Certyfikat

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

ohzuza.com
ohzuza.com
To w Łodzi – stolicy włókiennictwa – od 17 lat tworzymy nasze dwie marki – Oh!Zuza i Vanilla night&day. Jesteśmy rodzinną firmą o tkackich tradycjach, a nasza pracownia i szwalnia zlokalizowane są w jednej ze zrewitalizowanych manufaktur. Firmą zarządzamy wspólnie z mężem. Razem z nami pracują nasi synowie Łukasz i Maciej oraz córka Zuza, od której imienia czerpie nazwę jedna z naszych marek. Wierzymy, że firma to zwierciadło nas samych. W produkcie, obsłudze Klienta, stosunku do pracowników, widać jakimi ludźmi jesteśmy i jakie wartości nam przyświecają. To ślad, który po sobie zostawiamy. Żadne słowa nie opiszą przebytej drogi i procesu, w jakim kształtowało się to, czym dzielimy się z Wami na co dzień. Żadne też nie oddadzą tego, jak dziękujemy za Wasze zaufanie.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
Dorota M.
Bardzo szybka realizacja zamówienia, super obsługa.
HANNA I.
Obsługa profesjonalna. Polecam zawsze w 100 procentach
Wioletta T.
Super
Jestem bardzo zadowolą i nie mam uwag.
Anna S.
Szybka wysyłka, ładnie zapakowane, to na plus.
Brakuje mi udogodnień związanych ze zwrotami - typu zwrot przez paczkomaty inpost z wygenerowaniem kodu poprzez Wasz serwis (nie chodzi o to żeby był bezpłatny, ale żeby można to było szybko wyklikać za Waszym pośrednictwem).
Krystyna Z.
Cały proces super. Bardzo polecam.
Czy jesteś zadowolony z jakości naszych usług?
- tak jestem i polecę
Poprawcie stronę na Firefox. Nie byłam w stanie wybrać paczkomatu ***. Okienko z mapką z paczkomatami wyświetla się małe, a jeśli opis paczkomatu jest dłuższy to nie dało się kliknąć wybierz. Musiałam zamówić poprzez Chrome, tu nie było problemów i mogłam wszystko wybrać. Obie przeglądarki są zaktualizowane do najnowszych.
Halina S.
Jestem bardzo zadowolona z obsługi
Nie mam uwag

Loading...

Pieczęcie eKomi