Certyfikat

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

emp-shop.pl
emp-shop.pl
EMP to firma, która powstała w 1986 roku w Lingen w Niemczech. Sklep wysyłkowy - założony przez fanów dla fanów - na przestrzeni kolejnych lat stał się największym w Europie sklepem internetowym z merchem dla pasjonatów: muzyki rockowej i metalowej, filmów i seriali oraz gier i superbohaterów. W ofercie EMP znajdują się m.in.: odzież, akcesoria, biżuteria i media. EMP to miejsce, w którym priorytetem jest oryginalny i indywidualny styl. Moda alternatywna, ubrania streetwear, gothic i rockabilly - to i wiele więcej znajdziesz w sklepie, który pokochały miliony fanów. W stałym asortymencie znajduje się ponad 30000 artykułów, w tym oficjalny i licencjonowany merch takich zespołów, jak: Metallica, AC/DC i Iron Maiden oraz artykuły dla fanów takich produkcji, jak: Star Wars, Harry Potter, Game Of Thrones, The Walking Dead i klasyków oraz nowości Disneya  Sklep prowadzi sprzedaż dla milionów klientów w niemal całej Europie. Więcej informacji i całą ofertę znajdziesz na stronie: www.emp-shop.pl

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

Bardzo prosty formularz zamówienia bez konieczności rejestrowania, bardzo dobry kontakt i szybka wysyłka. Jestem w 100% zadowolona.
Cztery gwiazdki za „płatności”.... blik jest w Polsce popularny 😉
Fajne rzeczy
Wszystko idealnie.
Ok ok
Wszystko sprawnie i bez kłopotu.
Wszystko OK.
BARDZO fajny sklep. Rewelacyjnie szybka realizacja A produkty z najwyższej półki!Naprawdę polecam
Jak zawsze pełna profeska koszulki idealne pasujące z rozmiarem materiał lux. Polecam
Co tu oceniać - PEŁEN PROFESJONALIZM OD POCZĄTKU DO KOŃCA - TOWAR ZGODNY Z OPISEM
WARTO WASZ SKLEP POLECAĆ I TO ROBIĘ !

Loading...

Czym jest eKomi?

eKomi jest niezależnym usługodawcą online, który wspomaga firmy, hotele i inne podmioty gospodarcze w uzyskiwaniu opinii klientów, w oparciu o dokonane transakcje, oraz w zarządzaniu tymi opiniami. W ten sposób firmy uzyskują realne, autentyczne i wartościowe opinie wystawione bezpośrednio przez klientów, co pozwala na zapewnienie większej przejrzystości i wzrostu bezpieczeństwa dla konsumentów na rynku e-commerce.

Pieczęcie eKomi