Certyfikat

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

ohzuza.com
ohzuza.com
To w Łodzi – stolicy włókiennictwa – od 17 lat tworzymy nasze dwie marki – Oh!Zuza i Vanilla night&day. Jesteśmy rodzinną firmą o tkackich tradycjach, a nasza pracownia i szwalnia zlokalizowane są w jednej ze zrewitalizowanych manufaktur. Firmą zarządzamy wspólnie z mężem. Razem z nami pracują nasi synowie Łukasz i Maciej oraz córka Zuza, od której imienia czerpie nazwę jedna z naszych marek. Wierzymy, że firma to zwierciadło nas samych. W produkcie, obsłudze Klienta, stosunku do pracowników, widać jakimi ludźmi jesteśmy i jakie wartości nam przyświecają. To ślad, który po sobie zostawiamy. Żadne słowa nie opiszą przebytej drogi i procesu, w jakim kształtowało się to, czym dzielimy się z Wami na co dzień. Żadne też nie oddadzą tego, jak dziękujemy za Wasze zaufanie.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
Zawsze perfekcyjnie
cudownie! polecam!!
Justyna O.
Szybka obsługa zamówienia, dobry kontakt. Dobrze zabezpieczona przesyłka a sam kombinezon zapakowany w przepiękny woreczek z firmowym nadrukiem.
RENATA S.
Poprzednio zamówiłam multikolorową piżamę z materiału 100% wiskoza. Przesłałam pozytywną opinię, jednak nie dokonałabym zakupu tej piżamy ponownie ponieważ bardzo się gniecie i fatalnie wygląda już po pierwszej nocy.
Poza tym cały przebiegi składania i dostawy bez zarzutu.
ŁUKASZ P.
*****
Monika W.
Bez uwag :-)
Świetnej jakości produkty, szybka dostawa. To nie mój pierwszy zakup i na pewno nie ostatni! Serdecznie polecam!:-)
Beata C.
Szybko I sprawnie
Bez zarzutu:-)
Marzanna K.
Pełny profesjonalizm.

Loading...

Pieczęcie eKomi