Certyfikat

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Metrohouse Franchise S.A.
Metrohouse Franchise S.A.
Metrohouse Franchise S.A. jest operatorem największej w Polsce sieci biur nieruchomości. Jesteśmy obecni na polskim rynku nieruchomości od 2006 r. Pod naszą marką działa już prawie 100 biur nieruchomości i ponad 800 doradców. Każdego roku obsługujemy kilka tysięcy transakcji na rynku nieruchomości. Oferta Metrohouse obejmuje pośrednictwo w obrocie nieruchomościami oraz pośrednictwo kredytowe realizowane przez niezależnych ekspertów kredytowych działających pod marką Gold Finance. Właścicielem sieci jest Duna House, jeden z największych w Europie środkowo-wschodniej graczy na rynku pośrednictwa nieruchomości. Obok oddziałów własnych, sieć rozwija się dzięki biurom franczyzowym. Dzięki atrakcyjnej ofercie skierowanej do potencjalnych partnerów franczyzowych zwiększamy liczbę oddziałów i obszar terytorialny działania. W rezultacie naszego rozwoju klient otrzymuje możliwość korzystania z szerokiej oferty nieruchomości z całej Polski oraz szerokiej oferty finansowania zakupu kredytem hipotecznym.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
Iryna Z.
Jestem bardzo zadowolona z współpracą z Panią Anetą. Jest osobą odpowiedzialną, konkretną, bardzo miłą. Będę polecać wśród znajomych Panią Anety.
Hubert Z.
Mila i profesjonalna osoba
DDK Doradztwo i szkolenia Beata Krzos
Super profesjonalna obsługa.
Filip O.
Współpraca z Panem *** to czysta przyjemność. Doceniam punktualność, znajomość rynku i rzetelność.
Beata M.
Współpraca z Panią *** to sama przyjemność. Cały proces sprzedaży mieszkania przeszedł bardzo sprawnie. Wszystko zostało dokładnie wyjaśnione począwszy od przygotowania mieszkania do sprzedaży a kończąc na kompletowaniu dokumentów potrzebnych do notariusza. Bez Pani *** nie dałabym rady wszystkiego zorganizować na czas. Jeszce raz dziękuje za współprace I szczerze polecam Panią ***.
ABM Fund Sp. z o.o.
Jak zwykle najwyższe standardy, top serwis
Dorota O.
Pełny profesjonalizm, współpraca z panią *** to czyta przyjemność.
Ewa S.
Bardzo dobrze oceniam współpracę. Pani Magdalena to mila i ciepła osoba. Zawsze służy pomocą i dobra rada. Oby więcej takich agentów. Pełnych pasji i serdeczności.
Justyna K.
Bardzo miła wspolpraca. Polecam
Dominika G.
Profesjonalna rzetelna obsługa

Loading...

Pieczęcie eKomi