Certyfikat

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Inter Pack-System Sp. z o.o.
Inter Pack-System Sp. z o.o.
Inter Pack to największa w Polsce sieć specjalistycznych sklepów z bagażnikami samochodowymi. Strategiczna współpraca ze światowymi liderami, takimi jak Atera, Hapro, Inno, Koenig, Mont Blanc czy Thule pozwoliła zbudować największą na rynku ofertę bagażników samochodowych, autoboxów, łańcuchów śniegowych oraz akcesoriów do przewozu sprzętu sportowego. Bazując na naszym doświadczeniu i współpracy biznesowej jesteśmy w stanie zaoferować dopasowane rozwiązania do zdecydowanej większości samochodów. Firma Inter Pack rozpoczęła działalność w 1988 roku. Pierwszym etapem działalności była produkcja boxów dachowych z laminatu. Byliśmy prekursorem produkcji boxów w Polsce - to właśnie Inter Pack produkował box dachowy do, jakże popularnego w tamtych czasach, Fiata 126P, czyli popularnego Malucha. W kolejnych latach firma rozszerzyła asortyment o nowe modele boxów, które cieszyły się powodzeniem w Polsce, a także za granicą. Kolejnym etapem rozwoju było rozpoczęcie sprzedaży hurtowej i detalicznej boxów, bagażników bazowych, uchwytów do rowerów i innego sprzętu sportowego oraz łańcuchów śniegowych. W 1994 roku przy ul. Nałęczowskiej w Warszawie otwarty został pierwszy sklep Inter Pack. Trzy lata później firma przeniosła się do nowej siedziby przy ul. Jutrzenki 77 w Warszawie, gdzie otwarto także, funkcjonujący do dziś, największy sklep firmowy. Obecnie funkcjonuje 9 naszych sklepów stacjonarnych zlokalizowanych w największych miastach Polski oraz prężnie działający sklep internetowy. W naszych sklepach czeka na Państwa profesjonalna, stale szkolona załoga, dysponująca najlepszą wiedzą w kwestii doboru, montażu i użytkowania bagażników samochodowych. Dbamy o to aby w naszych sklepach, oprócz produktów marki Inter Pack, znajdował się możliwie szeroki asortyment towarów najbardziej uznanych światowych producentów, m.in. Atera, Mont Blanc, Thule.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
Marta N.
Polecam
Przemek M.
Wysoki standard
Paweł R.
błyskawiczna realizacja zamówienia
Krzysztof L.
doby kontakt, szybka dostawa
Rafał M.
Szybko i sprawnie
Krzysztof W.
Produkt w dobrej cenie, spełnił swoją rolę. Duży plus za zajęcie małej ilości miejsca na bagażniku dachowym - udało się zmieścić boxa ********* + 2 rowery. Fajny mechanizm zaciskania obejmy na ramie roweru.Osoby które myślą o zakupie muszą zdawać sobie sprawę, że bagażnik jest dość ciężki (stal), a montaż dość długi i za pierwszym razem nieintuicyjny. Wysoka ocena wynika z dobrego stosunku jakości do ceny.
Tomasz K.
Okey
Olgierd W.
szybko i intuicyjnie
Michał C.
Zostało założone mi konto , bez zmiękł zgody , ewentualnie nie dość czytelnie jest zrobiony proces zakupu i nie zauważyłem opcji założenia konta przy zakupie . Nawet jeśli ja tego nie dostrzegłem , to w mojej opinii założenie konta powinni być opcją do wyboru , a nie domyślnym ustawieniem.
Marcin M.
Super

Loading...

Pieczęcie eKomi