Certyfikat

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Metrohouse Franchise S.A.
Metrohouse Franchise S.A.
Metrohouse Franchise S.A. jest operatorem największej w Polsce sieci biur nieruchomości. Jesteśmy obecni na polskim rynku nieruchomości od 2006 r. Pod naszą marką działa już prawie 100 biur nieruchomości i ponad 800 doradców. Każdego roku obsługujemy kilka tysięcy transakcji na rynku nieruchomości. Oferta Metrohouse obejmuje pośrednictwo w obrocie nieruchomościami oraz pośrednictwo kredytowe realizowane przez niezależnych ekspertów kredytowych działających pod marką Gold Finance. Właścicielem sieci jest Duna House, jeden z największych w Europie środkowo-wschodniej graczy na rynku pośrednictwa nieruchomości. Obok oddziałów własnych, sieć rozwija się dzięki biurom franczyzowym. Dzięki atrakcyjnej ofercie skierowanej do potencjalnych partnerów franczyzowych zwiększamy liczbę oddziałów i obszar terytorialny działania. W rezultacie naszego rozwoju klient otrzymuje możliwość korzystania z szerokiej oferty nieruchomości z całej Polski oraz szerokiej oferty finansowania zakupu kredytem hipotecznym.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
Anna J.
Pan Piotr to profesjonalista w swojej dziedzinie, spokojny, opanowany i bardzo rzetelny. Posiada duże doświadczenie, które bardzo ułatwia realizację transakcji. Ogromną zaletą jest również wysoka kultura osobista Pana Piotra. Jestem więcej niż zadowolona, polecam bardzo!
Filip H.
100% profesjonalizmu. Byliśmy informowanie o postępach na każdym etapie procesu zakupu mieszkania.
Seweryn K.
Pełen profesjonalizm, wysoka kultura.
Marzena K.
Jestem bardzo zadowolona z pośrednictwa Pani *** jest bardzo profesjonalna,opanowana,wie co robi a do tego jest niesamowicie przemiłą,ciepłą,sympatyczną osobą,bardzo pomocną,która stara się rozwiązać każdy napotkany problem. Praca z Panią była czystą przyjemnością .
Grzegorz S.
zdecydowanie polecam
Teresa M.
bardzo dobry
Irena B.
miła obsługa oraz fachowe doradztwo.
Krzysztof W.
Pełen profesjonalizm. Polecam
Simon M.
Miałam przyjemność współpracować z Darią. Świetne i profesjonalne podejście do pracy. Polecam serdecznie!
Beata U.
Bardzo dobry kontakt z Agentem, doskonała pomoc na każdym etapie wspólpracy, profesjonalna opieka całego zadania, które bylo bardzo złożone i wymagało sprawnego działania w bardzo krótkim czasie. Bardzo polecam!

Loading...

Pieczęcie eKomi