Certyfikat

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

To-toskania.pl
To-toskania.pl
Największy wybór willi do wynajęcia w Toskanii i Umbrii od 1998 roku. Każda nieruchomość na naszej stronie posiada basen i taras i została starannie wyselekcjonowana przez zespół naszych ekspertów. Co więcej, jeśli znajdziesz jedną z naszych willi taniej na innej stronie, gwarantujemy, że dopasujemy ją do niższej ceny. Skontaktuj się z nami już dzisiaj i zacznij swoją włoską przygodę.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
Wszystko ok, po prostu…
sprzedaż na najwyższym poziomie. polecam
Bardzo szybki kontakt z serwisem
Sprawna rezerwacja,dobre opisy.zrozumiała strona logowania
Wszystko jest super
szybka, kompetentna obsługa
Firma godna polecenia. Obsługa profesjonalna . Kontakt z firmą czy to telefoniczny czy mailowy jest na wysokim poziomie. Szybkie rozwiązywanie problemów.
Gorąco POLECAM .
O doradcy z To Toskania mogę powiedzieć tylko jedno zdanie - to bardzo cierpliwy (jestem wymagającymi (upierdliwym) klientem), elastyczny i przemiły czlowiek. Oferta willi ogromna, każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam szczególnie grupom znajomych oraz większym rodzinom.
Jestem bardzo zadowolona z obsługi przez agenta ToToskanii. Szyba odpowiedź na moje zgłoszenie telefoniczne. Kompetentna i sympatyczna pomoc.
Polecam!!!
Rezerwacja była bezproblemowa i można robić zmiany, a to ostatnio dosyć ważne... Fajnie, że opis jest tak dokładny i na mapie jest zaznaczone położenie domu. Oby do lata! Pozdrowienia!

Loading...

Pieczęcie eKomi