Certyfikat

Nagrodzono Srebrną Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Srebrną Pieczęcią Uznania eKomi!

krysiak.pl
krysiak.pl
Krysiak Sp. z o.o. od 1990 roku nieustannie pracuje nad tym, by zapewnić swoim Klientom najlepszej jakości maszyny i urządzenia ogrodnicze znanych marek. Nasza działalność nie sprowadza się jednak tylko do sprzedaży. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów prowadzimy na terenie całego kraju punkty serwisowe, a także wypożyczalnie sprzętu ogrodniczego. Posiadamy bogatą ofertę sprzętu ogrodniczego renomowanych europejskich producentów, których jesteśmy przedstawicielami i dystrybutorami. Warto wymienić tutaj chociażby takie marki, jak Texas, Grizzly, Limpar, Gloria czy GF. Stawiamy na jakość, dlatego cały czas udoskonalamy nasz asortyment. W ramach działalności firmy Krysiak Sp. z o.o. na terenie całej Polski funkcjonuje sieć serwisowa – 180 autoryzowanych punktów serwisowych oraz Serwis Centralny. W każdym z punktów nasi Klienci mają możliwość skorzystania z serwisu zarówno gwarancyjnego, jak i pogwarancyjnego. Zapewniamy między innymi części zamienne do urządzeń ogrodniczych i silników spalinowych Briggs & Stratton oraz innych silników występujących w oferowanych przez nas urządzeniach.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
BRAK UWAG
Szybkość dostawy godna polecenia. Opakowanie przesyłki dokładne i bezpieczne. Warto, by system wysyłał maila z potwierdzeniem i specyfikacją zamówienia zanim się zleci płatność.
jest ok
Brak
Usługa od zakupu do momentu dostania przesyłki przebiegła bardzo sprawnie i szybko. Bez zastrzeżeń.
Przydatna by była informacja o statusie zamówienia.
szybko sprawnie
Czy polecisz nas innym?
- Tak polecam wszystkim którzy chcą złożyć zamówienie
Błyskawiczna wysyłka, dobry system wyszukiwania części na stronie internetowej, Duży wybór płatności, wysyłka kurierem, Powiadomienia na e-mail, sms. Zdecydowanie Polecam :)
Jestem bardzo zadowolony.

Loading...

Pieczęcie eKomi