Certyfikat

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

umebluje.pl
umebluje.pl
Wybierając nasz sklep meblowy umebluje.pl masz pewność, że w szybkim czasie otrzymasz wyjątkowe, wysokiej jakości ekskluzywne meble, które pozwolą Ci w oryginalny sposób zaaranżować każde wnętrze w domu, czy też w mieszkaniu. Na rynku meblarskim funkcjonujemy już od ponad 10 lat - przez ten czas zdążyliśmy nawiązać współpracę z popularnymi oraz godnymi zaufania producentami, takimi jak między innymi Szynaka Meble, Meble Gala Collezione oraz Meble Wójcik. Specjalnie dla naszych klientów zadbaliśmy o szeroki wachlarz stylów, dzięki czemu każdy z pewnością znajdzie propozycje, które wzbogacą między innymi aranżacje typowo klasyczne, nowoczesne, skandynawskie, industrialne i inne. Nasz internetowy sklep meblowy zadbał o to, aby właściciele małych oraz dużych mieszkań mogli urządzić modnie i szykownie swoje cztery kąty. Dlatego też wśród naszych propozycji nie mogło zabraknąć wielu faktur, materiałów, barw, czy też zdobień, które wniosą do pomieszczenia przytulny klimat. Oferowane przez nas nowoczesne meble do domu dostępne są również w szerokim przedziale cenowym - jest zatem w czym wybierać!

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
Super kontakt, szybka realizacja i dostawa.
*****
OK.
Polecam bez zarzutów termin i transport tak jak w umowie.
Polecam
Ws,ystko na 5 z plusem
Niestety sofa przyszła na raty. Za pierwszym razem pomylono boczki i trzeba było odsyłać i czekać na nowe. Dobrze, że sprawdziłem od razu przy kierowcach czy wszystko jest ok, bo inaczej pewnie jeszcze więcej byłoby galimatiasu. Obiecano mi przysłanie brakujących elementów na konkretny dzień, na który wziąłem pracę zdalną. Niestety boczki wtedy nie przyszły i nikt nawet się ze mną nie skontaktował w tej sprawie. Dopiero po moim telefonie przesyłka została nadana, a finalnie paczkę musiała odebrać żona. Tak więc oprócz pomyłki w transporcie musiałem jeszcze extra poczekać i zmieniać swój i Żony harmonogram pracy.
Czy polecisz nas innym?
- Tak, polecam.
Jestem bardzo zadowolony. Po zakupach i wyorodukowaniu mebli , mogliśmy umówić się na inny termin dostarczenia, gdyż w proponowanym nie było mnie w domu. Super. Polecam.
Polecam

Loading...

Pieczęcie eKomi