Certyfikat

Nagrodzono Srebrną Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Srebrną Pieczęcią Uznania eKomi!

sklep.ferguson.pl
sklep.ferguson.pl
Ferguson sp. z o.o. to istniejący od 1989 roku na rynku producent i dystrybutor elektroniki użytkowej oraz inteligentnych rozwiązań. Zgodnie ze swoją ideą ciągłego rozwoju oferty dla użytkowników indywidualnych i instytucjonalnych, nieprzerwanie wprowadza innowacje, wśród nich swój projekt domu inteligentnego Smart Home. Ferguson integruje technologię i design, aby dostarczyć wysokiej jakości produkty, które efektywnie poprawią jakość życia użytkownika indywidualnego oraz będą stanowiły platformę usługową dla użytkownika instytucjonalnego. Ferguson sp. z o.o. rozwija swoje rozwiązania w Polsce, z pomocą polskich partnerów i polskiej bazy technologicznej. Ferguson sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu dostarcza swoich rozwiązań na rynek krajowy i europejski z nieustanną innowacją i pasją.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
Jerzy D.
Obsługa nieprofesjonalna. Telefonicznie kłóci się z klientem, mimo że nie mają racji. Wysyłka towaru skierowana do odbioru w punkcie, a opłaciłem wysyłkę kurierem z dostarczeniem do domu. Pracownicy to egocentrycy mający zbyt wielkie mniemanie o sobie. Nie polecam firmy "ferguson".
Joanna F.
Jestem bardzo zadowolona z obsługi, byłam informowana o każdym etapie zamówienia. Mimo dużego obłożenia, obsługa uwzględniła moją prośbę o szybką wysyłkę. Ogólnie super.
Joanna F.
Bardzo dziękuję za szybkie procedowanie mojego zamówienia i zawsze miły kontakt. Polecam sklep!
Waldemar R.
OK !!!
Grzegorz J.
Czy jesteś zadowolony z jakości naszych usług?
- Tak jestem zadowolony
Grzegorz B.
Jest ok
Tomasz K.
Super
ŁUKASZ M.
SLABA OBSLUGA KLIENTA,ZERO ODPOWIEDZI PO ZAKUPIE !!
grzegorz m.
szybko i sprawnie.
Szczepan K.
pisałem na mail

Loading...

Pieczęcie eKomi