Certyfikat

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

meblogrod.pl
meblogrod.pl
Kim jesteśmy? Mała rodzinna firma specjalizująca się w produkcji placów zabaw dla dzieci i saun ogrodowych najwyższej jakości. Nieustannie rozwijamy siebie i nasze produkty. Podnosimy jakość swoich produktów, zdobywamy nowe kwalifikacje oraz wzbogacamy swoje doświadczenie. Proces produkcji jak i cały park maszynowy jest sukcesywnie modernizowany i ulepszany. Firma stale się rozwija i realizuje nowe inwestycje. Wkładamy w swoją pracę dużo czasu i precyzji przez co gwarantujemy: wspaniały wygląd, wytrzymałość i solidność naszych produktów. Nasza misja. Produkcja placów zabaw korzystnie wpływających na rozwój dzieci. Nasze place zabaw umożliwiają więcej codziennego ruchu na świeżym powietrzu przez co dzieci mogą bezpiecznie wykorzystać nadmiar swojej energii, a rodzic w tym czasie może mieć chwilę dla siebie. Sauny ogrodowe w których można oderwać się od codziennych obowiązków, rozluźnić mięśnie po ciężkim treningu, zrelaksować się po stresującym dniu.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
Obsługa klienta fantastyczna - gorąco polecam
Dodam po otrzymaniu zamówienia
git
Brak uwag
Wszystko super
Bardzo miły kontakt, szybka wysyłka. Polecam.
Super
Wszystko ok
Aneta W.
Dziękujemy za wspaniały plac zabaw.
Wszystko solidnie wykonane z dokładnością do najmniejszego detalu. Drzewo najwyższej jakości! Z placu zabaw będą z radością korzystać przedszkolaki. Serdecznie polecamy !
Podczas konfiguracji zestawu można dodać możliwość wyboru koloru dołączanych gratisów do placu zabaw np. koło ster, uchwyty, teleskop.

Loading...

Pieczęcie eKomi