Certyfikat

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

RAJA Polska
RAJA Polska
RAJA jest polskim oddziałem RAJA Group, która jest nr 1 w Europie w opakowaniach. Oferujemy ponad 2200 produktów dostępnych od ręki. Naszą specjalnością są opakowania i wszelkiego rodzaju urządzenia oraz akcesoria służące do zabezpieczania produktów podczas wysyłki i magazynowania. Wykonujemy także opakowania pod wymiar i z indywidualnym nadrukiem. Nasi konsultanci służą profesjonalnym doradztwem w doborze optymalnych rozwiązań opakowaniowych dla Twojej firmy.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
Szybkość realizacji zamówienia
Totalne zignorowanie prosby o elektroniczna fakture pomimo dwukrotnego wypelnienia formularza zgod i mailingu przypominajacego. Raczej nie wroce do sklepu z taka obsluga i nie polecilabym nikomu.
Sprawnie i szybko
Poprawnie
Bardzo szybka wysyłka. Pudełka świetnie zapakowane. Wszystko super
Macie świetną obsługę oraz kompleksowy asortyment jedyny mankament to ceny wyższe od konkurencji. Gdyby nie to to zamawiałbym kartony, materiały do pakowania, rękawiczki jednorazowe, papiery itd itd.
Pełny profesjonalizm oferty , jej jakości i obsługi klienta.
Profesjonalne podejście do klienta,super szybka obsługa zamówień i towar zgodny z opisem na stronie.Polecam firmę RAJA i planuję stałą współpracę gdyż przy takiej obsłudze zaoszczędzę sporo czasu, a co za tym idzie pieniędzy.
POLECAM.
Jesteśmy zadowoleni z szybkiej obsługi oraz wsparcia ze strony obsługi. Szeroki asortyment pozwala na zakupienie potrzebnych materiałów w jednym miejscu.
Polecamy zakupy w Rajapack.
***
Szybko i sprawnie naprawione wszelakie błędy w zamówieniu i bez problemowa dostawa.

Loading...

Pieczęcie eKomi