Certyfikat

Nagrodzono Srebrną Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Srebrną Pieczęcią Uznania eKomi!

Futra Karibu
Futra Karibu
Firma Produkcyjno-Handlowa „Karibu” jest rodzinną firmą futrzarską, prowadzoną przez Mirosława i Ewę Nowakowskich od 1983 roku w Zielonej Górze. Od ponad 20 lat oferujemy klientom produkty ze skór najwyższej jakości m.in. z norek, karakuł, lisów, królików szynszyli. Asortyment firmy nieustannie wzbogacamy o najnowsze fasony oraz na bieżąco śledzimy światowe trendy. Przez lata rozwijała się zdobywając nowe doświadczenia poprzez poznawanie najnowszych trendów na międzynarodowych targach futrzarskich. Dzięki temu nasze produkty cieszą się dużym uznaniem wśród naszych klientów a my w trosce o nich staramy się sprostać ich oczekiwaniom. Obecnie posiadamy dwa punktu usługowo-handlowe oraz prowadzimy sprzedaż za pośrednictwem sklepu internetowego. Proponujemy Państwu szeroką gamę wzorów - od klasycznych po ekstrawaganckie. W swojej ofercie posiadamy bardzo duży wybór modeli skórzanych, futer, czapek, kołnierzy, etoli oraz galanterii skórzanej. Oferujemy również dla naszych klientów usługi kuśnierskie miarowe szycie futer z błamów norek, karakuł ,lisów, szynszyli ,norek ,królików, jenotów i innych. Tylko futra naturalne są futrami ekologicznymi przyjazne dla człowieka i środowiska.Do ich wytworzenia nie potrzeba uruchamiać przemysłu chemicznego nie zatruwa się środowiska a po zakończeniu użytkowania rozkłada się w środowisku w ciągu kilku lat.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
Zdecydowanie polecam ten sklep ,
Miła obsługa , pomoc w wyborze rozmiaru, szybka realizacja przesyłki, bezproblemowa wymiana towaru .
Nie działa funkcja wyboru paczkomatu Inpost
Anja P.
Szybsza dostawa niż 14 dni
IZABELA G.
super
Renata W
sprawna obsługa
Joanna B
Serdecznie polecam sklep
Ewa S.
Jestem bardzo zadowolona i nie mam zastrzeżeń.
Bardzo czasochlonny proces zakupu przez telefon.
Strona caly czas sie zawieszala ( juz na etapie danych do wysylki ) , nie mozna bylo wybrac paczkomatu poniewaz niepoprawnie sie wyswietlaly opcje.
(-) Przy wyborze paczkomatu, korzystając z mobilnej wersji strony, nie można go wyszukać po adresie, tyko trzeba szukać na liście.
(+) czytelne informacje, kiedy mogę spodziewać się paczki, czytelna procedura ewentualnego zwrotu
Barbara S.
Polecam

Loading...

Pieczęcie eKomi