Certyfikat

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

H.A.E. ELEKTRA
H.A.E. ELEKTRA
Sklep internetowy kontaktuj.pl powstał na bazie hurtowni elektrotechnicznej która swoją działalność rozpoczęła w 1992 roku. Nasza działalność od początku była nakierowana na obsługę zarówno przedsiębiorstw, firm instalatorskich jak i indywidualnych klientów. W naszej ofercie mamy pełną gamę materiałów elektrycznych takich jak przewody, żarówki, wyłączniki, styczniki, przekaźniki, aparatura modułowa, korytka, rozdzielnice, puszki, złączki oraz szereg innych materiałów potrzebnych każdemu elektrykowi. Nie wszystkie jeszcze materiały elektryczne znajdujące się w naszej hurtowni stacjonarnej są dostępne w sklepie internetowym kontaktuj.pl ale sukcesywnie są one wprowadzane i już niebawem będą one również dostępne. Naszą dewizą jest stabilny rozwój oparty na zaufaniu i budowaniu relacji z naszymi klientami.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
Polecam
Dostałem czujnik po 3 tygodniach mimoże na stronie była informacja że jest dostępny z magazynu.Brak instrukcji w języku polskim
Dobry kontakt, szybka dostawa a koszty przesyłki nie wygórowane a czasem nawet darmowe. Gorąco polecam bo handlują dobrym towarem.
Polecam
SUPER
Ok
Tak dalej trzymać
Szybko i profesjonalnie.
Wszystko w najwyższym porządku i tak trzymać :)
Wszystko ok

Loading...

Pieczęcie eKomi