Certyfikat

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

medicept.pl
medicept.pl
Medicept to innowacyjna platforma telemedyczna, powstała w wyniku współpracy lekarzy specjalistów oraz rezydentów z zespołem programistów specjalizujących się w branży medycznej. Jesteśmy stale rozwijają się przychodnią, nastawioną na niesienie usług w pełni profesjonalnych ale przede wszystkim bezpiecznych dla pacjenta. Platforma działa od 2019 roku i z powodzeniem rozwija się na rynki europejskie.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
Brak kontaktu ze strony lekarza o umówionej godzinie. Brak odpowiedzi na wiadomości. Brak możliwości kontaktu. Oszustwo.
Nie polecam. Kontakt z lekarzem nie nastąpił, wysłali zalecenia do zażywania leku bez wystawienia recepty. Poprosiłam o zwrot pieniędzy zgodnie z regulaminem i cisza.
Świetna Pani doktor, wszystko szybko załatwione, bardzo polecam!
Nie dostałam recepty na zwykłe owsiki, potrzebne badania kału z laboratorium, żenada, moja pediatra wypisywała mi bez problemu... strata pieniędzy
Oszustwo. Wyłudzanie pieniędzy. Lekarz odmówił wypisania podstawowych leków przewlekłych. Brak kompetencji i wiedzy medycznej.

P.S. Konsultował mnie lekarz, który próbował swoich sił w milionerach, niestety pytanie za *** zł go przerosło….. widać rekompensuje sobie przegraną wyłudzając pieniądze od innych ludzi.
Jedyny plus to taki że bardzo szybko odpisują ... Reszta tragedia... Jestem na wakacjach zapomniałam leków i oni nie chcą przepisać tabletek antykoncepcyjnych...nie leków na serce... A tabletek antykoncepcyjnych....Tragedia....
Pani doktor nie pomogła, sytuacja była awaryjna, potrzebowalem antybiotyku, zapłaciłem *** zł za konsultację z receptą i nie dostałem nic. Zdzierstwo.
Marcin
Wszystko super. Tak dalej
Gutek
Wszystko elegancko! Polecam
michał
Wszystko w jak najlepszym porządku. Sprawny kontakt z lekarzem.

Loading...

Pieczęcie eKomi