Certyfikat

Nagrodzono Standardową Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Standardową Pieczęcią Uznania eKomi!

samatix.pl
samatix.pl
Głównym celem i najważniejszą misją naszej firmy jest tworzenie przewagi rynkowej naszych Klientów nad swoją konkurencją, za pomocą nowoczesnych, kreatywnych, wyjątkowych i skutecznych w działaniu stron internetowych. Tworzeniem stron zajmujemy się od prawie 10 lat. Daje nam to ogromne narzędzie w postaci doświadczenia. Zdobywane przez lata umiejętności i wiedza powodują, że doskonale wiemy jak powinien zostać zaprojektowany sklep internetowy aby skutecznie sprzedawał, jak powinien działać portal internetowy aby użytkownicy chcieli z niego korzystać, czy w jaki sposób zaprojektować i stworzyć stronę ofertowo wizerunkową, aby potencjalni klienci zainteresowali się Twoją ofertą. Jesteśmy fizycznie istniejącą firmą, zatrudniającą stacjonarnych pracowników, w przeciwieństwie do 90% firm na rynku, które tylko próbują wykreować wizerunek firmy. Nasze stacjonarne biuro mieści się w ścisłym centrum Gliwic, gdzie od poniedziałku do piątku, od godziny 8:00 do godziny 15:00, możesz przyjść nas odwiedzić, wypić kawę i nas poznać. Jako profesjonalna firma z branży IT, nasze biuro wyposażone jest w ogromną ilość niezbędnego do realizowania na najwyższym poziomie stron sprzętu – w przeciwieństwie do działalności prowadzonych przez studentów, którzy próbują między szkołą, pracą a snem, tworzyć „na kolanie”, za pomocą wysłużonego laptopa strony internetowe. My nie eksperymentujemy na naszych Klientach ryzykując powodzenia ich projektu, czego najlepszym dowodem jest nasze rozbudowane portfolio wdrożonych w życie projektów.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
Lubię pracować z Tą firmą. Stronę postawili w określonym czasie. Uważnie słuchali moich uwag. W razie potrzeby skorzystam ponownie.
Niedroga, szybka i naprawdę profesjonalna budowa stron. Zleciłam tutaj wykonanie sklepu, a teraz jeszcze sympatyczny zespół prowadzi dla mnie facebookowe konto firmowe. Jestem bardzo zadowolona, współpraca na najwyższym poziomie, dobre ceny i świetny kontakt.
Głowy pełne pomysłów, dosłownie! Zaprezentowałam ogólne wizję swojej strony i w krótkim czasie dostałam masę propozycji realizacji tej wizji. Po wybraniu realizacja budowy przebiegła szybko. Utrzymują stały kontakt z klientem, są sympatyczni i przy tym nie biorą ogromnych pieniędzy za usługi.
Profesjonalne podejście, przystępne ceny i naprawdę sympatyczna obsługa klienta. Jeśli szukacie kogoś do zbudowania i skonfigurowania sklepu to myślę, że na firmie Samatix się nie zawiedziecie :).
Od dłuższego czasu pozycjonują kilka moich stron, prowadzą zaplecza i blogi, a do tego opiekują się mediami społecznościowymi. Jestem bardzo zadowolona. Mam złe doświadczenia z poprzednią firmą i pod tym kątem Samatix naprawdę jest absolutnym zwycięzcą. Stały kontakt, w firmie panuje miła atmosfera i, co ciekawe, pozycjonowanie nie jest drogie.
Biuro firmy robi bardzo dobre wrażenie, i to poczucie wyboru profesjonalistów nie znika, kiedy podejmie się już współpracę. Wykonali dla mnie świetny projekt logotypu dla sklepu online i później sam sklep. Korzystam również z opieki w zakresie serwera i naprawdę złego słowa nie mogę powiedzieć. Kontakt z pracownikami na wysokim poziomie, realizacja zadań profesjonalna i spójna z moimi oczekiwaniami. Gorąco polecam, zdecydowanie warto!
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą Samatix. Współpraca jest profesjonalna oraz na wysokim poziomie. Zlecenia oddawane są terminowo. Firma jest godna polecenia.
Nie byłam przekonana co do skuteczności takich agencji, ale Samatix zdecydowanie robi dobrą robotę, której efekty widać.
Zespół świetnych specjalistów, znają się na pozycjonowaniu, robią to szybko i za rozsądne pieniądze. Każdemu właścicielowi strony polecam usługi Samatix. Wysoka pozycja w Google naprawdę bardzo przekłada się na oglądalność witryny.
Strona internetowa zrobiona szybko, w pełni zgodnie z moją wizją. Na żadnym etapie współpracy na nic nie mogłam narzekać, a strona po postawieniu funkcjonuje po prostu rewelacyjnie! Samatix będę polecać każdemu zawsze i wszędzie – lepszej strony internetowej nikt wam nie stworzy!

Loading...

Pieczęcie eKomi