Certyfikat

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Nord Walk Aleksander Wilanowski
Nord Walk Aleksander Wilanowski
NordicSklep wita Państwa serdecznie na oficjalnej stronie swojego sklepu internetowego. Zajmujemy się sprzedażą najwyższej klasy akcesoriów do nordic walking. W stałej sprzedaży posiadamy m.in. kije do nordic walking, kije narciarskie, kije trekkingowe i wiele innych przydatnych sprzętów. Wszystkie dostępne w naszej ofercie produkty podchodzą od znanych i szanowanych w branży producentów, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że zapewnią one odpowiedni komfort oraz wygodę podczas uprawiania sportu. W sprzedaży posiadamy sprzęt dedykowany osobom, które zajmują się profesjonalnym uprawianiem sportu oraz taki, który sprawdzi się w przypadku kompletnych laików. Chętnie pomożemy Państwu w wyborze najlepszych akcesoriów. Zatrudniamy wykwalifikowanych oraz odznaczających się wysoką kulturą osobistą ludzi, których cechuje wysoka orientacja na klienta. Dodatkowo, na każdy zakupiony u nas przedmiot otrzymają Państwo gwarancję.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
Marek J.
super
BARBARA M.
Świetna obsługa sklepu, polecam !
Zawsze może być lepiej.Jest zamieszanie przy wskazaniu płatności,zaznaczam płatność przy odbiorze a na grafice wyświetla się płatność ekspresowa i płacę przy odbiorze bez dodatkowuch kosztów i jest zamieszanie Pozdrawiam.
Jestem zadowolona.
Anna D.
Pełen profesjonalizm.
Bardzo szybko dostawa.
Godny polecenia.
Mariola K.
Świetna obsługa klienta, polecam
****
oki
Mariola K.
Polecam wszystkim, doskonała porada i ekspresowa przesyłka ( zamówienie dostałam na drugi dzień )
Włodzimierz L.
Mam za mało doświadczenia w zakupach u Was, aby wyrazić opinię. Natomiast moglibyście się podciągnąć językowo na Waszej stronie. W języku polskim w zwrotach komercyjnych formuła na "Ty" musi być poprzedzona przez "Szanowny Kliencie" albo "Drogi Kliencie". Inaczej wychodzi bardzo niegrzecznie.

Loading...

Pieczęcie eKomi