Certyfikat

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

To-toskania.pl
To-toskania.pl
Największy wybór willi do wynajęcia w Toskanii i Umbrii od 1998 roku. Każda nieruchomość na naszej stronie posiada basen i taras i została starannie wyselekcjonowana przez zespół naszych ekspertów. Co więcej, jeśli znajdziesz jedną z naszych willi taniej na innej stronie, gwarantujemy, że dopasujemy ją do niższej ceny. Skontaktuj się z nami już dzisiaj i zacznij swoją włoską przygodę.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
Profesjonalizm oraz miła obsługa.
Polecam
szybko sprawnie
Z całego serca mogę polecić usługi świadczone przez To Toscany, Pozdrawiam
Profesjonalna obsługa, szeroka i wyspecjalizowana oferta
Rezerwacja przebiegła profesjonalnie , bardzo pomocny i miły kontakt telefoniczny z *** , mam nadzieję że wakacje w Toskanii będą także miłe - Polecam :)
Wspaniale- szybka, bezproblemowa rezerwacja,wszystkie wątpliwości rozwiane przez przedstawiciela firmy poprzez bezpośredni kontakt z właścicielami zarezerwowanej willi. Wyjątkowa oferta. Polecamy!
Kontakt mejlowy i telefoniczny bez zastrzeżeń. Rezerwacja bez problemów, potwierdzenia na mejla ok.
Kontakt telefoniczny bardzo dobry.

Procedura zmiany terminu szybka i bez problemów aczkolwiek wysoko płatna - *** euro za biurokratyczny "ruch". Tak jest regulamin. I tyle. Może regulamin trzeba zmienić. *** euro byłoby ok za zmianę terminu

Kontakt miły, konkretny.i kompenentny.Taki powinien być. Dziekuję.
Bardzo profesjonalny serwis z biura obsługi klienta +bardzo przyjazna i funkcjonalna strona www wraz z formularzem rezerwacyjnym. Polecam
Na etapie wstępnego wyboru oferty, Informacje, jakie uzyskałem w mailu były wyczerpujące do dokonania rezerwacji obiektu. Biuro obsługi klienta odpowiedziało na wszystkie moje pytania szybko i rzeczowo.
Pozdrawiam.
***
To moja kolejna rezerwacja i jeszcze się nigdy na To Toskania nie zawiodłem. Podoba mi się możliwość rezerwowania z wielomiesięcznym wyprzedzeniem, już na kolejne wakacje. Miło mieć taką perspektywę!

Loading...

Pieczęcie eKomi