Certyfikat

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Faretti Sp. z o.o.
Faretti Sp. z o.o.
Firma Faretti powstała specjalnie po to, aby zwiększyć pewność siebie mężczyzn. Uważamy, iż wzrost jest najistotniejszym atrybutem w wyglądzie mężczyzny, dlatego zaprojektowaliśmy nasze buty podwyższające specjalnie po to, aby im dodać dyskretnie nawet do +12 cm wzrostu. Specjalna wkładka podwyższająca zamontowana w podeszwie dodaje, w zależności od modelu buta, wiele centymetrów wzrostu. Jest to tak ukryte, aby absolutnie nikt nie dowiedział się o sekrecie właściciela. Nasze buty oferują nie tylko wzrost. Każda para naszego obuwia projektowana jest także po to, aby wysmuklić sylwetkę mężczyzny, co znacznie zwiększy jego atrakcyjność w oczach innych ludzi. Pewniejszy krok, a także prosta postawa to kolejne niebanalne zalety naszego obuwia. Produkty Faretti wbrew pozorom nie są tylko dla niskich mężczyzn. Naszymi klientami są także mężczyźni o średnim, a także wysokim wzroście. Tak naprawdę, każdy Pan marzy o wyższym wzroście, czuje się wtedy pewniejszy siebie w stosunku do innych ludzi, jest przystojniejszy, smuklejszy, a także wzbudza większe zaufanie i poważanie. Według wielu badań wyżsi mężczyźni więcej zarabiają, mają wyższą pozycję społeczną, a także lepsze stosunki z kobietami. Wysocy Panowie obejmują także zdecydowanie częściej kierownicze stanowiska. Obuwie Faretti wykonujemy ręcznie tylko z najwyższej jakości naturalnych skór. Wierzymy, że wysoka jakość, a także profesjonalna obsługa klienta zapewni długotrwałą relację. Faretti oferuje dostęp do kilkudziesięciu modeli butów podwyższających z wielu kategorii takich jak: ślubne, eleganckie, codzienne, sportowe. Naszą misją jest zwiększenie pewności siebie niższych mężczyzn, a także uatrakcyjnienie ich całościowego wyglądu. W Faretti znajdziecie Państwo największy wybór butów podwyższających robionych ręcznie na zamówienie w najlepszej cenie na rynku. FARETTI - BUTY NA WYSOKIM POZIOMIE

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
Andrzej C.
Bez uwag
Łukasz W.
Polecam
Michał U.
Przyszly do mnie zupełnie inne buty niż te zamówione, koszt przesyłki zwrotnej po mojej stronie, mimo że nie z mojej winy musiałem je odesłać, firma milczy i dalej nie wysłała ani zwrotu kosztów ani odpowiedniego modelu i rozmiaru.
Marek F.
Dla mnie wystarczy
Beniamin K.
cacy
Tomasz M.
Bardzo wygodnie
Sebastian B.
Ok.
Mariusz R.
Dobrze
Michał S.
Proces zakupowy na Faretti.pl był niezwykle łatwy i wygodny, a dostawa błyskawiczna! Dodatkowo, obsługa klienta była bardzo pomocna i przyjazna, co dodatkowo zwiększało moje zadowolenie z zakupu. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę.
Marek J.
REWELACJA

Loading...

Pieczęcie eKomi