Certyfikat

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

To-toskania.pl
To-toskania.pl
Największy wybór willi do wynajęcia w Toskanii i Umbrii od 1998 roku. Każda nieruchomość na naszej stronie posiada basen i taras i została starannie wyselekcjonowana przez zespół naszych ekspertów. Co więcej, jeśli znajdziesz jedną z naszych willi taniej na innej stronie, gwarantujemy, że dopasujemy ją do niższej ceny. Skontaktuj się z nami już dzisiaj i zacznij swoją włoską przygodę.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

Bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy. Strona internetowa i informacje, zdjęcia na niej zawarte są bardzo wiarygodne i pokrywają sie z rzeczywistością.
Formalności załatwiane szybko, bez problemów. Trzy razy wyjeżdżaliśmy z To-Toskania i zawsze pełen profesjonalizm i nasze duże zadowolenie z wyjazdu.
Bardzo polecamy To- Toskanię.
Coś co nas bardzo ujęło, to zorganizowanie degustacji win i posiłek w pięknej winnicy jako rekompensata za malutki problem w trakcie rezerwacji. Było to bardzo miłe i niespodziewane. Z pełnym przekonaniem polecamy.
Brawo za profesjonalizm , niezwykle serdeczne i cierpliwe podejście do klienta ( *** ).Bardzo dobry kontakt zarówno telefoniczny jak i mailowy.Jak najbardziej polecam korzystanie z usług "To Toskania".
Przemiła i kompetentna Pani ***
Dziękujemy za pomoc w wyborze domu. Wszystko bez zastrzeżeń. Bardzo dobra i uczynna obsługa klienta. Polecam.
Szybka obsługa na czacie. Oferta bardzo bogata, szczegółowy i czytelny opis. Błyskawiczny kontakt mailowy. Uprzejma obsługa. Polecam korzystanie z portalu.

Dzięki portalowi To Toskania nasz wyjazd był dobrze zorganizowany. Bardzo kompetentna obsługa, udzielają odpowiedzi na wszystkie pytania. Szczególne podziękowania dla Pani konsultantki za pomoc i rekomendacje w wyborze restauracji.
Kontakt telefoniczny utrudniony, jedynie na maile odpisują lub oddzwaniają. Na zapytanie o willę czy jest dostępna, otrzymałam odpowiedz że w danym terminie jest niedostępna i zaproponowano mi inną ale w tym samym ośrodku. Niestety na miejscu okazało się, że podczas mojego całego tygodniowego pobytu willa , o którą się pytałam nie była wcale zajęta. Nie wiem dlaczego wprowadzają ludzi w błąd. Poza tym na miejscu wszystko ok. Opiekun ośrodka bardzo uprzejmy, pomocny i kontaktowy.
Osoby z którymi rozmawiałam przez telefon bardzo uprzejme i pomocne. Również bardzo cierpliwe bo miałam sporo pytań. Na te które były bardzo szczegółowe jeśli nie potrafiły odrazu odpowiedzieć to bardzo szybko dostałam e-maila z satysfakcjonującą mnie odpowiedzią.
Domek w Toskanii zarezerwowała po raz pierwszy i wyjazd jeszcze jeszcze się nie odbył. Dużo zdjęć jest na stronie, łatwo się po niej poruszać, informacje o domach/willach bardzo dokładne.
Jestem dobrej myśli.
Kontakt z biurem obsługi klienta rewelacyjny. Szybkie odpowiedzi na przesłane zapytania, wszelkie informacje i ciekawostki dotyczące okolic - przewodnik zbędny. Polecam !!!
Bardzo sprawna obługa klienta. Pani *** odpowiadała niezwłocznie na wszystkie zapytania i pomogła w wyborze najwłaściwszej oferty.

Loading...

Czym jest eKomi?

eKomi jest niezależnym usługodawcą online, który wspomaga firmy, hotele i inne podmioty gospodarcze w uzyskiwaniu opinii klientów, w oparciu o dokonane transakcje, oraz w zarządzaniu tymi opiniami. W ten sposób firmy uzyskują realne, autentyczne i wartościowe opinie wystawione bezpośrednio przez klientów, co pozwala na zapewnienie większej przejrzystości i wzrostu bezpieczeństwa dla konsumentów na rynku e-commerce.

Pieczęcie eKomi