Certyfikat

Nagrodzono Standardową Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Standardową Pieczęcią Uznania eKomi!

To-toskania.pl
To-toskania.pl
Największy wybór willi do wynajęcia w Toskanii i Umbrii od 1998 roku. Każda nieruchomość na naszej stronie posiada basen i taras i została starannie wyselekcjonowana przez zespół naszych ekspertów. Co więcej, jeśli znajdziesz jedną z naszych willi taniej na innej stronie, gwarantujemy, że dopasujemy ją do niższej ceny. Skontaktuj się z nami już dzisiaj i zacznij swoją włoską przygodę.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

Przemiła Pani konsultantka, która była bardzo pomocna i życzliwa. Udzieliła wszystkich odpowiedzi na zadane pytania, także dodatkowe, które wymagały kontaktu z właścicielem nieruchomości.
Przemiła Pani konsultantka, która była bardzo pomocna i życzliwa. Udzieliła wszystkich odpowiedzi na zadane pytania, także dodatkowe, które wymagały kontaktu z właścicielem nieruchomości.
To moje pierwsze spotkanie z TO TOSKANIA.pl.
Oferta szeroka i klarowna. Formularz zamówienia czytelny. Kontakt z opiekunem sympatyczny i konstruktywny. Problem, który powstał z mojego powodu został błyskawicznie rozwiązany po mojej myśli.
Firma godna zaufania, fantastyczne lokalizacje, opis i zdjecia dokladnie odzwierciedlaja rzeczywistosc, zarezerwowalismy juz wakacje na przyszly rok, to juz trzecie z firma To Toskania.
W zasadzie bez zastrzeżeń, moje drobne uwagi nie pozostały bez echa, sprawdzę nastepnym razem ;-). !
łatwe logowanie i wybór apartamentu. Wyjazd dopiero przede mną - mam nadzieję, że wszystko w dalszym ciągu będzie w porządku
Szeroki wybór, atrakcyjne ceny i nieruchomości o wysokim standardzie. Polecam
Bardzo bogata oferta. Niezwykle miła, uprzejma i kompetentna osoba do kontaktu (***). Pierwszy raz korzystam z usług To Toskania. Rezerwacja przebiegła bez żadnych problemów. Super by było, gdyby można było płacić w PLN.
korzystam z usług To Toskania 3-ci raz. wracam, bo informacje są podane rzetelnie, jest dużo zdjęć i można się świetnie zorientować przy wyborze domu.
byłby mile widziany rabat dla stałych Klientów oraz wybór domów także poza Toskanią.
Bardzo miła i kompetentna osoba z którą rozmawiałem

Loading...

Czym jest eKomi?

eKomi jest niezależnym usługodawcą online, który wspomaga firmy, hotele i inne podmioty gospodarcze w uzyskiwaniu opinii klientów, w oparciu o dokonane transakcje, oraz w zarządzaniu tymi opiniami. W ten sposób firmy uzyskują realne, autentyczne i wartościowe opinie wystawione bezpośrednio przez klientów, co pozwala na zapewnienie większej przejrzystości i wzrostu bezpieczeństwa dla konsumentów na rynku e-commerce.

Pieczęcie eKomi