Certyfikat

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Piotr Sierpiński sp. z o.o.
Piotr Sierpiński sp. z o.o.
Piotr Sierpiński, Hair, niezwykłe atelier wykreowane przez doświadczonego i cenionego stylistę fryzur, jest takie jak Klientki, które je odwiedzają: piękne, eleganckie, pełne klasy i uroku. Salon fryzjerski, utrzymany w stylistyce glamour, otwiera swoje drzwi przed każdą Kobietą, która dzięki nowej, dopasowanej fryzurze, chce poczuć jak wstępuje w nią nowa energia, chce odkryć w sobie nowe pokłady kobiecości i z podniesioną głową ruszyć na podbój świata. W atelier Piotr Sierpiński, Hair pracuje zgrany zespół pomysłowych i odważnych zawodowców, którzy wiedzą jak jednocześnie odświeżyć wizerunek i zachować niepowtarzalną osobowość Klientki.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

  • Sortuj według daty
    (od najnowszych)
  • Sortuj według daty
    (od najstarszych)
  • Sortuj według oceny
    (od najwyższych)
  • Sortuj według oceny
    (od najniższych)
Rewelacja🌷
Wybrałam akurat ten salon, ponieważ mam suche porowate włosy, dodatkowo po rozjaśnianiu i zależało mi na poprawie kondycji włosów oraz zmianie koloru. Chyba moje oczekiwania były zbyt wygórowane. Sam salon i obsługa klienta oczywiście na najwyższym poziomie. Pan Oskar ma wiedzę, potrafi doradzić i świetnie dobrał kolor farby. Profesjonalizm i kultura.
Niestety nie wiem gdzie podziała się "ochrona koloru" (150) - po pierwszym myciu już widać, że kolor jest słabszy. Włosy były i nadal są suche po rekonstrukcji (450), ale takie juz mam włosy. Dla mnie cena trochę nieadekwatna do efektu. Szkoda.
Z całego serca polecam Pana ***! Koloryzacja została wykonana na najwyższym poziomie – kolor jest perfekcyjnie dobrany, a efekt końcowy przeszedł moje oczekiwania. Pan *** to prawdziwy profesjonalista, który potrafi doradzić i zadbać o każdy szczegół. Widać ogromne doświadczenie, zaangażowanie i pasję do swojej pracy. Dodatkowo w salonie panuje bardzo miła atmosfera, dzięki czemu wizyta była czystą przyjemnością. Z pewnością wrócę tam nie raz. Dziękuję za piękną metamorfozę!.
Beata
Jestem bardzo zadowolona z obsługi od momentu wejścia aż do wyjścia. Pani Agnieszka jest wirtuozem koloru oraz nożyczek - bardzo fajna komunikacja z zakresu moich potrzeb oraz jej propozycje co możemy wykonać.
Jestem bardzo zadowolona. Miła i fachowa obsługa. Pan Piotr jest profesjonalistą . Polecam.
Ekstra Pani Marta doradziła i dobrała kolor ,włosy sie układają jestem bardzo zadowolona
Jestem w pełni zadowolona.
Wizyta w Salonie Piotra we Wrocławiu przerosła moje oczekiwania. Atmosfera rewelacyjna. Polecam z całego serca..Były tam chwilę tak cudne że zostaną że mną na wiele lat. Dziękuję 😘
Z całego serca polecam Asię! 😊 Ma świetne podejście do klienta, uważnie słucha i potrafi doradzić fryzurę dopasowaną do urody oraz oczekiwań. Efekt końcowy przeszedł moje oczekiwania – fryzura wyszła dokładnie taka, jaką sobie wymarzyłam. Profesjonalizm, miła atmosfera i ogromne umiejętności. Kolejna wizyta już umówiona i na pewno wrócę ponownie!
Dziękuję dziękuję i jeszcze raz Pani Sabino dziękuję! 🩵 Byłam zdecydowana że oddaje się w Pani ręce z pełnym zaufaniem i intuicja mnie nie zawiodła 😍🥳🤩 W końcu moje włosy odzyskały duszę, zwiewność i nieokrzesany charakter!

Loading...

Pieczęcie eKomi