Certyfikat

Nagrodzono Standardową Pieczęcią Uznania eKomi!
Nagrodzono Standardową Pieczęcią Uznania eKomi!
KAISER KRAFT Sp. z o.o.
KAISER KRAFT Sp. z o.o.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

Jestem bardzo zadowolona :-)
SUPER!!!!
realizacja zamówienia b. szybka z dostawą ,pełen profesjonalizm , polecam
Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam.
Wygodne zakupy E-shop, szybka dostawa, dobrej jakości artykuły
Szybka wysyłka, zgodnie z oczekiwaniami. Jedynie brak reklamowanego dodatku pomimo wpisania kodu promocyjnego
KAISER KRAFT Sp. z o.o. Dziękujemy za pozytywną opinię. Bardzo nam przykro, że nie otrzymali Państwo prezentu do zamówienia. W systemie nie mamy informacji o wpisanym kodzie promocyjnym, więc rzeczywiście zając gratis nie został wysłany. W najbliższych dniach dotrze do Państwa czekoladowy ekwiwalent gratisu (niestety zające wielkanocne nie są już dostępne). Mamy nadzieję, że będą Państwo zadowoleni. Your kaiserkraft.pl team
Zakup zrobiony na szybko z uwagi na udogodnienia i żniżki. Z tym, że jak się potem okazło cena ***% wyższa niż na rynku u innych sprzedawców i u producenta. W opisie zabrakło informacji iż dozownik mydła jest samą obudową i wymaga dodatkowo pojemnika z mydłem. Czyli następne koszty.
KAISER KRAFT Sp. z o.o. Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Oczywiście przyjmiemy zwrot nieużywanego produktu, jeśli tylko wyrażą Państwo takie życzenie. Oferowane przez nas dozowniki standardowo sprzedawane są puste (bez mydła). Opis produktu oczywiście uzupełnimy o informację, że brakuje mydła w komplecie. Tytułem rekompensaty przygotujemy też dla Państwa i prześlemy specjalną ofertę na mydło w płynie. Your kaiserkraft.pl team
Szeroki asortyment, dobre ceny, satysfakcjonujące prowadzenie reklamacji - wszystko OK
Super obsługa klienta oraz szybka dostawa.
Zamówiony towar spełnia moje oczekiwania tzn.przydatność i cena.Dodatkowo za zakup przez internet otrzymałam rabat ***% .

Loading...
Czym jest eKomi?
eKomi jest niezależnym usługodawcą online, który wspomaga firmy, hotele i inne podmioty gospodarcze w uzyskiwaniu opinii klientów, w oparciu o dokonane transakcje, oraz w zarządzaniu tymi opiniami. W ten sposób firmy uzyskują realne, autentyczne i wartościowe opinie wystawione bezpośrednio przez klientów, co pozwala na zapewnienie większej przejrzystości i wzrostu bezpieczeństwa dla konsumentów na rynku e-commerce.
Pieczęcie eKomi