Certyfikat

Nagrodzono Srebrną Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Srebrną Pieczęcią Uznania eKomi!

shop36.pl
shop36.pl
W naszym sklepie shop36.pl znajdziesz oryginalne i kreatywne prezenty dla Małych i Dużych. Drewniane modele 3D do składania o różnym stopniu zaawansowania - ruchome i mechaniczne oraz puzzle z drewna. Dla Maluchów przygotowaliśmy zabawki dla niemowląt i akcesoria: maty edukacyjne, zabawki sensoryczne, przytulanki i wiele innych. Uczymy, bawimy i odkrywamy!

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
Czy polecisz nas innym?
- Tak polecę dalej
nie mam uwag
Zuzanna T.
Puzzle zostały zamówione 25 listopada (sobota) , po 3 dniach roboczych (w środę) braku informacji o paczce zadzwoniłam dowiedzieć się kiedy otrzymam paczkę. Poinformowano mnie, że globusów aktualnie nie ma na stanie i firma czeka na dostawę, a paczka dotrze do mnie w piątek. Pan przeprosił i powiedział, że w ramach przeprosin wyślą mały gratis z paczką.
W piątek zadzwonił do mnie kurier z informacją, że adres, jaki ma na paczce nie istnieje. Paczkę musiałam przekierować na właściwy adres i dotarła ona finalnie w poniedziałek 4 grudnia, bez obiecanego gratisu. Firma zadeklarowała się na dostawę w 1-2 dni robocze, które finalnie wydłużyły się do 6 dni roboczych. Zamówienie miało być prezentem urodzinowym na imprezę w weekend poprzedzający dzień dostawy, przez co w dniu imprezy musiałam jeszcze jeździć i szukać prezentu zastępczego.
przeżystość interfejsu wystarczająca
ok :) polecam
Czy polecisz nas innym?
- tak
tak.
Paweł W.
ok.
Agnieszka O.
Zamówienie zostało bardzo szybko zrealizowane, a przesyłka dobrze zabezpieczona przed uszkodzeniem.
Jestem zadowolona

Loading...

Pieczęcie eKomi