Certyfikat

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

umebluje.pl
umebluje.pl
Wybierając nasz sklep meblowy umebluje.pl masz pewność, że w szybkim czasie otrzymasz wyjątkowe, wysokiej jakości ekskluzywne meble, które pozwolą Ci w oryginalny sposób zaaranżować każde wnętrze w domu, czy też w mieszkaniu. Na rynku meblarskim funkcjonujemy już od ponad 10 lat - przez ten czas zdążyliśmy nawiązać współpracę z popularnymi oraz godnymi zaufania producentami, takimi jak między innymi Szynaka Meble, Meble Gala Collezione oraz Meble Wójcik. Specjalnie dla naszych klientów zadbaliśmy o szeroki wachlarz stylów, dzięki czemu każdy z pewnością znajdzie propozycje, które wzbogacą między innymi aranżacje typowo klasyczne, nowoczesne, skandynawskie, industrialne i inne. Nasz internetowy sklep meblowy zadbał o to, aby właściciele małych oraz dużych mieszkań mogli urządzić modnie i szykownie swoje cztery kąty. Dlatego też wśród naszych propozycji nie mogło zabraknąć wielu faktur, materiałów, barw, czy też zdobień, które wniosą do pomieszczenia przytulny klimat. Oferowane przez nas nowoczesne meble do domu dostępne są również w szerokim przedziale cenowym - jest zatem w czym wybierać!

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
Produkty zgodne z opisem, zbyt długi czas realizacji.
Polecam, sklep, już dwukrotnie korzystałem z jego usług i jestem zadowolony.
Bardzo 😁👍
Sprzedawca ok wszystko poszło zgodnie z założeniami.
Firma godna polecenia.
Termin nie potrzebnie wydłużany. Po rozmowie udało się go skrócić.
Wcześniejsze doświadczenia z zakupem pozytywne. Trochę mi było żal kierowców, którzy dostarczyli mi krzesła. Musieli przejechać całą Polskę i dotarli do mnie przed 21 a jeszcze czekała ich dwugodzinna jazda do ostatniego klienta.
Realizacja i dostawa szybsze niż zapowiadany termin. Dobra komunikacja. Panowie z firmy dostawczej punktualni i sympatyczni.
Polecam.
Meble dostarczone szybko i bez uszkodzeń. Jestem zadowolona.

Loading...

Pieczęcie eKomi