Certyfikat

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

mintishop.pl
mintishop.pl
MINTI Shop to sklep internetowy, który prowadzi sprzedaż wysyłkową z dostawą do domu. W asortymencie MINTI znajdują się kultowe marki podbijające Internet, koreańskie kosmetyki do pielęgnacji oraz zdobywające uznanie polskie, naturalne kosmetyki, a także niszowe kosmetyki dla mężczyzn. Wysokiej jakości kosmetyki i akcesoria do makijażu które trudno znaleźć w tradycyjnych sklepach z kosmetykami, sprowadzane są przez nas prosto z Wielkiej Brytanii, USA oraz innych zakątków świata, Często są to produkty uznane wśród blogerek, gwiazd show biznesu i najlepszych makijażystek, wyróżnione przez Best Beauty Buys oraz Glamour Glammies. Informacje na temat nowości, aktualnych promocji i aktywnych kodów rabatowych znajdziesz na naszej stronie, na Facebooku oraz na Google+. Zapraszamy także na nasz Instagram.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
Małgorzata R.
Super
Martyna M.
Produkt rewelacyjny, spełnia swoje funkcje. Dostawa bardzo sprawna i szybka. Wiele do życzenia z kolei zostawia sposób zapakowania paczki, tj. zabezpieczenie w niej produktów - brak folii bąbelkowej/materiału ochronnego. Ze względu na to, że zamówione przeze mnie produkty mają opakowania metalowe, podczas transportu uległy zniekształceniom i wklęśnięciom. Zostały włożone luźno w torebkę papierową.
Elzbieta J.
Wszystkie produkty bardzo starannie i ekologicznie zapakowane. Przesyłka dotarła w obiecanym terminie. Krówkę zjadł wnuczek
Magdalena C.
Produkty dobrej jakości i plus szybka dostawa. 🙂
Halina P.
Super
Patrycja Z.
Super
Maria M.
Szybsza wysyłka
Klaudia Z.
Jestem zadowolona
Daria L.
Jestem zadowolona z zakupów
Agnieszka R.
Szybko, sprawnie i elegancko zawsze zapakowane.

Loading...

Pieczęcie eKomi