Certyfikat

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

TADAM ANNA RZESZUTEK
TADAM ANNA RZESZUTEK
Kreatywna pracownia TADAM - poznaj personalizowane, ręcznie robione prezenty, akcesoria - na wesele, na rocznicę, dla dzieci

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
Dziękuję, jak zawsze wszystko na czas, starannie wykonane, produkty dobrej jakości. Korzystam z usług Tadam już drugi rok i jestem niezmiennie zadowolona. Polecam serdecznie!
Wracam kolejny raz z zamówieniem przydatnych dla mojej działalności gadżetów. Polecam wykonanie, jakość, kontakt, ogólnie wszystko😎
Super
Czekałam znacznie dłużej na projekt niż zakładano, po moim mailu go otrzymałam, kolejna wymiana wiadomości w celu poprawek już błyskawiczna, miła, a następnie realizacja i wysyłka też bardzo szybko. Szkoda tylko, że nie zostałam poinformowana jaki problem może być z dodatkami (juta, kwiatki).
Polecamy
Ja jestem bardzo zadowolona :) czas realizacji może trochę dłuższy niż pierwotnie pokazywały informacje ale przyszły przed terminem ślubu więc nie było to nic złego. A poza tym? Nie mam żadnych złych wspomnień. Na pewno polecę stronę, szczególnie jeżeli ktoś będzie chciał sprawdzonego źródła.
Pani która mnie obsługiwała zasługuje na przytulasa 🙂
wszystko przebiegło poprawnie i szybko. Nie mam zastrzeżeń
6 plus
super

Loading...

Pieczęcie eKomi