Certyfikat

Nagrodzono Srebrną Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Srebrną Pieczęcią Uznania eKomi!

Meblefirany.pl
Meblefirany.pl
Każda marka ma swoją historię. Nasza rozpoczęła się w 1997r. z chwilą otwarcia salonu stacjonarnego. Od tego czasu nieustannie rozwijamy się, dzięki czemu jesteśmy ekspertami w branży meblowej. Oferujemy wysokiej jakości meble znanych i cenionych producentów. Prowadzimy salon stacjonarny, gdzie mogą Państwo dokonać zakupu, obejrzeć „na żywo” proponowane rozwiązania, a także odebrać zamówiony towar. Posiadamy także internetowy sklep, umożliwiający dostęp do naszej oferty szerokiemu gronu Klientów. Zawiera on pełną, bogatą i zróżnicowaną ofertę. Nasz stacjonarny salon meblowy mieści się w 95-015 Głowno przy ulicy Kilińskiego 24 mieści się w ścisłym centrum Polski (około 90 km od Warszawy i 25 km od Łodzi) A dokładniej pomiędzy Łodzią a Łowiczem (10 km od zjazdu z autostrady w Strykowie) Dla zainteresowanych, możliwy odbiór mebli bezpośrednio w salonie w Głownie - po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym. Na miejscu służymy fachową poradą i miłą obsługą. Wystawiamy paragony lub faktury VAT. Dostawy mebli dostępne są na terenie całej Polski. Wysyłki odbywają się wyłącznie naszym własnym wyspecjalizowanym transportem.Wszystkie nasze meble są objęte 24 miesięczną gwarancją. Zapewniamy wysoką jakość naszych mebli - każdy element przed wyjazdem z fabryki jest sprawdzany przez kontrolerów jakości.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
Trudny kontakt telefoniczny w sprawie produktu - zamówień .Reklamacja OK oraz polecę Was innym.
FATALNE podejście do Klienta. Dostaliśmy uszkodzony narożnik - przetarty materiał, miejscowo dziury. Opakowanie zewnętrzne nie wskazywało na wady narożnika. Regulamin sklepu nie zawiera treści dotyczących nakazu sprawdzenia Produktu przy dostawcy w celu zgłoszenia nieprawidłowości. Mało tego, również dostawca tej firmy nalegał aby nie oglądać dalej Produktu (zdążyliśmy odpakować jeden element i obejrzeć q
poduszki) twierdząc, że wszelkie nieprawidłowości należy zgłaszać do działu reklamacji oraz że on nie ma czasu i obowiązku być przy sprawdzaniu Produktu przy Kliencie. Narożnik został odpakowany i sprawdzony tego samego dnia wieczorem, a reklamacja została zgłoszona następnego dnia. Niestety Dział Obsługi Klienta twierdzi, że przy dostawie nie zostały stwierdzone nieprawidłowości i reklamacji nie uzna, co nie jest poparte w żadnym zapisie Regulaminu sklepu i Praw Klienta. Wedlug Prawa jest to brak podstaw do odrzucenia reklamacji. Odpowiedzi na maile wydłużone w czasie, utrudniając w ten sposób postępowanie reklamacyjne. W mailach brak odpowiedzi na zadane pytania min. o urząd, do którego należy skierować zgłoszenie reklamacyjne oraz wskazanie zapisów w Regulaminie Sklepu lub wg Praw Konsumenta nakładajacych na Klienta obowiązek sprawdzenia Produktu przy kurierze. Całość konwersacji prowadzona w bardzo arogancki sposób, odwołując się do argumentu, który nie jest poparty żadnym zapisem w Regulaminie Sklepu meblefirany.pl dodatkowo jeśli będziemy chcieli odstąpić od umowy kupna-sprzedaży Dział Obsługi Klienta chce potrącić zwrot sumy o tę wadę, której nie spowodowaliśmy.
Przykład ostatniej konwersacji - e-mail wysłany w poniedziałek, nic nie wnosząca "odpowiedź" od Działu Obsługi Klienta otrzymana w piątek.
Polecam.
ok
Świetny kontakt, wysyłka była szybsza niż zakładałam. Ogromny plus!
Jestem zadowolona z zamówienia, meble dotarły całe, nic nieuszkodzone, bardzo solidnie zapakowane, polecam
Dodatkowe uwagi?
- Brak zastrzeżeń.
👍👍👍
Polecam
Super

Loading...

Pieczęcie eKomi