Certyfikat

Nagrodzono Srebrną Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Srebrną Pieczęcią Uznania eKomi!

lucianohair.pl
lucianohair.pl
lucianohair.pl to nie tylko grupa specjalistów, którzy codziennie szukają nowych rozwiązań w dziedzinie zagęszczania włosów. Najlepszą definicją naszej firmy są przede wszystkim tysiące usatysfakcjonowanych klientów, którym oferowane przez nas produkty przywróciły radość z gęstych i zdrowych włosów. Wypadanie włosów to złożony problem, dający o sobie znać na wielu płaszczyznach naszego życia. Utrata pewności siebie oraz poczucia własnej atrakcyjności może przecież źle odbijać się zarówno na życiu zawodowym jak i towarzyskim. Postanowiliśmy więc stworzyć skuteczną alternatywę dla tego problemu budując i rozpowszechniając ofertę nowoczesnych produktów. W tym celu podjęliśmy współpracę z uznanymi europejskimi oraz amerykańskimi producentami i od lat przenosimy ich sprawdzone rozwiązania na polski rynek. Dzięki bogatemu doświadczeniu w dystrybucji tego rodzaju produktów, potrafimy zachować szczególną dyskrecję w stosunku do każdego zamówienia. Wszystkie pozytywne opinie naszych klientów, są jak cegiełki budujące solidny wizerunek firmy lucianohair.pl. Jesteśmy świadomi odpowiedzialności jaką niesie wprowadzanie na rynek pionierskich rozwiązań, dlatego jeszcze dokładniej niż inne firmy testujemy wszystkie oferowane przez nas produkty. Dziękujemy wszystkim klientom za zaufanie do naszej firmy. Chcemy jednocześnie zapewnić, że zmotywowani dotychczasowymi sukcesami będziemy dalej rozwijać naszą ofertę produktową.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
Nie mam zastrzeżeń
:)))
Jestem bardzo zadowolona, przez pomyłkę wybrałam inny kolor, zadzwoniłam i nie było problemu, bardzo miła Pani zamieniła szybciutko i dostałam taki, jaki chciałam. Bardzo dziękuję :)
Jestem zadowolony z zakupów
brak uwag
Wszystko ok tylko po przelewie czekałem ponad 2 dni na wysyłkę. Poza tym pozytywnie
Jestem zadowolona z oferowanego produktu
Na stronie nie da się pisać ilość produktów się chcę i trzeba kliknąć kilka razy na produkty i czekać za każdym razem zamiast pisać od razu ilość produktów się chcę.
Napewno polecę firma bo dostępna cena!
ok.
Nie mam zastrzeżeń, to kolejny mój zakup. Na pewno mogę polecić sklep

Loading...

Pieczęcie eKomi