Certyfikat

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Villa Italia
Villa Italia
Autorskie kolekcje Villa Italia, dostępne w oficjalnym sklepie producenta, zachwycają przepięknymi zdobieniami i najwyższą jakością wykonania. Wśród naszych propozycji znajdują się m.in.: porcelana, szkło, sztućce, obrusy oraz artykuły dekoracyjne. Projektując zwracamy szczególną uwagę na funkcjonalność naczyń, to dlatego porcelana stołowa dostępna w naszej ofercie może być bezpiecznie myta w zmywarce i używana w kuchence mikrofalowej. Dbamy o wysoką jakość materiałów, z których tworzymy przepiękne kolekcje o różnorodnej formie i kolorystyce. W naszych produktach łączymy walory estetyczne z praktycznością i wygodą w użytkowaniu porcelany.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
Jestem bardzo zadowolona szybka dostawa a także natychmiastowy kontakt z biurem obsługi polecam ten sklep wszystkim tym którzy kochają eleganckie zastawy i talerze
Szybka obsługa
Wszystko tak jak być powinno. Polecam
Nie mam uwag
Bardzo wysoka jakość obsługi
Dobra procedura
Nie polecam. Moje pierwsze doświadczenie ze sklepem online Villa Italia i o ile sprzedawane produkty firmy Villa Italia są wysokiej jakości, to dystrybutor firmy w P... wykazuje bałagan organizacyjny zarówno jeżeli chodzi o stan magazynowy jak i o księgowość w tej firmie. Oferowane produkty nie znajdują się na stanie magazynu. Od 7 dni oczekuję na zwrot środków z tytułu braku możliwości zrealizowania zamówienia przez firmę.
*****
Polecę Państwa usługi innym. Dodałabym tylko rozmiar i wagę produktów na stronie internetowej.
polecam

Loading...

Pieczęcie eKomi