Certyfikat

Nagrodzono Srebrną Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Srebrną Pieczęcią Uznania eKomi!

pinkorblue.pl
pinkorblue.pl
Pinkorblue.pl oferuje produkty dla dzieci i niemowląt, wśród nich tekstylia dziecięce, wózki, smoczki, foteliki samochodowe, krzesełka do karmienia i wiele innych ciekawych artykułów!

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

Magdalena S.
Wszystko ok
Przemysław W
*****
Michał W
****
Olga L.
Wszystko spoko
Joanna U.
Zakupy przebiegły pomyślnie, towar zgodny z opisem.
joanna k.
Błyskawiczna realizacja zamówienia, dobry kontakt z działem obsługi klienta.
Małgorzata W.
Rowerek Aveo Kinderkraft mogę śmiało polecić, świetna jakość i najniższa cena w internecie. Ale kwestia dostawy - zdecydowanie do poprawy. Jestem przyzwyczajona, że towar jest wysyłany jeszcze tego samego dnia, max następnego. A tu towar otrzymałam dopiero po tygodniu.
Ewa P.
Sklep ma duży wybór produktów niedostępnych gdzie indziej. Mogłoby być więcej sposobów płatności. Dostawa trochę trwa ale jest sprawna i jest stały kontakt z klientem. Musiałam również jedną rzecz zareklamować i jak się okazało kontakt z obsługą klienta jest bardzo sprawny. Polecam.
Kamil S.
długi czas dostawy ( 4 dni od zakupu )
Adriana R.
Same plusy, dobre ceny i sprawna dostawa

Loading...

Czym jest eKomi?

eKomi jest niezależnym usługodawcą online, który wspomaga firmy, hotele i inne podmioty gospodarcze w uzyskiwaniu opinii klientów, w oparciu o dokonane transakcje, oraz w zarządzaniu tymi opiniami. W ten sposób firmy uzyskują realne, autentyczne i wartościowe opinie wystawione bezpośrednio przez klientów, co pozwala na zapewnienie większej przejrzystości i wzrostu bezpieczeństwa dla konsumentów na rynku e-commerce.

Pieczęcie eKomi