Certyfikat

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Rajapack Polska
Rajapack Polska
RAJAPACK jest polskim oddziałem RAJA Group, która jest nr 1 w Europie w opakowaniach. Oferujemy ponad 2200 produktów dostępnych od ręki. Naszą specjalnością są opakowania i wszelkiego rodzaju urządzenia oraz akcesoria służące do zabezpieczania produktów podczas wysyłki i magazynowania. Wykonujemy także opakowania pod wymiar i z indywidualnym nadrukiem. Nasi konsultanci służą profesjonalnym doradztwem w doborze optymalnych rozwiązań opakowaniowych dla Twojej firmy.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

Emil S.
Profesjonalnie i szybko!
Beata Z
Szybko sprawnie , towar zgodny z opisem.
Marcin B
Witam,
Słabą ocenę wystawiam nie ze względu na ostatnie zamówienie, ale inna sytuację.
Robimy restrukturyzację naszego magazynu. Prosiłem Państwa o wysyłkę kilku próbek pudełek 4 grudnia. Po tym jeszcze dwukrotnie się przypominałem - raz mailowo i raz telefonicznie. Mimo Państwa obietnic, próbek do tej pory nie otrzymałem. W końcu zdecydowaliśmy się na ofertę Państwa konkurencji.
Rajapack jest firmą bardzo znaną na rynku, dlatego spodziewałem się profesjonalizmu, a otrzymałem sporą dawkę amatorstwa. Niestety bardzo się zawiodłem.

Pozdrawiam,
***
Mariusz G.
Towar zgodny z opisem a obsługa szybka i profesjonalna
Anna G.
Szybka realizacja zamówienia, dobrze zapakowany produkt.
Dariusz K.
Wszystko jest na jak najlepszym poziomie, ale ceny macie trochę za wysokie, więc kartony musiałem kupować od konkurencyjnych firm
ALICJA G.
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Towar zgodny z oczekiwaniami i bardzo dobrze zabezpieczony przed ewentualnymi uszkodzeniami podczas transportu.
Michal D
Parę dni po zamówieniu, okazało się, że nie ma w ogóle typu kartonów, które zamówiłem.
Osoba z rajapack zaproponowała kartony zamienne przy różnicy w cenie rzędu *** zł.
Koszty powinny być po stronie dostawcy w związku z zaistniałą sytuacją. Oczywiście ja musiałem pokryć różnicę...

Potem okazało się, że faktura została wysłana na adres zarejestrowania spółki z faktury VAT. Adres ten nie jest naszym adresem korespondencyjnym, nie zostałem poproszony o podanie adresu do wysyłki faktury VAT. Szczerze mówiąc, to nie rozumiem: 1. idei wysyłania papierowej faktury, 2. wysyłania jej osobną paczką od paczek zamówienia.

Kompletny chaos. Nie skorzystam już z usług Rajapack więcej.
Pozdrawiam
Michal P.
małe potknięcie przy wystawianiu faktury, szybkie i proste rozwiązanie z Waszej strony, brak zastrzeżeń
IZABELA W.
Szybko i profesjonalnie!

Loading...

Czym jest eKomi?

eKomi jest niezależnym usługodawcą online, który wspomaga firmy, hotele i inne podmioty gospodarcze w uzyskiwaniu opinii klientów, w oparciu o dokonane transakcje, oraz w zarządzaniu tymi opiniami. W ten sposób firmy uzyskują realne, autentyczne i wartościowe opinie wystawione bezpośrednio przez klientów, co pozwala na zapewnienie większej przejrzystości i wzrostu bezpieczeństwa dla konsumentów na rynku e-commerce.

Pieczęcie eKomi