Certyfikat

Nagrodzono Srebrną Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Srebrną Pieczęcią Uznania eKomi!

Meblefirany.pl
Meblefirany.pl
Każda marka ma swoją historię. Nasza rozpoczęła się w 1997r. z chwilą otwarcia salonu stacjonarnego. Od tego czasu nieustannie rozwijamy się, dzięki czemu jesteśmy ekspertami w branży meblowej. Oferujemy wysokiej jakości meble znanych i cenionych producentów. Prowadzimy salon stacjonarny, gdzie mogą Państwo dokonać zakupu, obejrzeć „na żywo” proponowane rozwiązania, a także odebrać zamówiony towar. Posiadamy także internetowy sklep, umożliwiający dostęp do naszej oferty szerokiemu gronu Klientów. Zawiera on pełną, bogatą i zróżnicowaną ofertę. Nasz stacjonarny salon meblowy mieści się w 95-015 Głowno przy ulicy Kilińskiego 24 mieści się w ścisłym centrum Polski (około 90 km od Warszawy i 25 km od Łodzi) A dokładniej pomiędzy Łodzią a Łowiczem (10 km od zjazdu z autostrady w Strykowie) Dla zainteresowanych, możliwy odbiór mebli bezpośrednio w salonie w Głownie - po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym. Na miejscu służymy fachową poradą i miłą obsługą. Wystawiamy paragony lub faktury VAT. Dostawy mebli dostępne są na terenie całej Polski. Wysyłki odbywają się wyłącznie naszym własnym wyspecjalizowanym transportem.Wszystkie nasze meble są objęte 24 miesięczną gwarancją. Zapewniamy wysoką jakość naszych mebli - każdy element przed wyjazdem z fabryki jest sprawdzany przez kontrolerów jakości.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
Stanisława D.
Wszystko jest ok
Jan G
****
W dniu 2020.10.16 dokonałem zakupu wersalki Lux (dokonałem wpłaty).Do chwili obecnej nie otrzymałem mebla za który zapłaciłem ani informacji - czym spowodowana jest zwłoka. Biorąc pod uwagę że jest 2020.11.12 minęło już więcej niż zwyczajowe 14 dni roboczych. Jeżeli nie jesteście w stanie wywiązać się z zamówienia proszę zwrócić pieniądze które wam wysłałem. ***
Patrycja Z.
Czas oczekiwania jest dość długi.
Strona internetowa mało przejrzysta, ciężko coś w niej odnaleźć. Gdyby nie reklama mebli na fb nigdy bym państwa nie odwiedziła.
Anita K.
Polecam
Jestem zadowolona , polecam innym
Beata C.
Wszystko ok.
Tomasz J.
Wszystko Ok
Polecam
maria gruszczynska g.
Bardzo dobra obsługa -szybka realizacja

Loading...

Pieczęcie eKomi