Certyfikat

Nagrodzono Standardową Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Standardową Pieczęcią Uznania eKomi!

lucianohair.pl
lucianohair.pl
lucianohair.pl to nie tylko grupa specjalistów, którzy codziennie szukają nowych rozwiązań w dziedzinie zagęszczania włosów. Najlepszą definicją naszej firmy są przede wszystkim tysiące usatysfakcjonowanych klientów, którym oferowane przez nas produkty przywróciły radość z gęstych i zdrowych włosów. Wypadanie włosów to złożony problem, dający o sobie znać na wielu płaszczyznach naszego życia. Utrata pewności siebie oraz poczucia własnej atrakcyjności może przecież źle odbijać się zarówno na życiu zawodowym jak i towarzyskim. Postanowiliśmy więc stworzyć skuteczną alternatywę dla tego problemu budując i rozpowszechniając ofertę nowoczesnych produktów. W tym celu podjęliśmy współpracę z uznanymi europejskimi oraz amerykańskimi producentami i od lat przenosimy ich sprawdzone rozwiązania na polski rynek. Dzięki bogatemu doświadczeniu w dystrybucji tego rodzaju produktów, potrafimy zachować szczególną dyskrecję w stosunku do każdego zamówienia. Wszystkie pozytywne opinie naszych klientów, są jak cegiełki budujące solidny wizerunek firmy lucianohair.pl. Jesteśmy świadomi odpowiedzialności jaką niesie wprowadzanie na rynek pionierskich rozwiązań, dlatego jeszcze dokładniej niż inne firmy testujemy wszystkie oferowane przez nas produkty. Dziękujemy wszystkim klientom za zaufanie do naszej firmy. Chcemy jednocześnie zapewnić, że zmotywowani dotychczasowymi sukcesami będziemy dalej rozwijać naszą ofertę produktową.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
Produkt jest bardzo dobry i przydatny. Proszę jedynie na stronie powiększyć wzorniki kolorów, teraz są mało czytelne. Dziękuję.
Tak polecę innym bardzo jestem zadowolona.
Odjęłam gwiazdkę za to , że zamówionego przeze mnie towaru nie było . System zamowien nie powinien pozwalac ma takie sytuacje. Zaproponowany mailowo substytut okazał się równie dobry jak ten którego używałam do tej pory. Dziękuję.
Dodatkowe uwagi?
- Nie mam uwag
polecam
terminowi , pełna profeska
Jestem bardzo zadowolona z zakupu i jego realizacji..
Życzę wszystkiego co dobre
Polecam!
długi czas oczekiwania na zamówienie, niezgodny z informacjami na stronie
Chętnie polecę sklep

Loading...

Pieczęcie eKomi