Certyfikat

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Metrohouse Franchise S.A.
Metrohouse Franchise S.A.
Metrohouse Franchise S.A. jest operatorem największej w Polsce sieci biur nieruchomości. Jesteśmy obecni na polskim rynku nieruchomości od 2006 r. Pod naszą marką działa już prawie 100 biur nieruchomości i ponad 800 doradców. Każdego roku obsługujemy kilka tysięcy transakcji na rynku nieruchomości. Oferta Metrohouse obejmuje pośrednictwo w obrocie nieruchomościami oraz pośrednictwo kredytowe realizowane przez niezależnych ekspertów kredytowych działających pod marką Gold Finance. Właścicielem sieci jest Duna House, jeden z największych w Europie środkowo-wschodniej graczy na rynku pośrednictwa nieruchomości. Obok oddziałów własnych, sieć rozwija się dzięki biurom franczyzowym. Dzięki atrakcyjnej ofercie skierowanej do potencjalnych partnerów franczyzowych zwiększamy liczbę oddziałów i obszar terytorialny działania. W rezultacie naszego rozwoju klient otrzymuje możliwość korzystania z szerokiej oferty nieruchomości z całej Polski oraz szerokiej oferty finansowania zakupu kredytem hipotecznym.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
Magdalena W.
Współpraca z Panią *** to była czysta przyjemność. Profesjonalna w każdym calu. Po prostu właściwy człowiek na właściwym miejscu
Tomasz U.
Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu pani ***. Współpraca przebiegła sprawnie i w przemiłej atmosferze - wszystko było zapięte na ostatni guzik.
Łukasz P.
Jednoznacznie moge polecic wspolprace z pania ***. Udalo nam sie sprzedac mieszkanie w Warszawie w ciagu jednego miesiaca od podpisania umowy posrednictwa do otrzymania przeze mnie od kupujacego pelnej kwoty, po podpisaniu umowy sprzedazy. Bardzo profesjonalne podejscie zarowno w przygotowaniu mieszkania i oferty, w procesie prezentacji i negocjacji cenowych, jak i dociagnieciu formalnosci prawnych. Bardzo pomogla mi w zarzadzeniu komplikacja w tym ze mieszkam zagranica i zalezalo mi na maksymalnym uproszczeniu procesu. Na pewno w przypadku kolejnej transakcji w Warszawie pani *** jest dla mnie Agentem z ktorym chcialbym wspolpracowac.
Małgorzata R.
Bardzo miła Pani i kompetentną w tym co robi . .Podoba mi się jej podejście do potencjalnych klientów. Pełen profesjonalizm.
Marcin P.
Pani Kinga jest bardzo miła i stara się dopasować oferty jak najbardziej do naszych potrzeb. Jest bardzo elastyczna i mamy z nią dobry kontakt.
Gheorghe P.
Bardzo czujna potrzebam klienta
Zbigniew S.
Profesjonalna obsługa Życzliwość
Małgorzata W.
Profesjonalnie !!!
Barbara K.
Pan *** jest profesjonalnym i punktualnym agentem. Odpowiada na każde zadane pytania, przyjmuje uwagi i stara się rozwiać wątpliwości. Jest miły i doradza w sposób delikatny oprowadzając bez pośpiechu.
Ewa
Pani *** jest profesjonalna i godna zaufania. Doradziła w zakupie działki i szybko załatwiła umowę u notariusza.

Loading...

Pieczęcie eKomi