Certyfikat

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

To-toskania.pl
To-toskania.pl
Największy wybór willi do wynajęcia w Toskanii i Umbrii od 1998 roku. Każda nieruchomość na naszej stronie posiada basen i taras i została starannie wyselekcjonowana przez zespół naszych ekspertów. Co więcej, jeśli znajdziesz jedną z naszych willi taniej na innej stronie, gwarantujemy, że dopasujemy ją do niższej ceny. Skontaktuj się z nami już dzisiaj i zacznij swoją włoską przygodę.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

To moja kolejna rezerwacja i jeszcze się nigdy na To Toskania nie zawiodłem. Podoba mi się możliwość rezerwowania z wielomiesięcznym wyprzedzeniem, już na kolejne wakacje. Miło mieć taką perspektywę!
Dom dobrze opisany, sporo zdjęć i informacji o okolicy, nie było problemów z rezerwacją przez stronę. Podziękowania dla pani ***, która pomogła podjąć decyzję.
Jestem bardzo zadowolona z kontaktu z obsługa klienta. *** była super pomocna i zaangażowana w wybór idealnego miejsca na nasze wakacje. Szczerze polecam i na pewno ponownie skorzystam z portalu ToToskania.
Bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy. Strona internetowa i informacje, zdjęcia na niej zawarte są bardzo wiarygodne i pokrywają sie z rzeczywistością.
Formalności załatwiane szybko, bez problemów. Trzy razy wyjeżdżaliśmy z To-Toskania i zawsze pełen profesjonalizm i nasze duże zadowolenie z wyjazdu.
Bardzo polecamy To- Toskanię.
Coś co nas bardzo ujęło, to zorganizowanie degustacji win i posiłek w pięknej winnicy jako rekompensata za malutki problem w trakcie rezerwacji. Było to bardzo miłe i niespodziewane. Z pełnym przekonaniem polecamy.
Brawo za profesjonalizm , niezwykle serdeczne i cierpliwe podejście do klienta ( *** ).Bardzo dobry kontakt zarówno telefoniczny jak i mailowy.Jak najbardziej polecam korzystanie z usług "To Toskania".
Przemiła i kompetentna Pani ***
Dziękujemy za pomoc w wyborze domu. Wszystko bez zastrzeżeń. Bardzo dobra i uczynna obsługa klienta. Polecam.
Szybka obsługa na czacie. Oferta bardzo bogata, szczegółowy i czytelny opis. Błyskawiczny kontakt mailowy. Uprzejma obsługa. Polecam korzystanie z portalu.

Dzięki portalowi To Toskania nasz wyjazd był dobrze zorganizowany. Bardzo kompetentna obsługa, udzielają odpowiedzi na wszystkie pytania. Szczególne podziękowania dla Pani konsultantki za pomoc i rekomendacje w wyborze restauracji.
Kontakt telefoniczny utrudniony, jedynie na maile odpisują lub oddzwaniają. Na zapytanie o willę czy jest dostępna, otrzymałam odpowiedz że w danym terminie jest niedostępna i zaproponowano mi inną ale w tym samym ośrodku. Niestety na miejscu okazało się, że podczas mojego całego tygodniowego pobytu willa , o którą się pytałam nie była wcale zajęta. Nie wiem dlaczego wprowadzają ludzi w błąd. Poza tym na miejscu wszystko ok. Opiekun ośrodka bardzo uprzejmy, pomocny i kontaktowy.

Loading...

Czym jest eKomi?

eKomi jest niezależnym usługodawcą online, który wspomaga firmy, hotele i inne podmioty gospodarcze w uzyskiwaniu opinii klientów, w oparciu o dokonane transakcje, oraz w zarządzaniu tymi opiniami. W ten sposób firmy uzyskują realne, autentyczne i wartościowe opinie wystawione bezpośrednio przez klientów, co pozwala na zapewnienie większej przejrzystości i wzrostu bezpieczeństwa dla konsumentów na rynku e-commerce.

Pieczęcie eKomi