Certyfikat

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!
Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!
pinkorblue.pl
pinkorblue.pl
Pinkorblue.pl oferuje produkty dla dzieci i niemowląt, wśród nich tekstylia dziecięce, wózki, smoczki, foteliki samochodowe, krzesełka do karmienia i wiele innych ciekawych artykułów!

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

Sklep nie wystawia faktur na firmę. Pierwszy raz spotkałem się z czymś takim, aby sklep internetowy odmawiał wystawienia faktury. Pisałem do sklepu, zasłaniają się oczywiście swoim regulaminem, szkoda.Wystarczyło w sposób bardziej jawny o tym napisać, a nie ukryć ważną informacje w kilkustronicowym regulaminie. Nie polecam bo jak każdy wie, brak faktury to dla firmy strata.
pinkorblue.pl Szanowny Kliencie,

dziękujemy za oddaną opinię.
Uprzejmie informujemy, że akceptując Regulamin sklepu internetowego działającego pod adresem www.pinkorblue.pl wyraził Pan zgodę, że sprzedaż zrealizowana na Pana rzecz traktowana będzie jako sprzedaż na rzecz osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, a tym samym wystawiony dokument sprzedażowy (faktura VAT) bedzie wystawiony na osobę fizyczną.

Chcielibyśmy także poinformować, że oczywiście może Pan odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od momentu odbioru paczki i zwrócią ja na koszt sklepu. W tym celu prosimy o skontaktowanie się z BOK drogą telefoniczną lub mailowo w celu ustalenia szczegółów.

Your pinkorblue.pl team
Brak polskiej instrukcji
pinkorblue.pl Szanowny Kliencie,

dziekujemy za oddana opinie.
Uprzejmie informujemy, w przypadku gdy w paczce z zamawianym produktem brakujeinstrukcji w jezyku polskim, zachecamy do skontaktowania sie z BOK. Chetnie przeslym ja Panu droga mailowa. Przepraszamy za wszelkie niedogodnosci. Your pinkorblue.pl team
Towar w bardzo atrakcyjnej cenie w stosunku do innych sklepów. Szybka przesyłka.
Super obsługa, produktu najwyższej jakości!
Bezproblemowe zakupy, szybka dostawa, produkt zgodny z zamówieniem. Polecam
Sklep godny polecenia.
Wszystko super! Zero zastrzeżeń, szybka wysyłka. Tak trzymać!!
Wszystko ok, szkoda że nie ma instrukcji w języku polskim.
Super sklep. Można znaleźć naprawdę fajne rzeczy dla maluszka, a do jakości nie mam zastrzeżeń. Wysyłka ekspresowa. Serdecznie polecam.
Wszystko sprawnie i szybko polecam ;)

Loading...
Czym jest eKomi?
eKomi jest niezależnym usługodawcą online, który wspomaga firmy, hotele i inne podmioty gospodarcze w uzyskiwaniu opinii klientów, w oparciu o dokonane transakcje, oraz w zarządzaniu tymi opiniami. W ten sposób firmy uzyskują realne, autentyczne i wartościowe opinie wystawione bezpośrednio przez klientów, co pozwala na zapewnienie większej przejrzystości i wzrostu bezpieczeństwa dla konsumentów na rynku e-commerce.
Pieczęcie eKomi