Certyfikat

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Metrohouse Franchise S.A.
Metrohouse Franchise S.A.
Metrohouse Franchise S.A. jest operatorem największej w Polsce sieci biur nieruchomości. Jesteśmy obecni na polskim rynku nieruchomości od 2006 r. Pod naszą marką działa już prawie 100 biur nieruchomości i ponad 800 doradców. Każdego roku obsługujemy kilka tysięcy transakcji na rynku nieruchomości. Oferta Metrohouse obejmuje pośrednictwo w obrocie nieruchomościami oraz pośrednictwo kredytowe realizowane przez niezależnych ekspertów kredytowych działających pod marką Gold Finance. Właścicielem sieci jest Duna House, jeden z największych w Europie środkowo-wschodniej graczy na rynku pośrednictwa nieruchomości. Obok oddziałów własnych, sieć rozwija się dzięki biurom franczyzowym. Dzięki atrakcyjnej ofercie skierowanej do potencjalnych partnerów franczyzowych zwiększamy liczbę oddziałów i obszar terytorialny działania. W rezultacie naszego rozwoju klient otrzymuje możliwość korzystania z szerokiej oferty nieruchomości z całej Polski oraz szerokiej oferty finansowania zakupu kredytem hipotecznym.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
Teresa G.
To już Nasza druga transakcja z ***. Współpraca na bardzo wysokim poziomie. Osoba godna zaufania oraz polecenia.
Iryna L.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług ***
Paweł L.
profesjonalny, pomocny, przygotowany
Joanna M.
Polecam, agent profesjonalny, rzetelny, dokladny. Bardzo sympatyczny. Polecam.
Sylwia W.
Polecam *** - bardzo fachowa, rzeczowa obsługa i transakcja. Klient prowadzony przez Panią pośrednik w najmniejszym detalu. Skuteczna w negocjacjach, posiada pełną wiedzę na temat oferowanej nieruchomości i aspektów związanych z lokalizacją. Przy jasno określonych potrzebach przedstawia wyłącznie oferty z nimi zgodne a nue „jak leci”. Jestem nega zadowolona zarowno z pośrednictwa *** jak i biura nieruchomości któro reprezentuje oddxiał w Lublinue orzy Al. Kraśnickich.
PawełAndrzej B.
Profesjonalne podejście do powierzonych zadań.
Tadeusz J.
Bardzo profesjonalna obsługa dziękuję bardzo
Bartłomiej D.
Pierwszy raz spotkałem się z tak pozytywnym podejściem agenta do klienta. Bardzo polecam
Agata S.
*** jest idealnym posrednikiem - dziala bardzo szybko i sprawnie. Przede wszystkim slucha swojego klienta i przedstawia oferty, ktore dokladnie spelniaja oczekiwania. Bardzo pomocna przy wszystkich formalnosciach. Zdecydowanie polecam
Gou015bka
*** jest osobą bardzo kontaktową, dyspozycyjną i otwartą. Wszystko przebiegło bardzo profesjonalnie i sprawnie. Rzetelna firma. POLECAM!

Loading...

Pieczęcie eKomi