Certyfikat

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Kancelaria Oxford Sp. z o.o.
Kancelaria Oxford Sp. z o.o.
Służymy swoim doświadczeniem w sporach z bankami oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
Chciałabym wyrazić swoje zadowolenie z korzystania z Państwa usług. Szczególnie chciałabym pochwalić Pana Tomasza Woszczka, który okazał się być nieocenionym wsparciem podczas całego procesu. Jego nieskończona cierpliwość i szczegółowe odpowiedzi na każde moje pytanie były naprawdę imponujące.

Pan Tomasz wykazał się niezwykłym profesjonalizmem i życzliwością, dzięki czemu nawet najtrudniejsze etapy procesu stały się o wiele łatwiejsze do przejścia. Jego zaangażowanie i troska o klienta sprawiły, że czułam się naprawdę zaopiekowana.

Doceniam również ogólną jakość oferowanych usług, które w pełni spełniły moje oczekiwania. Proces korzystania z Państwa oferty był prosty i intuicyjny, co znacząco ułatwiło mi realizację mojego celu, jakim było odzyskanie środków z polisolokaty od Towarzystwa Vienna Life.

Bez wahania poleciłabym Państwa usługi innym. Dziękuję za doskonałą obsługę, a w szczególności Panu Tomaszowi za jego nieocenioną pomoc!
Bardzo polecam kancelarię
Kontakt na każdym etapie sprawy. Wszystko tłumaczone w taki sposób by człowiek z minimum wiedzy zrozumiał coś się dzieje w jego sprawie.
Nie mam żadnych zastrzeżeń kancelaria godna polecenia i polecam bardzo dobra współpraca nic człowieka nie interesuje wszystko załatwiają sami super Ludzie którzy tam pracują jeszcze raz polecam tą kancelarie jak macie problemy z odzyskaiem pieniędzy z różnych funduszy inwestycyjnych
Jestem bardzo zadowolony z usług świadczonych przez kancelarię Oxford .
Dziękuje za pomoc w odzyskaniu w sumie utraconych pieniędzy z poliso lokaty w Skandi. Gdyby nie profesjonalne podejście kancelarii, nigdy bym tych pieniędzy nie odzyskał ale dzięki zaangażowniu prawników, sprawa miała szczęsliwy finał i odzyskałem utracone pieniądze Jeśli ktoś chce odzyskać pieniądze z poliso lokaty to Polecam wszystkim, zgłoście się do Kancelarii OXFORD.
Ten temat uważałem za stracony, tym większa była niespodzianka po otrzymaniu powiadomienia o pozytywnym zakończeniu postępowania. Dziękuję firmie Oxford za dołożenie starań w wyniku których udało sie odzyskać wydawało by sie straconej kwoty.
Fachową obsluga, na każdym kroku tłumaczą co się będzie działo. Jestem zadowolony z obsługi.
Usługi Kancelarii na wysokim poziomie. Kompetentne i rzeczowe doradztwo .Dobra obsługa klienta
Polecam Kancelarię
Polecę innym
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Kancelarią Oxford,Mój udział ograniczył się do przekazania dokumentów i udzieleniu pełnomocnictwa. Wzięłam udział w jednej rozprawie sądowej, w kolejnej moja obecność nie była konieczna. Wkrótce po tym otrzymałam informację o wygranej sprawie i otrzymałam przelew należności od strony przeciwnej.
Wszystko odbyło się bez nadmiernego angażowania mojego czasu i bezstresowo.
Zdecydowanie mogę polecić usługi Kancelarii Oxford

Loading...

Pieczęcie eKomi