Certyfikat

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Rajapack Polska
Rajapack Polska
RAJAPACK jest polskim oddziałem RAJA Group, która jest nr 1 w Europie w opakowaniach. Oferujemy ponad 2200 produktów dostępnych od ręki. Naszą specjalnością są opakowania i wszelkiego rodzaju urządzenia oraz akcesoria służące do zabezpieczania produktów podczas wysyłki i magazynowania. Wykonujemy także opakowania pod wymiar i z indywidualnym nadrukiem. Nasi konsultanci służą profesjonalnym doradztwem w doborze optymalnych rozwiązań opakowaniowych dla Twojej firmy.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

Jan C.
Mam wrażenie że więcej zarabiacie na przesyłkach, niż na sprzedaży produktów. Zamówienie ok. Koszt przesyłki podejrzanie wysoki.
Katarzyna C
Szybka obsługa, wszystko przebiegło sprawnie i na najwyższym poziomie
Emilia P
Wszystko ok.
Tomasz S
znakomita szybkosc, wspanialy towar, znakomita obsluga!!
Antoni P
Nie mam jakiś szczególnych uwag.
Bardzo normalna firma oferująca dobry produkt. Kontakt przez infolinię bardzo dobry.
Krzysztof P
OK!
Anna S
*****
Magdalena P
*****
Michal S
Super profesjonalna obsluga od poczatku do konca. Zakupy bez obaw. Dostawa super szybko. Polecam dla firm szukajacych opakowan.
AGNIESZKA W.
polecam

Loading...

Czym jest eKomi?

eKomi jest niezależnym usługodawcą online, który wspomaga firmy, hotele i inne podmioty gospodarcze w uzyskiwaniu opinii klientów, w oparciu o dokonane transakcje, oraz w zarządzaniu tymi opiniami. W ten sposób firmy uzyskują realne, autentyczne i wartościowe opinie wystawione bezpośrednio przez klientów, co pozwala na zapewnienie większej przejrzystości i wzrostu bezpieczeństwa dla konsumentów na rynku e-commerce.

Pieczęcie eKomi