Certyfikat

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

trihorse.pl
trihorse.pl
Wszystko zaczęło się w latach dziewięćdziesiątych całkiem skromnie, w Děčínie, nad Łabą. W 1996 roku Jaroslav Voldřich rozpoczął pracę od toczenia drewnianych kulek i powoli zaczął produkować kolejne półprodukty do zabawek. Od samego początku założył, że będzie pracować z drewnem. Dlaczego? Dlatego, że drewno nie jest materiałem martwym, ma w sobie energię, a jego dotyk daje znacznie więcej przyjemności, niż najdoskonalszy kawałek plastiku. Także dzięki temu, że połączył siły z wiodącymi producentami zabawek, zarówno na rynku rodzimym, jak i na zagranicznych zawsze stawiając na pierwszym miejscu bezpieczeństwo w ich użytkowaniu. Wybierał z kolegami najlepsze gatunki drewna i nigdy nie odstąpił od wyjątkowej jakości jego opracowania.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
marcin s.
Sprawnie i zgodnie z umową.
Alicja M.
Syn zachwycony, już poleciliśmy dalej 😊
Piotr K.
Tak, jestem zadowolony.
Przemek B.
Rewelacja!
GABRIELA S.
Wszystko szybko bardzo sprawnie
Beata K.
Produkt zgodny z opisem, szybka dostawa.
Franciszek L.
jakby można było to ja bym przyznał 10 gwiazdek i oczywiście polecam wszystkim którzy chcą widzieć radosne i zadowolone dziecko
Grażyna K.
tor kulkowy - super, zrobiłfurorę; kropkowanki również . Bardzo miła , profesjonalna obsługa. Gratulacje. Będę zaglądać na waszą stronę.
Ewa P.
Błyskawiczną dostawa, przemiła obsługa. Tor kulkowy zgodny z opisem. Pobawiliśmy się z mężem😉 z przyjemnością. Zabawka musi jeszcze poczekać na urodziny wnuka, mamy nadzieję, że będzie zadowolony tak jak my.
Kamila W.
Świetny produkt. Bardzo dobre wykonanie, ekspresowa wysyłka. Na pewno skorzystam ponownie!

Loading...

Pieczęcie eKomi