Certyfikat

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

RAJA Polska
RAJA Polska
RAJA jest polskim oddziałem RAJA Group, która jest nr 1 w Europie w opakowaniach. Oferujemy ponad 2200 produktów dostępnych od ręki. Naszą specjalnością są opakowania i wszelkiego rodzaju urządzenia oraz akcesoria służące do zabezpieczania produktów podczas wysyłki i magazynowania. Wykonujemy także opakowania pod wymiar i z indywidualnym nadrukiem. Nasi konsultanci służą profesjonalnym doradztwem w doborze optymalnych rozwiązań opakowaniowych dla Twojej firmy.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
macie towar
sprzwedawcy ok
Dobrze zaopatrzony sklep, szeroki wybór produktów. Profesjonalna obsługa klienta. Polecam!
Wszystko ok, kontakt, opakowania, współpraca - polecam!
Super sklep, gdzie z łatwością dokonałam zakupów, szybka realizacja zamówienia, jestem zadowolona z produktów poddawanych recyklingowi. Jedyny minus, który widzę, to wysoka kwota, którą należy uzyskać, aby mieć bezpłatną dostawę. Nawet jeśli będę robić zamówienia za kwotę *** zł, muszę płacić dodatkowo za dostawę. Sądzę, że powinna być w cenie.
Bardzo szybka dostawa
Kompleksowe wyposażenie magazynów do pakowania :)
Wszystko ok.
Bardzo dobra obsługa klienta przez telefon. Pan cierpliwie odpowiadał na pytania.
Kontakt perfekcyjny :)
Chyb najbardziej urzekł mnie kontakt z opiekunem, zaraz po założeniu konta i dokonaniu pierwszego zakupu. Powitanie mailowe i kontakt osobisty bardzo miły, konkretny, rzeczowy. To była ta "kropka" nad "i". Cały proces realizacji zamówienia w stałym kontakcie konsultanta / opiekuna za strony RAJA. Terminowość dostawy. Brak uszkodzeń dostarczanego zamówienia. Polecam!

Loading...

Pieczęcie eKomi