Certyfikat

Nagrodzono Standardową Pieczęcią Uznania eKomi!
Nagrodzono Standardową Pieczęcią Uznania eKomi!
To-toskania.pl
To-toskania.pl
Największy wybór willi do wynajęcia w Toskanii i Umbrii od 1998 roku. Każda nieruchomość na naszej stronie posiada basen i taras i została starannie wyselekcjonowana przez zespół naszych ekspertów. Co więcej, jeśli znajdziesz jedną z naszych willi taniej na innej stronie, gwarantujemy, że dopasujemy ją do niższej ceny. Skontaktuj się z nami już dzisiaj i zacznij swoją włoską przygodę.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

Szeroki wybór, atrakcyjne ceny i nieruchomości o wysokim standardzie. Polecam
Bardzo bogata oferta. Niezwykle miła, uprzejma i kompetentna osoba do kontaktu (***). Pierwszy raz korzystam z usług To Toskania. Rezerwacja przebiegła bez żadnych problemów. Super by było, gdyby można było płacić w PLN.
To-toskania.pl Dziękujemy za miłe słowa, życzymy udanych wakacji.
Opłata za pobyt, jest możliwa w złotówkach, jednakże opłata w Euro, jest korzystniejsza dla klientów, gdyż system nalicza dodatkowe koszty przy płaceniu w złotówkach.Pozdrawiamy serdecznie. Your to-toskania.pl team
korzystam z usług To Toskania 3-ci raz. wracam, bo informacje są podane rzetelnie, jest dużo zdjęć i można się świetnie zorientować przy wyborze domu.
byłby mile widziany rabat dla stałych Klientów oraz wybór domów także poza Toskanią.
To-toskania.pl Dziękujemy za opinię i za uwagi. Mamy także domy w Umbrii, a przy następnej rezerwacji prosimy o wcześniejszy kontakt, przygotujemy niespodziankę. Your to-toskania.pl team
Bardzo miła i kompetentna osoba z którą rozmawiałem
To-toskania.pl Dziękujemy za opinię i pozdrawiamy! Your to-toskania.pl team
Dzięki To Toskania wyjazd do Włoch jest zupełnie bezstresowy. Doskonałe opisy ( i wiarygodne!), bogato zilustrowane zdjęciami, łatwe w nawigacji strony i podstrony i bardzo pomocni ludzie. Cały pakiet informacji przed rezerwacją, jasne zasady współpracy i później jeszcze przed wyjazdem sporo przydatnych informacji. Przed naszym pierwszym wyjazdem dowiedzieliśmy się więcej niż sądzimy, że musimy wiedzieć więc wyjazd mógł być tylko przyjemnością. Z tego też powodu - między innymi - w tym roku ponownie korzystamy z To Toskania.
To-toskania.pl Dziękujemy za miłe słowa, cieszymy się, że wracają Państwo do Toskanii i do nas. Udanych wakacji! Your to-toskania.pl team
Kompetentna obsługa i informacja. Bez zastrzeżeń.
To-toskania.pl Dziękujemy za przesłanie opinii i za miłe słowa. Your to-toskania.pl team
Bardzo pomocny przedstawiciel firmy dostepny w kazdej sytuacji
To-toskania.pl Zawsze do usług! Udanych wakacji w Chianti! Your to-toskania.pl team
Strona łatwa w obsłudze, szczegółowe i konkretne informacje o obiekcie, Pan *** szybko oddzwonił i odpowiedział na wątpliwości i pytania. Był bardzo miły, a jednocześnie konkretny i profesjonalny.
To-toskania.pl Dziękujemy serdecznie za miłe słowa, jakby co proszę pamiętać, można liczyć na naszą pomoc także podczas wakacji. Your to-toskania.pl team
Korzystałam z portalu To Toskania już po raz drugi. Bardzo szybka obsługa, świetnie działa czat. Propozycję ofert otrzymałam w ciągu 1 dnia.Wszystkie spełniały moje kryteria. Serwis na miejscu w Toskanii bardzo profesjonalny. Opisy oraz zdjęcia w 100% pokrywają się z rzeczywistym stanem. Polecam bardzo!
To-toskania.pl Bardzo nam miło, dziękujemy! Your to-toskania.pl team
W pełni zadowolony z kontaktu - wszystko odbyło się sprawnie i bez zbędnych czynności wymaganych po stronie konsumenta. Zasady zamówienia i jego realizacja bardzo przejrzyste.
To-toskania.pl Dziękujemy i cieszymy się, że te rzeczy zostały docenione Your to-toskania.pl team

Loading...
Czym jest eKomi?
eKomi jest niezależnym usługodawcą online, który wspomaga firmy, hotele i inne podmioty gospodarcze w uzyskiwaniu opinii klientów, w oparciu o dokonane transakcje, oraz w zarządzaniu tymi opiniami. W ten sposób firmy uzyskują realne, autentyczne i wartościowe opinie wystawione bezpośrednio przez klientów, co pozwala na zapewnienie większej przejrzystości i wzrostu bezpieczeństwa dla konsumentów na rynku e-commerce.
Pieczęcie eKomi