Certyfikat

Nagrodzono Srebrną Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Srebrną Pieczęcią Uznania eKomi!

Shoepassion GmbH (PL)
Shoepassion GmbH (PL)
SHOEPASSION.com – nasza pasja do butów męskich. Postanowiliśmy zgłębić wiedzę na temat ramowego szycia butów, zaprojektować unikatową własną kolekcję obuwia i przedstawić ją Państwu w przystępnej cenie.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

Bardzo daleko za konkurencją. Dobre buty ale cały proces sprzedaży bardzo słaby.
Zamówienie dotarło niekompletne. Otrzymałem jedną z trzech opłaconych pozycji, oczywiście najtańszą . Próba reklamacji na podany adres mail skutkuje informacją o kontakcie jedynie w języku niemieckim i angielskim. Zdecydowanie odradzam.
Obsługa i jakość produktu bardzo dobre
Transakcja dobrze przeprowadzona, buty dobrej jakości i w dobrej cenie.Myślę już o kolejnych zakupach.Polecam firmę.
Oferowane towary są towarami o bardzo wysokiej jakości i akceptowalnej cenie. Jak dotąd kupiłem trzy pary butów i pasek. Zamówione produkty dotarły do mnie bardzo szybko a ich użytkowanie sprawia wiele przyjemności.
Błyskawicznie, zgodnie z zamówieniem, polecam!!!
Dramatyczna obsługa, ostatecznie po ponad 2 tygodniach oczekiwania zrezygnowałem. Najpierw system nie wykazał, że paczka nie została wysłana (po moim telefonie do biura w Berlinie się okazało), wysłana następnego dnia utknęła w Niemczech, bo wysłana nie takim kurierem (okazało się po kolejnym telefonie po kolejnym tygodniu oczekiwania). Zamówienie złożone 14.04.2019, dnia 30.04.2019 paczka nadal u nadawcy. Na stronie termin dostawy 2-3 dni robocze, kupiłem na prezent...
Bardzo dobry poziom obsługi!
Wszystko Super :)
Jestem bardzo zadowolony z tego zakupu..

Loading...

Czym jest eKomi?

eKomi jest niezależnym usługodawcą online, który wspomaga firmy, hotele i inne podmioty gospodarcze w uzyskiwaniu opinii klientów, w oparciu o dokonane transakcje, oraz w zarządzaniu tymi opiniami. W ten sposób firmy uzyskują realne, autentyczne i wartościowe opinie wystawione bezpośrednio przez klientów, co pozwala na zapewnienie większej przejrzystości i wzrostu bezpieczeństwa dla konsumentów na rynku e-commerce.

Pieczęcie eKomi