Certyfikat

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Metrohouse Franchise S.A.
Metrohouse Franchise S.A.
Metrohouse Franchise S.A. jest operatorem największej w Polsce sieci biur nieruchomości. Jesteśmy obecni na polskim rynku nieruchomości od 2006 r. Pod naszą marką działa już prawie 100 biur nieruchomości i ponad 800 doradców. Każdego roku obsługujemy kilka tysięcy transakcji na rynku nieruchomości. Oferta Metrohouse obejmuje pośrednictwo w obrocie nieruchomościami oraz pośrednictwo kredytowe realizowane przez niezależnych ekspertów kredytowych działających pod marką Gold Finance. Właścicielem sieci jest Duna House, jeden z największych w Europie środkowo-wschodniej graczy na rynku pośrednictwa nieruchomości. Obok oddziałów własnych, sieć rozwija się dzięki biurom franczyzowym. Dzięki atrakcyjnej ofercie skierowanej do potencjalnych partnerów franczyzowych zwiększamy liczbę oddziałów i obszar terytorialny działania. W rezultacie naszego rozwoju klient otrzymuje możliwość korzystania z szerokiej oferty nieruchomości z całej Polski oraz szerokiej oferty finansowania zakupu kredytem hipotecznym.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
Magdalena K.
*** jest bardzo profesjonalna, kulturalna i dostosowująca się do sposobu bycia klienta. " Złapałyśmy" natychmiast świetny kontakt. Taki powinien być każdy agent zajmujący się nieruchomościami. W lot wyczuwa potrzeby i wymagania dotyczące standardu, jaki odpowiada klientowi. A co najważniejsze mam pewność, że w momencie kiedy szuka dla mnie nieruchomości, lub ją mi prezentuje, to jest " po mojej stronie". Czyli wszelkie moje wątpliwości przyjmuje ze zrozumieniem i stara się doradzić, żebym dokonała jak najlepszego zakupu. Poczucie, że ma się w Niej oparcie - bezcenne. Polecam *** z całego serca.
Tadeusz P.
Kontaktowy miły profesjonalny
Wojciech O.
Bardzo profesjonalny
Iwona O.
Jestem bardzo zadowolona z pracy i podejścia ****. Naprawdę chce bardzo podziękować za pomoc i wyrozumiałość oraz polecam każdemu usługi i doradztwo ***
MONIKA R.
Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Polecam!!!!
Bogdan M.
Kompetencje, kultura osobista, konkretnie i rzeczowo.
Wojciech T.
Konkretna kobieta, nie wciska kitu. Jak czegoś nie wie, mówi, że nie wie. Pokazuje rzeczywistość. Polecam.
Anna M.
Miła kompetentna,komunikatywna.
Monika M.
Bardzo miła i profesjonalna obsługa
Łukasz L.
Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Polecam!

Loading...

Pieczęcie eKomi