Certyfikat

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

mobiusdesk.pl
mobiusdesk.pl
Biurka gamingowe dopasowane pod wymagania

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
Bardzo miła obsługa, z którą wszystko można dogadać. Bardzo profesjonalne i życzliwe podejście do klienta. Pechowo trafiłem na okres urlopowy, więc dostawa się bardzo mocno wydłużyła. Na plus monitorowanie postępu prac w arkuszu, na minus brak codziennych aktualizacji arkusza i niezbyt trafne przewidywanie postępu robót.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z kontaktu, z wykonania oraz jakości biurka oraz ogólnego podejścia do klienta
wszystko odbylo się ok. jedyny minus to czas realizacji. 2 miesiace to sporo. zdazylem zapomniec ze zamowilem
Doceniamy wolę współpracy w kwestii doboru i organizacji zakupu dodatkowego wyposażenia.
Jestem bardzo zadowolona z wykonanej pracy. Mam biurko
Z wykonaniem szuflady była niewielka obsuwa czasowa co zostało wyjaśnione. Dziękuję za wyjaśnienia i informacje o stanie zamówienia. Zamówienie zrealizowane z należytą starannością.
Pełen profesjonalizm, super kontakt i podejście do klienta. Na pewno będę polecać bo jakość usług jest na najwyższym poziomie. Czysta przyjemność współpracy.
LIczna, niewiele wnosząca komunikacja ze sprzedawcą. Późny termin realizacji zamówienia, który został jeszcze dodatkowo opóźniony. Średnia z ocen produktów.
Bardzo miła obsługa
Profesjonalne podejście do klienta od samego początku do momentu dostawy biurka. Z łatwością mogłem zrealizować pomysł na moje biurko ze specjalnie wyciętym blatem oraz modułami. Zdecydowanie będę polecał MobiusDesk znajomym i przyjaciołom planującym wymianę biurka.
Jestem bardzo zadowolony z obsługi klienta. Na szczególna uwagę zasługuje to że sprzedawca zaproponował kilka ulepszeń do projektu, które znacząco poprawiły efekt końcowy. Mogę z czystym sumieniem polecić Mobiusdesk każdej osobie, która chce zakupić dostosowane do siebie biurko.

Loading...

Pieczęcie eKomi