwag
Paweł S.
Szybkie zamówienie i realizacja
Tomasz B.
Nie mam zastrzeżeń.
Adam F.
Zdecydowanie poleciłbym sklep "wannaczykabina.pl". Przesyłka na czas, wszelka informacja na e-mailu, no i co ważne - cena jakiej nie zaoferował żaden inny sklep, ani popularny portal aukcyjny. Otrzymałem w pełni wartościowy, nowy produkt.
Paweł S.
Obsługa telefoniczna i mailowa to kiepsko.. pisałem na by napisać kurierowi informacje żeby zadzwonił dwie godziny przed dostarczeniem towaru przed ani jednym nie dostał informacji ani przed drugim dostarczeniem towaru nie dostał informacji sprawy uratował kurier który przyjechał następnego dnia przekierował paczkę A następny dzień .
bardzo sprawne zamówienie
wszsytko oki

Loading...

Pieczęcie eKomi