Certyfikat

Nagrodzono Srebrną Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Srebrną Pieczęcią Uznania eKomi!

sklepzogrodzeniami.pl
sklepzogrodzeniami.pl
Polargos Sp. z o.o.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
Super
Polecam
Dla mnie wszystko było jasne, jeśli chodzi o procedurę zakupową.polecę innym, z resztą już to zrobiłem. Mała tylko rzecz, nie wiem może ja tak trafiałem, ale ciężko się czasem dodzwonić by pogadać z konsultantem. A wybór tematu rozmowy o statusie zamówienia rozłączał cała rozmowę/połączenie. Mimo to 5 gwiazdek, bo miło i rzetelnie się rozmawiało.
Niezgodnie z opisem (14 dni roboczych) towar po kilkukrotnych interwencjach telefonicznych dotarł po 24-ch dniach. Na prośbę o rekompensatę, dodatkowy rabat lub inne zadośćuczynienie za znaczne opóźnienie padła odpowiedź, że
Jakość produktu super, obsługa klienta na najwyższym poziomie
Udzielanie informacji odnośnie usprawnień jest bardzo kosztowne w dzisiejszych czasach. Polityka magazynowa wymaga szeregu usprawnień i wykwalifikowanej kadry specjalistów. Może trzeba wprowadzić politykę 5s.
Alles Bestens
Jaka ocenę mogę wystawić . Zamówienie 01.10.22r. a przyszło w połowie lutego 23r.. Po wielu telefonach na kiedy będzie zamówienie. Zawsze informacja, nie wiem, proszę czekać. Super, że otrzymałem zamówienie ale po ponad 4 miesiącach.
We speak about fence program Imperial ... Products have very good quality, easy to assemble, but price is a litte bit high (esp. posts, pannels)... Negative points: online ordering process is not optimized for slovak clients, as if you put some pannels to the basket, the delivery costs are extremely high (e.g. delivery of 10 pannels to Nowy Targ 168e and to the Poprad 1078e !!!) ... and ... there is no discount if you order more products...
Bardzo miła Paniu.Obsługia pełen profesjonalizm.

Loading...

Pieczęcie eKomi