Certyfikat

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

toys4boys.pl
toys4boys.pl
W Toys4Boys uważamy, że każdy zasługuje na oryginalny prezent. Dlatego właśnie wszystkie pomysły na prezent na urodziny, które znajdziesz w naszym sklepie z upominkami są nietypowe i zaskakujące. Wciąż powiększamy asortyment o nowe gadżety i śmieszne prezenty, ale także produkty, które są funkcjonalne i ładne. Dbamy o to, aby asortyment, czyli prezenty i gadżety były ciągle świeże, na topie i wzbudzały zainteresowanie. Odwiedzaj nasz nietypowy, śmieszny sklep co jakiś czas, aby sprawdzić czy nie mamy czegoś nowego i czy, aby na pewno nie ominęły Cię interesujące prezenty dla chłopaka. Pamiętaj – fajny prezent to trafiony prezent! Podzieliliśmy nasze oryginalne prezenty na kategorie, by łatwiej było Wam wybrać idealny prezent dla chłopaka czy dziewczyny.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
Proszę o kontakt telefoniczny przed dostraczeniem paczki . Pozdrawiam
M.
Kontakt telefoniczny przed wysyłką w celu uprawnienia się - na duży plus.
Bardzo szybka dostawa. Zamówiłem online i z Gdańska do Krakowa już następnego dnia przed południem było powiadomienie że produkt w paczkomacie. Super jakość obsługi. Polecam.
P.
Nie mam uwag.
A.
Bardzo szybka realizacja
wszystko gra
M.
Polecam!
Jestem zadowolona z obsługi klienta - szybka, terminowa realizacja, produkty takie jak na zdjęciach i w opisie. Ceny akceptowalne.
Bardzo jestem zadowolona. Zakupy od Was dają dużo radości. Obsługa jest rzutka, sprawna i troskliwa. Wszystko dociera bezpiecznie do celu. Polecam moim znajomym.
M.
W porządku
J.
Wszystko ok ,szybką dostawa.

Loading...

Pieczęcie eKomi