Certyfikat

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Metrohouse Franchise S.A.
Metrohouse Franchise S.A.
Metrohouse Franchise S.A. jest operatorem największej w Polsce sieci biur nieruchomości. Jesteśmy obecni na polskim rynku nieruchomości od 2006 r. Pod naszą marką działa już prawie 100 biur nieruchomości i ponad 800 doradców. Każdego roku obsługujemy kilka tysięcy transakcji na rynku nieruchomości. Oferta Metrohouse obejmuje pośrednictwo w obrocie nieruchomościami oraz pośrednictwo kredytowe realizowane przez niezależnych ekspertów kredytowych działających pod marką Gold Finance. Właścicielem sieci jest Duna House, jeden z największych w Europie środkowo-wschodniej graczy na rynku pośrednictwa nieruchomości. Obok oddziałów własnych, sieć rozwija się dzięki biurom franczyzowym. Dzięki atrakcyjnej ofercie skierowanej do potencjalnych partnerów franczyzowych zwiększamy liczbę oddziałów i obszar terytorialny działania. W rezultacie naszego rozwoju klient otrzymuje możliwość korzystania z szerokiej oferty nieruchomości z całej Polski oraz szerokiej oferty finansowania zakupu kredytem hipotecznym.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
Tomasz K.
Od rozmowy z Panem *** sprzedaż mieszkania czyli znalezienie klienta i zaliczka przed spotkaniem u notariusza - 1,5 tygodnia. Termin oraz współpraca na wysokim poziomie.
Renata Z.
Bardzo profesjonalna pomoc w wynajmie mieszkania. Współpraca przebiegła sprawnie, szybko i w miłej atmosferze. Zdecydowanie polecam:)
Marcin G.
Bardzo polecam współpracę z panią *** z Metrohouse. Jest to osoba o dużym zaangażowaniu, wielkim doświadczeniu i niezwykłych kompetencjach. Współpracując z panią *** cały czas byliśmy pewni, że jesteśmy w dobrych rękach. Jej fachowość, punktualność i rzetelność była widoczna na każdym kroku. Pani *** zadbała o wszelkie aspekty formalno-prawne i dopilnowała terminów, co dawało nam poczucie bezpieczeństwa. Przez cały czas mieliśmy bardzo dobry kontakt z panią ***, która udzielała nam wyczerpujących odpowiedzi na wszelkie pytania. Jej szybka, fachowa i sprawna pomoc pozwoliła nam znaleźć wymarzoną nieruchomość. Zdecydowanie jest to osoba godna polecenia.
Natalia S.
Profesjonalnie, sprawnie i w przyjaznej atmosferze!
Albert C.
Bardzo kompetentny Agent. Serdecznie polecam współpracę z Panem .
Tomasz K.
Super podejście do sprzedającego i kupującego. Za każdym razem spotkania umawiane z wyprzedzeniem, idealna koordynacja. Zdecydowanie polecam współpracę z Panem ***.
Teresa S.
Bardzo miły, a przede wszystkim cierpliwy agent, który zawsze wszystko rzeczowo i na spokojnie tłumaczy.
Pani *** dziękuję bardzo za szybką sprzedaż mojego mieszkania. Jest pani zdecydowanie najlepszą agentką w mieście. Działa pani bardzo szybko i skutecznie. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie, przemiła obsługa, świetny kontakt, indywidualne podejście do klienta, wsparcie i pomoc na każdym etapie, a przede wszystkim poświęcony czas.
Szczerze polecam współpracę z panią ***!
Irena W.
Profesjonalny, punktualny, komunikatywny.
Dorota C.
Pan *** jest b pomocny, opiekuje się Klientem od początku do końca. Polecam.

Loading...

Pieczęcie eKomi