Certyfikat

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Polska Akademia Aktywnego Rozwoju
Polska Akademia Aktywnego Rozwoju

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
Marta W
Jestem oczarowana zajęciami nauki pływania w Paar. Dziękuję im przede wszystkim, ze mój 5-letni syn przestał bać się głębokiej wody. Sama nie mogłam sobie z tym poradzić, ale jak widać odpowiednie podejście instruktora potrafi zdziałać cuda. Pozdrawiamy pana ***!
Karolina B
Większość ludzi zapisuje do PAAR swoje dzieci, ja natomiast poszłam uczyć się pływać jako osoba dorosła. Mówiąc kolokwialnie „nie przejechałam się”. Dorosłemu dużo ciężej nauczyć się pływać, ma swoje lęki, słabości, po prostu więcej myśli w wodzie. Instruktor ***, z którym mam zajęcia przekonał mnie, że wody nie ma co się bać, wręcz przeciwnie to miejsce, w którym można się zrelaksować i zapomnieć o całym dniu. Po pół roku dobrze pływam trzema stylami, a o strachu przed głęboką wodą już dawno zapomniałam :)
Nikola M.
Bardzo polecam lekcje nauki pływania dla dzieci z instruktorami PAAR. Mają autorski program zajęć, rozpisany w taki sposób, żeby dziecko krok po kroku mogło poprawiać swoje pływackie umiejętności. Każdy uczestnik dostaje swoją imienną kartę umiejętności, na której możemy sprawdzić postęp dziecka od samego początku. To dodatkowa motywacja dla malucha, żeby coraz bardziej się rozwijać i uczyć się nowych rzeczy.
Aneta W.
Zajęcia na pływalni przebiegają zawsze w miłej atmosferze. Instruktorzy, nie tylko w grupie gdzie jest moje dziecko, widać że się starają i chcą jak najlepiej dla swoich podopiecznych. Ciekawe zajęcia, na których maluchy się nie nudzą.
Alicja M.
Od 4 lat jesteśmy związani z PAARem. Na początku chodziło jedno dziecko, potem dopisaliśmy drugie. Z lekcji na lekcje widać postępy naszych dzieci. Ważne jest to, że nie nudzą im się wizyty na basenie. Każde zajęcia są inne, a instruktorowi zależy na tym, żeby było ciekawie. Polecamy
Krzysztof O.
Nasz staż z Paar to 3 miesiące. Wydawać by się mogło, że to nie dużo, ale dało mi szeroki ogląd na to jak działają i jakimi wartościami się kierują. Jako matka rocznego dziecka, które chodzi do nich na lekcje, mogę z pełną odpowiedzialnością polecić te zajęcia wszystkim, którzy mają takie maluszki. Idealna organizacja, dobre podejście instruktorki i bezproblemowy kontakt z ich biurem.
Mikołaj B.
Jesteśmy po dwóch pierwszych zajęciach z paarem i jedno jest pewne – moja córka chce więcej :) Pływanie w jej wieku jest bardzo ważne (7 lat). Na zajęciach dziecko się nie nudzi (póki co ;) ), jest ciekawie i instruktor ma świetne podejście do tematu, polecam.
Joanna W.
Szkoła PAAR robi dobrą robotę. Nie raz miałam taką sytuację, że musiałam przekładać zajęcia i bez żadnego problemu (oczywiście bez kosztowo) to się odbywało.
Monika J.
Mieliśmy wiele obaw dotyczących zapisania naszego 7 miesięcznego synka na zajęcia z instruktorem. Już na pierwszym etapie zapisu, wszystko było dokładnie opisane prze konsultanta, a same zajęcia to po prostu rewelacja! Instruktor super przygotowany, ciągle byłam maluszkiem w wodzie, więc czułam się bezpiecznie. Dziecko było uśmiechnięte – widać, że woda to jego żywioł, nie możemy się doczekać wznowienia zajęć we wrześniu.
Kasia W
Lekcje nauki pływania z instruktorem *** godne polecenia. Moja 6-letnia córka jest zachwycona i ciągle chce na basen ;)

Loading...

Pieczęcie eKomi