Certyfikat

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

To-toskania.pl
To-toskania.pl
Największy wybór willi do wynajęcia w Toskanii i Umbrii od 1998 roku. Każda nieruchomość na naszej stronie posiada basen i taras i została starannie wyselekcjonowana przez zespół naszych ekspertów. Co więcej, jeśli znajdziesz jedną z naszych willi taniej na innej stronie, gwarantujemy, że dopasujemy ją do niższej ceny. Skontaktuj się z nami już dzisiaj i zacznij swoją włoską przygodę.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
dziękuję rezerwacja przeprowadzona została bardzo sprawnie i uprzejmie. Jezeli cały proces realizacji wynajmu apartamentu przebiegnie w podobny sposób , to z przyjemnością polecę stronę i portal To-Toskania pl. swojemu otoczeniu
To-Toskania zawsze staje na wysokości zadania. Odpisują niesamowicie szybko, pomagają z każdym tematem i zawsze można na nich liczyć Uwielbiam z nimi jeździć i polecam każdemu!
Obsługa klienta na wysokim poziomie, wychodzi na przeciw potrzebom klienta. Szybka pomoc i odpowiedz na wszelkie pytania.
Dodatkowe uwagi?
- Brak
To Toskania zawsze ma bardzo profesjonalne podejście i jest pro klientowska. Nie jest to ani pierwszy ani ostatni wyjazd z wykorzystaniem To Toskania Gorąco polecam każdemu.
Przebieg procesu rezerwacji przez portal był klarowny szybki i zapewniał informacje zwrotną na każdym etapie. Polecam
Obsługa na wysokim poziomie , szybka odpowiedz na zapytania i pełen profesjonalizm, bardzo serdecznie polecam!
Jak dotychczas wszystko bardzo sprawnie
Proces rezerwacyjny w porządku. Bardzo dobry kontakt.
Nie wiem czemu po dokonaniu płatności pokazał mi się komunikat, że rezerwacja nie może być zrealizowana w tym obiekcie. Ale spokój mnie uratował i otrzymałem potwierdzenie od Was, że rezerwacja jest zaakceptowana. Więcej uwag nie mam. Uważam , że jak ktoś chce zarezerwować to nie ma problemów.

Loading...

Pieczęcie eKomi