Certyfikat

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!
Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!
pinkorblue.pl
pinkorblue.pl
Pinkorblue.pl oferuje produkty dla dzieci i niemowląt, wśród nich tekstylia dziecięce, wózki, smoczki, foteliki samochodowe, krzesełka do karmienia i wiele innych ciekawych artykułów!

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

Wszystko ok. atrakcyjna cena, zamówienie przebiegło szybko i sprawnie.Polecam
Całkiem szybka wysyłka, przedmiot dobrze zabezpieczony w paczce. Polecam
Najnisza cena na zamowienie, dodatkowy bon od sklepa na rabat, darmowa dostawa i szybka!
Sprzedawca super
Sprawnie i bez problemów.
Sklep wyróżnia się przede wszystkim miłą i profesjonalną Obsługą Klienta - na każde z pytań dotyczących różnych produktów (czy to zakupionych, czy przed planowanym zakupem) otrzymaliśmy szybką i wyczerpującą odpowiedź. Jeśli sklep nie posiadał informacji, o którą prosiliśmy, bezzwłocznie kontaktował się z producentem przekazując odpowiedź mailowo czy telefonicznie!

Dodatkowo - duży plus za regularne i realne promocje (interfejs z Ceneo) co stawia sklep w czołówce konkurencji oraz bardzo szybka przesyłka.

W PoB kupiłem zabawki dla rocznego dziecka(cymbałki, piramidę i puzzle). Wszystkie cechuje wysoka jakość wykonania, i co bardzo ważne krótki termin dostawy.
Zdecydowanie polecam:)
szybka wysyłka, towar w 100% zgodny z opisem, profesjonalna obsługa, bezproblemowy kontakt ze sprzedawcą
Transakcja przebiegła bardzo sprawnie, sklep przesłał też atest, o który dodatkowo prosiłam. Polecam.
Szybka wyslka, towar dobrej jakosci w super cenie. W 100% polecam zakupy w pinkorblue!

Loading...
Czym jest eKomi?
eKomi jest niezależnym usługodawcą online, który wspomaga firmy, hotele i inne podmioty gospodarcze w uzyskiwaniu opinii klientów, w oparciu o dokonane transakcje, oraz w zarządzaniu tymi opiniami. W ten sposób firmy uzyskują realne, autentyczne i wartościowe opinie wystawione bezpośrednio przez klientów, co pozwala na zapewnienie większej przejrzystości i wzrostu bezpieczeństwa dla konsumentów na rynku e-commerce.
Pieczęcie eKomi