Certyfikat

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Hair Design, Agnieszka Bryll
Hair Design, Agnieszka Bryll
Piotr Sierpiński, Hair, niezwykłe atelier wykreowane przez doświadczonego i cenionego stylistę fryzur, jest takie jak Klientki, które je odwiedzają: piękne, eleganckie, pełne klasy i uroku. Salon fryzjerski, utrzymany w stylistyce glamour, otwiera swoje drzwi przed każdą Kobietą, która dzięki nowej, dopasowanej fryzurze, chce poczuć jak wstępuje w nią nowa energia, chce odkryć w sobie nowe pokłady kobiecości i z podniesioną głową ruszyć na podbój świata. W atelier Piotr Sierpiński, Hair pracuje zgrany zespół pomysłowych i odważnych zawodowców, którzy wiedzą jak jednocześnie odświeżyć wizerunek i zachować niepowtarzalną osobowość Klientki.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
Jestem bardzo zadowolona z usług! Super podejście do klienta i przesympatyczny zespół, od którego bije pozytywna energia ❤️ Zaufałam i nie żałuje, pan *** tworzy cuda na głowie
Jak zwykle pełen profesjonalizm + bardzo fajnie spędzony czas.
Profesjonalizm na 200% 😊
Jestem zadowolona z fryzury dzięki *** i miłej atmosfery. Serdecznie polecam wszystkim wizytę u Państwa i na pewno nie będzie to jedyna wizyta :).
*** to najlepszy profesjonalista jakiego znam! Doskonale zna się na tym jak uszczęśliwić kobietę :) włosy zawsze wyglądają jak milion dolarów! Polecam z całego serca!!
Jak zawsze super. Efekt zgodny z oczekiwanym.
Najlepsze miejsce na ziemi ❤️
Przesympatyczna obsługa .
Fryzjerzy z uśmiechem na twarzy ,którzy widać ze kochają swoją prace . Styliści świetnie doradzą z kolorem, odpowiedzą wyczerpująco na każde nurtujące pytanie. Można miło spędzić czas przy gorącej herbacie/kawie. Najlepszy salon w którym bywam. Nic bym nie zmieniała , jest idealnie.
Usługi jak zawsze na najwyższym poziomie. Przesympatyczna obsługa. Mila i ciepła atmosfera . Każdy z uśmiechem na twarzy,widać że fryzjerzy kochają swoją prace . Styliści odpowiedzą wyczerpująco na każde nurtujące pytanie. Doradzą z kolorem . Czas leci niestety bardzo szybko przy pysznej i gorącej herbacie/kawie . Nic bym nie zmieniała w salonie. Według mnie najlepszym salon w jakim bywam.
Jestem zadowolona. ***

Loading...

Pieczęcie eKomi