Certyfikat

Nagrodzono Srebrną Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Srebrną Pieczęcią Uznania eKomi!

margoshoes.pl
margoshoes.pl
MargoShoes to firma, z siedzibą w Częstochowie, która specjalizuje się w produkcji skórzanego obuwia damskiego. Dziś to marka dobrze znana w kraju, która dotychczas wypromowała wiele modeli butów. Najwyższa jakość użytych materiałów, wzornictwo wpisujące się w najnowsze trendy modowe oraz dbałość o perfekcyjne wykonanie, to tylko niektóre cechy, charakteryzujące produkty MargoShoes. Do produkcji firma używa najwyższej jakości skór naturalnych i nowoczesnych materiałów obuwniczych, dzięki czemu obuwie jest nie tylko modne, ale przede wszystkim wygodne. Pasja tworzenia i chęć dostarczania ludziom produktów, które pozwalają się wyróżnić, dają radość, a do tego zapewniają wygodę. Zajmujemy się produkcją oraz dystrybucją skórzanego obuwia damskiego. U podstaw naszych działań leży nie tylko dobry produkt, ale również nowoczesna technologia i tworzenie trwałych relacji z pracownikami, klientami oraz dostawcami. Ponadprzeciętna wygoda użytkowania i niepowtarzalny styl butów MARGO decydują o przywiązaniu klientów do marki. MARGO - bo styl zaczyna się od butów.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
Wszystko przebiegło bardzo sprawnie, mogłoby być tylko trochę szybciej wysłane.
Przed zakupem dzwoniłam w poniedziałek i upewniłam się czy buty dotrą do mnie na czwartek. Byłam zapewniona, że tak. W czwartek zostały dopiero nadane ze sklepu. W piątek bardzo mocna siłą persfazji zdobyłam je od kuriera. Buty były mi potrzebne na weekend. Kosztowało mnie to sporo nerwów. Jednak sam produkt (nie licząc metalowego dekoru, który jest widoczny na zdjęciu, a którego faktycznie nie ma) jest bardzo ładny, dobrze skrojony i elegancki. Tak jak oczekiwałam.
Buty bardzo ładne.. noga zgrabnie w nich wygląda. Okres przesyłki jednak troszkę za długi.
Obsługa ekspresowa i pomocna. Warto było czekać na sandałeczki
Słaby kontakt ze sprzedającym .Piszę maila - cisza. Dzwonię nikt nie odbiera.
Nie mam zastrzeżeń .Polecam
Wszystko ok, polecam
Wysyłka zbyt długo trwała. Dopiero po mailu z zapytaniem o wysyłkę, byty zostały wysłane. Doszły na święta, ale mimo rozmiaru jaki noszę, okazały się za duże.
Bardzo dobrze
Wszystko zgodnie z opisem.

Loading...

Pieczęcie eKomi