Certyfikat

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Grzegorz Popielnicki
Grzegorz Popielnicki
Robiąc zakupy dla naszych Kotek, czy to stacjonarnie, czy online, nieustannie zmagaliśmy się z pewnymi niedogodnościami: albo przebijaliśmy się przez gąszcze regałów po to, aby w końcu dotrzeć do "kocich półek", albo walczyliśmy z nieintuicyjnym menu, żeby ostatecznie znaleźć zakładkę "dla kotów". W obydwu przypadkach trwało to wieki. Po pewnym czasie postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce i stworzyć Pociechowo.PL - zakątek przeznaczony wyłącznie dla Kotów i ich Opiekunów. Dobierając asortyment sklepu - który wciąż uzupełniam - słucham głosów szerokiego wachlarza moich Klientów: zaczynając od Opiekunów jednego kota rasowego niewychodzącego, a kończąc na Opiekunach paru Kotów własnych oraz "podwórkowych przychodzących". Jedni i drudzy to Świadomi Kociarze, chcący dla swoich Futrzastych Pociech jak najlepiej, na miarę własnych zasobów. Z tego powodu na Pociechowo.PL znajdziesz produkty z różnej półki cenowej.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
Monika S.
:) polecam
Karolina K.
Polecam sklep !
Grzegorz P.
Kontakt ze sprzedającym na bardzo dobrym poziomie.
Aleksandra Z.
Jestem bardzo zadowolona. Przesyłka przyszła wcześniej niż zapowiedziano
Jacek N.
super
Sylwia S.
Brak uwag.
Anita S.
Drapak zamawiałam do mieszkania o wysokości 3.7 m, zaznaczalam to również w zamówieniu, jednak otrzymałam niższy ale to nie jest duży problem, śrubę można dokupić w każdym markecie budowlanym.
Małgorzata S.
Obsługa klienta bez zarzutu
Daria B.
Jak już wspomniałam na plus bardzo szybka dostawa. Nie mam żadnych zastrzezen.
Virginia M.
Jestem bardzo zadowolona z przebiegu zamówienia, z kontaktu (szczególnie e-mail o trudnościach w wygenerowaniu wiadomości z DPD - dużo mniej zmartwień, że nic nie idzie, a szło!)

Loading...

Pieczęcie eKomi