Certyfikat

Nagrodzono Standardową Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Standardową Pieczęcią Uznania eKomi!

RECOSOLAR
RECOSOLAR

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
Piotr R.
Szybki, profesjonalny montaż zgodnie z moimi sugestiami. Pełna satysfakcja - polecam!
Adrian G.
Wszystko sprawnie, szybko i profesjonalnie. Polecam.
Krzysztof C.
Jestem bardzo zadowolony począwszy od wyceny pomoc w lokalizacji ustawienia stołu na gruncie. Bardzo dobry kontakt na każde pytanie odpowiedź jak połączenie nieodebrane to szybkie oddzwonienie poprzez fachowy i szybki montaż jeden dzień na gruncie i stół oddalony od budynku 40 m.
Grzegorz M.
Miła i profesjonalna współpraca od wyceny oraz przedstawienia oferty poszczególnych komponentów aż po obsługę po instalacji. Duzy wybór komponentów, każdy znajdzie coś dla siebie. Instalacja wykonana schludnie oraz teren w pełni uporządkowany po realizacji. Serdecznie polecam tę firmę.
Henryk G.
Nie mam żadnych uwag.
Agnieszka T
Dziękuję Recosolar za szybką i sprawną obsługę, a przede wszystkim za rzeczowe i zrozumiałe wyjaśnienie tajników fotowoltaiki. Profesjonaliści w swojej dziedzinie.
Paweł M
5 gwiazdek zdecydowanie, przedstawiciel handlowy pan Paweł doradził przy doborze paneli i podzespołów. Pełen profesjonalizm podczas montażu, i pomoc z uzyskaniem dofinansowanie. Serdecznie polecam
Mariusz M.
Szczerze polecam usługi firmy RECOSOLAR! Firme wybrałem ze względu na doświadczenie. Przed przystąpieniem do umowy długo szukałem rzetelnego wykonawcy mojej instalacji. Od początku do końca świetny kontakt z pracownikami firmy i przedstawicielem firmy. Wszystko zostało wykonane kompleksowo. Muszę również pochwalić brygadę monterską.Panowie, którzy przyjechali na montaż wszystko uzgodnili i wytłumaczyli. Blachodachówka przed montażem i po w idealnym stanie. Liny zabezpieczające, pełny profesjonalizm!
Tomasz M.
Nie mam uwag.
Aneta B
Cała inwestycja od samego początku do końca wykonana perfekcyjnie. Szczerze polecam wszystkim tę firmę.

Loading...

Pieczęcie eKomi