Certyfikat

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

RAJA Polska
RAJA Polska
RAJA jest polskim oddziałem RAJA Group, która jest nr 1 w Europie w opakowaniach. Oferujemy ponad 2200 produktów dostępnych od ręki. Naszą specjalnością są opakowania i wszelkiego rodzaju urządzenia oraz akcesoria służące do zabezpieczania produktów podczas wysyłki i magazynowania. Wykonujemy także opakowania pod wymiar i z indywidualnym nadrukiem. Nasi konsultanci służą profesjonalnym doradztwem w doborze optymalnych rozwiązań opakowaniowych dla Twojej firmy.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

Sebastian W
Super , właśnie tego szukałam.
Bartlomiej S.
Sprawnie, szybko i profesjonalnie. Jak najbardziej polecam.
ARTUR K.
Złożyłem złe zamówienie i bez problemu zmienili mi na inne zwracając pieniążki za złe zamówienie na angielskie konto.
Czekałem na zwrot miesiąc ale jestem bardzo zadowolony że potrafili zrobić to wszystko dla klienta a dodatkowo moje zamówienie doszło w rekordowym czasie
Elzbieta O.
Świetna obsługa, szybka wysyłka zamówionego towaru.
Robert B.
Szanowni Państwo,
Serdecznie dziękuję za ekspresową realizację mojego zamówienia, życzliwą pomoc telefoniczną, szybki kontakt mailowy – Przesyłka dotarła naprawdę szybko i była bardzo dobrze zabezpieczona, to duży plus. Jestem pewny, że to nie będzie mój ostatni zakup. :)
Elzbieta H.
Perfect
Waldemar K.
Bardzo dobra obsługa klienta prze opiekuna zamówienia
Wioletta K.
Dobra jakość i sprawna obsługa. Polecam!
Jacek K.
Wszystko perfekcja
Jerzy W
Nic nie ulepszać. Wszystko jest ok.

Loading...

Czym jest eKomi?

eKomi jest niezależnym usługodawcą online, który wspomaga firmy, hotele i inne podmioty gospodarcze w uzyskiwaniu opinii klientów, w oparciu o dokonane transakcje, oraz w zarządzaniu tymi opiniami. W ten sposób firmy uzyskują realne, autentyczne i wartościowe opinie wystawione bezpośrednio przez klientów, co pozwala na zapewnienie większej przejrzystości i wzrostu bezpieczeństwa dla konsumentów na rynku e-commerce.

Pieczęcie eKomi