Certyfikat

Nagrodzono Srebrną Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Srebrną Pieczęcią Uznania eKomi!

pinkorblue.pl
pinkorblue.pl
Pinkorblue.pl oferuje produkty dla dzieci i niemowląt, wśród nich tekstylia dziecięce, wózki, smoczki, foteliki samochodowe, krzesełka do karmienia i wiele innych ciekawych artykułów!

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

Martyna T.
Skorzystałam z atrakcyjnego rabatu i tym samym z najlepszej oferty nietaniego produktu + rabatu dla odbiorców newslettera - jestem bardzo zadowolona!
Anna Z.
Szybka przesyłka, dobrze zapakowana. Parasolka do wózka zgodna z opisem
Natalia Ł
*****
Damian H.
Plusy: bardzo dobre ceny, dość szybka realizacja zamówienia (szybsza niż zakładana w regulaminie)
Minusy: brak dokładnych informacji o zamówieniu tj. brak informacji o zaksięgowaniu wpłaty, brak dokładnych informacji o terminie wysyłki.
Michał S.
Bogaty asortyment w dobrych cenach dostarczonych w dosc krótkim czasie.
Karolina R.
Niskie ceny, towar zgodny z opisem, sprawna dostawa.
Katarzyna B.
Czas oczekiwania miał wynieść do 21 dni. A tu niespodzianka. Zamówienie przyszło po niecały tygodniu. Super
Maciej A.
Wszystko pk na przyszłość jednak przydałaby się informacja czy zamówienie zostało przyjęte do realizacji a nie dostałem nic i zacząłem się martwić😋
Anna S.
W miarę sprawna transakcja.
Ilona M.
Wszystko było ok. Przesyłka (łóżko z baldachimem) przyszło w trzech częściach: tekstylia, elementy drewniane i instrukcja na maila. Brakuje dokładnej informacji na stronie właśnie o tym. Opis też mógłby być bardziej szczegółowy.
Sama transakcja ok.

Loading...

Czym jest eKomi?

eKomi jest niezależnym usługodawcą online, który wspomaga firmy, hotele i inne podmioty gospodarcze w uzyskiwaniu opinii klientów, w oparciu o dokonane transakcje, oraz w zarządzaniu tymi opiniami. W ten sposób firmy uzyskują realne, autentyczne i wartościowe opinie wystawione bezpośrednio przez klientów, co pozwala na zapewnienie większej przejrzystości i wzrostu bezpieczeństwa dla konsumentów na rynku e-commerce.

Pieczęcie eKomi