Certyfikat

Nagrodzono Standardową Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Standardową Pieczęcią Uznania eKomi!

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ENERGOMARK MAREK MARCHLEWSKI
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ENERGOMARK MAREK MARCHLEWSKI
Jak sądzisz: jakie znaczenie ma to, gdzie wschodzą rośliny, których wyciągi znajdziesz w kupowanych naturalnych kosmetykach wegańskich? Czy jest różnica pomiędzy zwykłymi plantacjami lawendy, a uprawami położonymi w dolinach, gdzie zanieczyszczenia związane z przemysłem i działaniem mieszkańców są znikome? My wiemy, że różnica jest kolosalna. Sapunoteka to rodzinna firma, która tworzy dla Ciebie najlepsze naturalne kosmetyki ekologiczne. Siła naszych produktów tkwi w pochodzeniu roślin, z których czerpiemy składniki balsamów, kremów i mydeł. Ich zdecydowana większość pochodzi z czystych rejonów Chorwacji: wzgórz i dolin niezanieczyszczonych przez ludzi i fabryki. Dzięki dostępowi do tak wspaniałych terenów możemy wypełnić sklep online produktami ekologicznymi, których zarówno działanie, jak i konsystencja czy zapach są całkowicie zgodne z naturą. Wybierając je do codziennej pielęgnacji, masz pewność, że dajesz swojej skórze i włosom to, co w naturze najlepsze.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
Transakcja ok, dłuższy termin realizacji zrekompensowany prezentem w postaci mydełka
Jestem bardzo zadowolony z realizacji procesu zakupu i przesyłki. Zawsze sprawnie i szybko - to moje kolejne zakupy, więc jestem przekonany, że ten sklep to bardzo dobry wybór.
5 na 5
Bez uwag, korzystam od dawna
Wszystko na medal POLECAM z ogromną przyjemnością!
Zawsze pięknie zapakowane i z miłym dodatkiem. Szybka dostawa.
Jestem bardzo zadowolona, transakcja na najwyższym poziomie, szybkość realizacji zamówienia, gratisy, polecam!
Realizacja zamówienia bez zarzutu. Paczka, którą otrzymujemy to już jak prezent: piękna papierowa taśma w choinki i... bałwanek w środku, który zamieszkał na lodówce. inne sklepy mogą brać przykład.
Zamówione produkty otrzymałam bardzo szybko i jeszcze otrzymałam super gratis, przepięknie pachnący krem do rąk, z przyjemnością poleciłam Waszą firmę znajomym zakochanym w Chorwacji.
Szybka przesyłka i zawsze dołączony gratis jest miłym elementem :)

Loading...

Pieczęcie eKomi