Certyfikat

Nagrodzono Standardową Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Standardową Pieczęcią Uznania eKomi!

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ENERGOMARK MAREK MARCHLEWSKI
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ENERGOMARK MAREK MARCHLEWSKI
Jak sądzisz: jakie znaczenie ma to, gdzie wschodzą rośliny, których wyciągi znajdziesz w kupowanych naturalnych kosmetykach wegańskich? Czy jest różnica pomiędzy zwykłymi plantacjami lawendy, a uprawami położonymi w dolinach, gdzie zanieczyszczenia związane z przemysłem i działaniem mieszkańców są znikome? My wiemy, że różnica jest kolosalna. Sapunoteka to rodzinna firma, która tworzy dla Ciebie najlepsze naturalne kosmetyki ekologiczne. Siła naszych produktów tkwi w pochodzeniu roślin, z których czerpiemy składniki balsamów, kremów i mydeł. Ich zdecydowana większość pochodzi z czystych rejonów Chorwacji: wzgórz i dolin niezanieczyszczonych przez ludzi i fabryki. Dzięki dostępowi do tak wspaniałych terenów możemy wypełnić sklep online produktami ekologicznymi, których zarówno działanie, jak i konsystencja czy zapach są całkowicie zgodne z naturą. Wybierając je do codziennej pielęgnacji, masz pewność, że dajesz swojej skórze i włosom to, co w naturze najlepsze.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
Wszystko super:) bardzo miła niespodzianka z próbkami
Bardzo sprawna obsługa, życzliwy kontakt telefoniczny z pracownikami firmy. Przesyłka, która do nas dociera zapakowana jest bardzo starannie ( wygląda jak prezent od kogoś bliskiego)
Cała procedura zamówienia przebiegła wyśmienicie,szybko,sprawnie
polecam
Cieszę się, że za zamówienie mogłam zapłacić zwykłym przelewem ( co w przypadku niektórych sklepów jest niemożliwe). Bardzo dobry kontakt ze strony sklepu. Szybka wysyłka, która zapakowana była bez zbędnego plastiku. Próbka mydełka już jest testowana :)
*****
Jestem zadowolona
jak zawsze wszystko super, pięknie spakowane i gratisy do zamówienia to bardzo miłe.
Dziękuję :)
Jestem zadowolona z obsługi, komunikacji, szybkiej realizacji zakupów. Polecam Was wszystkim przy każdej nadarzającej się okazji :)

Loading...

Pieczęcie eKomi