Certyfikat

Nagrodzono Srebrną Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Srebrną Pieczęcią Uznania eKomi!

Galicja Tomaszek Sp. z o.o.
Galicja Tomaszek Sp. z o.o.
KERNAU to polska marka z wieloletnim doświadczeniem oferująca nowoczesny sprzęt AGD i RTV. Na bieżąco odpowiadamy na potrzeby polskich konsumentów i dzięki temu osiągnęliśmy ugruntowaną pozycję na rynku. Przekazywana z pokolenia na pokolenie bogata wiedza, tradycja oraz rozwinięta sieć sprzedaży i profesjonalne zaplecze techniczne stanowią mocny fundament. Pozwalają wyznaczać ambitne cele na przyszłość. Dbając o naszych klientów tworzymy ofertę w taki sposób, by umożliwić im wyposażenie domu w piękne i funkcjonalne produkty. Najważniejsza jest dla nas wygoda użytkowania urządzeń marki KERNAU, ich niezawodność oraz dbałość o ekologię. Tworzymy produkty cechujące się niskim zużyciem prądu i wody, wszystko po to, by zadbać o portfele ich użytkowników oraz o środowisko naturalne. To dla nas bardzo ważne. Wprowadzamy na rynek sprzęt, który pozwoli Polakom żyć ekologicznie. Poprzez 30 lat działalności w branży nabyliśmy doświadczenia oraz wiedzy, która pozwala zadbać o najwyższą klasę naszej oferty. Stawiamy na europejską jakość, współpracując z polskimi, niemieckimi, francuskimi, włoskimi oraz hiszpańskimi fabrykami. Pozwala to spełniać wysokie oczekiwania w zakresie parametrów technicznych, jak i wzornictwa.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
Rewelacja , nic bym nie zmieniał , chyba że za darmo możecie rozdawać 🙂
OBSŁUGA KILIENTA DOTYCZĄCA DOSTAWY ZAMÓWIONEGO PRODUKTU JEST OK
Wszystko ok
Nigdy nie kupię sprzętu żadnego. Iirmy kernau Zakupiłem cały sprzęt do kuchni po roku przestał podtrzymywać płomień jeden palników gwarancja którą otrzymałem miała wynosić 5 lat firma serwisową nie przyznała mi gwarancji naprawy tej usterki bo montaż tej płyty gazowej wykonałem własnym zakresie i nie posiadam nr firmy który wykonał ten montaż tak że to pić a nie gwarancja ja nie jestem profesorem montażowy Ale co ma piernik do wiatraka ja nie zgłaszam nieszczelności gazowej A tylko uszkodzenie prawdopodobnie termopary tak że nigdy nie polecam kupna sprzętu AGD firmy kernau
tak polecam ten sklep, wszystko poszło bez problemu i szybko
Może trafiłem na zły model ....ale serwis to dno.
w 100 %
Pomimo deklaracji - zapewnienia o zmianie adresu odbioru nie został on zmieniony nawet na wystawionej później fakturze. Przyczyniło się to przedłużenia całej procedury tak, że dostawę odebrałem wczoraj tzn. 14 02 2021 r. Potwierdzenie złożonego zamówienia i zapewnienie mnie o zmianie adresu odbioru odbyło sie dnia 04 02 2021 r.
ok.
Lodówkę, z której jestem zadowolona, zamawiałam za pośrednictwem strony internetowej i jedyne do czego mogę mieć zastrzeżenia to to, że składając zamówienie nie ma możliwości zaznaczenia, że chciałabym dostawę do mieszkania oraz odbiór starej lodówki. Bo warto zauważyć, iż oferowany transport nie uwzględnia „wniesienia sprzętu do domu” a jedynie podwiezienie pod klatkę. Dodatkowe usługi są płatne. Jednak, gdy zorientowałam się w sytuacji, zadzwoniłam do firmy i zaraz zorganizowano mi transport i odbiór zepsutego sprzętu. Tak więc z pracy pracowników również jestem zadowolona, a nowym klientom, którzy chcą zamówić dostawę do domu polecam zamawianie za pośrednictwem infolinii.

Loading...

Pieczęcie eKomi