Certyfikat

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

To-toskania.pl
To-toskania.pl
Największy wybór willi do wynajęcia w Toskanii i Umbrii od 1998 roku. Każda nieruchomość na naszej stronie posiada basen i taras i została starannie wyselekcjonowana przez zespół naszych ekspertów. Co więcej, jeśli znajdziesz jedną z naszych willi taniej na innej stronie, gwarantujemy, że dopasujemy ją do niższej ceny. Skontaktuj się z nami już dzisiaj i zacznij swoją włoską przygodę.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

Osoby z którymi rozmawiałam przez telefon bardzo uprzejme i pomocne. Również bardzo cierpliwe bo miałam sporo pytań. Na te które były bardzo szczegółowe jeśli nie potrafiły odrazu odpowiedzieć to bardzo szybko dostałam e-maila z satysfakcjonującą mnie odpowiedzią.
Domek w Toskanii zarezerwowała po raz pierwszy i wyjazd jeszcze jeszcze się nie odbył. Dużo zdjęć jest na stronie, łatwo się po niej poruszać, informacje o domach/willach bardzo dokładne.
Jestem dobrej myśli.
Kontakt z biurem obsługi klienta rewelacyjny. Szybkie odpowiedzi na przesłane zapytania, wszelkie informacje i ciekawostki dotyczące okolic - przewodnik zbędny. Polecam !!!
Bardzo sprawna obługa klienta. Pani *** odpowiadała niezwłocznie na wszystkie zapytania i pomogła w wyborze najwłaściwszej oferty.
Zostałem poproszony o wystawienie opinii przed wyjazdem więc nie oceniam tego co zastałem na miejscu i zgodności z opisem siłą rzeczy.

Natomiast oceniając kontakt z obsługą To Toskania, opisy każdego domu na stronie czy choćby zakładkę atrakcje, która pozwoliła mi nakreślić plan na tygodniową podróż to uważam że te wszystkie rzeczy są rewelacyjne. Póki co jestem bardzo zadowolony.
Wspaniały portal wakacyjny! Na pewno będę polecać znajomym.Rezerwacja przebiegła bardzo sprawnie, dodatkowo uzyskaliśmy telefoniczną odpowiedź na nasze pytania. Na stronie podane są szczegółowe informacje dotyczące obiektów oraz filtry, które ułatwiają wyszukiwanie noclegów.
Jestem bardzo zadowolona z usług oraz podejścia do klineta. Bardzo dziękuję za wspaniałe wakacje i życzę sukcesów w rozwoju firmy!
Bardzo kompetentni, potrafią pomagać przy właściwych wyborach.
***
Warunki, które zastaliśmy dokładnie odpowiadały opisowi dostępnemu podczas zamówienia. Sposób pokierowania do zarezerwowanej kwatery i organizacja kontaktu z obsługa na miejscu - perfekcyjny.
Wszystko było OK. Bezproblemowy i kontakt i bardzo trafne porady w kwestii wyboru domu. Proces rezerwacji, opłat i organizacji bez zarzutów.
Super wakacje.
Bardzo dobry kontakt, bardzo miła i konkretna rozmowa telefoniczna, po zrobieniu rezerwacji mieliśmy dodatkowe pytania i małe zmiany, nie było z tym najmniejszego problemu.
Bardzo wygodny portal dający ogromną ilość ofert , w których każdy znajdzie coś co najpełniej spełnia jego oczekiwania. Poruszanie się na stronie to-Toskania jest niezwykle łatwe.

Loading...

Czym jest eKomi?

eKomi jest niezależnym usługodawcą online, który wspomaga firmy, hotele i inne podmioty gospodarcze w uzyskiwaniu opinii klientów, w oparciu o dokonane transakcje, oraz w zarządzaniu tymi opiniami. W ten sposób firmy uzyskują realne, autentyczne i wartościowe opinie wystawione bezpośrednio przez klientów, co pozwala na zapewnienie większej przejrzystości i wzrostu bezpieczeństwa dla konsumentów na rynku e-commerce.

Pieczęcie eKomi