Certyfikat

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Metrohouse Franchise S.A.
Metrohouse Franchise S.A.
Metrohouse Franchise S.A. jest operatorem największej w Polsce sieci biur nieruchomości. Jesteśmy obecni na polskim rynku nieruchomości od 2006 r. Pod naszą marką działa już prawie 100 biur nieruchomości i ponad 800 doradców. Każdego roku obsługujemy kilka tysięcy transakcji na rynku nieruchomości. Oferta Metrohouse obejmuje pośrednictwo w obrocie nieruchomościami oraz pośrednictwo kredytowe realizowane przez niezależnych ekspertów kredytowych działających pod marką Gold Finance. Właścicielem sieci jest Duna House, jeden z największych w Europie środkowo-wschodniej graczy na rynku pośrednictwa nieruchomości. Obok oddziałów własnych, sieć rozwija się dzięki biurom franczyzowym. Dzięki atrakcyjnej ofercie skierowanej do potencjalnych partnerów franczyzowych zwiększamy liczbę oddziałów i obszar terytorialny działania. W rezultacie naszego rozwoju klient otrzymuje możliwość korzystania z szerokiej oferty nieruchomości z całej Polski oraz szerokiej oferty finansowania zakupu kredytem hipotecznym.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
Pan *** to gwarancja skutecznej transakcji. Po wielu miesiącach zmarnowanych w innej agencji, powierzyłam mu sprzedaż mojego mieszkania i to była najlepsza decyzja. W ciągu kilku tygodni znalazł kupców i udało nam się zamknąć sprzedaż. Pan *** jest profesjonalistą, a jego zaangażowanie jest ponadprzeciętne. Doceniam jego pomoc na każdym etapie sprzedaży, a nie było łatwo bo mieszkam bardzo daleko od sprzedawanej nieruchomości więc, to Pan *** musiał dopilnować i skompletować większość wymaganej do aktu notarialnego dokumentacji. Polecam i będę rekomendować znajomym.
Sylwia C.
Na podstawie prezentacji jednej nieruchomości mogę powiedzieć, że Pan *** jest punktualny, skrupulatny, ma odpowiednią wiedzę o prezentowanej nieruchomości. Liczę, że znajdzie dla mnie odpowiedni dom.
Andrzej K.
Jak na razie pozostawił bardzo dobre wrażenie. Nie jest natarczywy. Jest przyjaźnie nastawiony do klienta.
Marek I.
Pełny profesjonalizm. Miła i rzeczowa współpraca. Polecam.
Stanisława S.
Z całego serca, polecam Panią ***, bardzo zaangażowana w cały proces sprzedaży nieruchomości i opieki, wsparcia, ddoradztwa dla klienta kupującego. Potrafi zbudować pozytywne i wiarygodne zaufanie. Polecam każdemu kto chce sprzedać ale także kupić nieruchomości, które oferuje Pani ***.
MW Houses Sp. z o.o.
Pełen profesjonalizm! Polecam w 100%!
Małgorzata S.
Pani *** moim zdaniem zasługuje wyłącznie na pochwały i znaczącą podwyżkę. W osobie agenta nieruchomości prócz profesjonalizmu, klasy, wiedzy i doświadczenia posiada jeszcze to coś ... wielkie szczęście. Mimo, że sprzedaż mieszkania i parkingu była prowadzona również przez inne biura, to Metrohaus sprzedał obie nieruchomości, w dodatku w tym samym czasie. Myślę, że gdyby nie dobre "fluidy" Pani *** długo jeszcze bym czekał na kupców.
MichałKrzysztof B.
PRZESYMPATYCZNA OSOBA.
Karolina B.
Pani *** jest bardzo profesjonalna, rzeczowa a przy tym ciepła , potrafi wyczuć oczekiwania i styl klienta. Wiele biur mogłaby sklonować do siebie takà Agentkę. Mam nadzieje ze transakcja zakończy się dla nas sukcesem!
Kamil
Bardzo profesjonalne oraz życzliwe podejście do klienta (oceniam jako kupujący). Pełna opieka nad klientem i wsparcie do samego końca procesu zakupu oraz odbioru nieruchomości. Zdecydowanie polecam współpracę z Panią ***

Loading...

Pieczęcie eKomi