Certyfikat

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Senpo Seweryn Kuchta s.e.
Senpo Seweryn Kuchta s.e.
SENPO Łóżka i Materace istnieje nieprzerwanie od 2010 roku. Głównie dzięki naszym klientom SENPO jest obecnie znanym i cenionym producentem łóżek i materacy o zasięgu ogólnopolskim. Posiadamy sieć sklepów firmowych w takich miastach jak Gdańsk, Warszawa, Poznań, Wrocław, Olsztyn, Katowice, Kraków, Zielona Góra, Katowice i Bydgoszcz. Twoja sypialnia może być taka, o jakiej marzysz! Wykonujemy kompletne łóżka z pojemnikiem na pościel, stelażem i odpowiednio dobranym materacem. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam doradzić jakie wybrać łóżko do małej sypialni, jakie jest najlepsze łóżko jednoosobowe czy jakie wybrać łóżko dla dwóch osób.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
Jeszcze nie przestestowana, ale myśl ę, że będzie O.K.
Super kontakt
towar doszedł bardzo szybko zgodny z zamówieniem.
Bardzo dobra. Towar przyszedł szybko, poduszki pięknie zapakowane, czyste, nie uszkodzone
Pełen profesjonalizm, polecam
super
Niestety w opisie przedmiotu zabrakło informacji że jest to egzemplarz powystawowy, przed dokonaniem zakupu kontaktowałam się telefonicznie z obsługą sklepu i dostałam informację, że obniżka jest związana z brakiem oryginalnego opakowania i nie jest to egzemplarz powystawowy! materac posiada delikatne zmechacenia z jednej strony świadczące ewidentnie o użyciu. Sama transakcja i realizacja zakupu przebiegła bardzo sprawnie.
Szybka wysyłka, produkt zgodny z opisem.
Sprawdzałam kilka sklepów, tu uzyskałam fachowa obsługę, możliwość zamówienia dostawy z wniesieniem (trzeba zaznaczyć dodatkowo przy zamówieniu), zniżkę i porządny materac
polecam ten sklep

Loading...

Pieczęcie eKomi