Certyfikat

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

To-toskania.pl
To-toskania.pl
Największy wybór willi do wynajęcia w Toskanii i Umbrii od 1998 roku. Każda nieruchomość na naszej stronie posiada basen i taras i została starannie wyselekcjonowana przez zespół naszych ekspertów. Co więcej, jeśli znajdziesz jedną z naszych willi taniej na innej stronie, gwarantujemy, że dopasujemy ją do niższej ceny. Skontaktuj się z nami już dzisiaj i zacznij swoją włoską przygodę.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

Bardzo sprawna obługa klienta. Pani *** odpowiadała niezwłocznie na wszystkie zapytania i pomogła w wyborze najwłaściwszej oferty.
Zostałem poproszony o wystawienie opinii przed wyjazdem więc nie oceniam tego co zastałem na miejscu i zgodności z opisem siłą rzeczy.

Natomiast oceniając kontakt z obsługą To Toskania, opisy każdego domu na stronie czy choćby zakładkę atrakcje, która pozwoliła mi nakreślić plan na tygodniową podróż to uważam że te wszystkie rzeczy są rewelacyjne. Póki co jestem bardzo zadowolony.
Wspaniały portal wakacyjny! Na pewno będę polecać znajomym.Rezerwacja przebiegła bardzo sprawnie, dodatkowo uzyskaliśmy telefoniczną odpowiedź na nasze pytania. Na stronie podane są szczegółowe informacje dotyczące obiektów oraz filtry, które ułatwiają wyszukiwanie noclegów.
Jestem bardzo zadowolona z usług oraz podejścia do klineta. Bardzo dziękuję za wspaniałe wakacje i życzę sukcesów w rozwoju firmy!
Bardzo kompetentni, potrafią pomagać przy właściwych wyborach.
***
Warunki, które zastaliśmy dokładnie odpowiadały opisowi dostępnemu podczas zamówienia. Sposób pokierowania do zarezerwowanej kwatery i organizacja kontaktu z obsługa na miejscu - perfekcyjny.
Wszystko było OK. Bezproblemowy i kontakt i bardzo trafne porady w kwestii wyboru domu. Proces rezerwacji, opłat i organizacji bez zarzutów.
Super wakacje.
Bardzo dobry kontakt, bardzo miła i konkretna rozmowa telefoniczna, po zrobieniu rezerwacji mieliśmy dodatkowe pytania i małe zmiany, nie było z tym najmniejszego problemu.
Bardzo wygodny portal dający ogromną ilość ofert , w których każdy znajdzie coś co najpełniej spełnia jego oczekiwania. Poruszanie się na stronie to-Toskania jest niezwykle łatwe.
Przemiła Pani konsultantka, która była bardzo pomocna i życzliwa. Udzieliła wszystkich odpowiedzi na zadane pytania, także dodatkowe, które wymagały kontaktu z właścicielem nieruchomości.
Przemiła Pani konsultantka, która była bardzo pomocna i życzliwa. Udzieliła wszystkich odpowiedzi na zadane pytania, także dodatkowe, które wymagały kontaktu z właścicielem nieruchomości.

Loading...

Czym jest eKomi?

eKomi jest niezależnym usługodawcą online, który wspomaga firmy, hotele i inne podmioty gospodarcze w uzyskiwaniu opinii klientów, w oparciu o dokonane transakcje, oraz w zarządzaniu tymi opiniami. W ten sposób firmy uzyskują realne, autentyczne i wartościowe opinie wystawione bezpośrednio przez klientów, co pozwala na zapewnienie większej przejrzystości i wzrostu bezpieczeństwa dla konsumentów na rynku e-commerce.

Pieczęcie eKomi