Certyfikat

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

emp-shop.pl
emp-shop.pl
EMP to firma, która powstała w 1986 roku w Lingen w Niemczech. Sklep wysyłkowy - założony przez fanów dla fanów - na przestrzeni kolejnych lat stał się największym w Europie sklepem internetowym z merchem dla pasjonatów: muzyki rockowej i metalowej, filmów i seriali oraz gier i superbohaterów. W ofercie EMP znajdują się m.in.: odzież, akcesoria, biżuteria i media. EMP to miejsce, w którym priorytetem jest oryginalny i indywidualny styl. Moda alternatywna, ubrania streetwear, gothic i rockabilly - to i wiele więcej znajdziesz w sklepie, który pokochały miliony fanów. W stałym asortymencie znajduje się ponad 30000 artykułów, w tym oficjalny i licencjonowany merch takich zespołów, jak: Metallica, AC/DC i Iron Maiden oraz artykuły dla fanów takich produkcji, jak: Star Wars, Harry Potter, Game Of Thrones, The Walking Dead i klasyków oraz nowości Disneya  Sklep prowadzi sprzedaż dla milionów klientów w niemal całej Europie. Więcej informacji i całą ofertę znajdziesz na stronie: www.emp-shop.pl

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

Bardzo duży wybór produktów - szybka wysyłka - polecam ***
Jestem już z Wami 3 lata i bardzo żałuję ,że nie ma już darmowej wysyłki powyżej ***zł,robiłbym zakupy częściej!!!
Wszystko gra, tylko ceny dość spore
W sklepie EMP jak do tej pory zakupiłem bardzo fajne koszulki/koszule z merchem ulubionych zespołów, których nie dostanę w przeciętnym sklepie. Ostatnio musiałem korzystać z opcji zwrotu- wymieniałem na większy rozmiar- i muszę przyznać, że wszystko poszło nadspodziewanie dobrze, szybko i sprawnie. Jeśli chodzi o czas dostarczenia przesyłki, to po moim ostatnim zamówieniu jestem pozytywnie zaskoczony - z konkurencyjnych portali nie dostarczają w takim tempie, koszta przesyłki- tu zawsze każdy z kupujących będzie chciał zapłacić jak najmniej, ale jeśli nie mogą być niższe , zawsze można ratować się jakimś rabatem który udzielacie i wtedy "jedno wchodzi w drugie" i koszt przesyłki jakoś się wyzeruje. Osobiście jestem zadowolony i na pewno nie jest to koniec moich zakupów w EMP.
Kompetentne wsparcie że strony lokalnego opiekuna,w tym przypadku,na Polskę
Wszystko przebiegło pomyślnie. Zamówienie w stanie idealnym dotarło do mnie w szybkim czasie.
Super sklep.
Bardzo miła obsługa,bezproblemowy kontakt ze sklepem , bardzo szybkie wysyłki no i oczywiście świetny wybór ubrań w rockowo- metalowym i nie tylko stylu.
bardzo dobry sklep, szybka wysyłka i dobra jakość produktów.
Co tu mogę dużo powiedzieć metal jest religią , a EMP jest najlepszą stroną która posiada tak bogate zaopatrzenie w różne oficjalne merche . Jedyna rzecz jaka mnie kuje w oko to że nie ma tam żadnej odzieży od zespołu ,,Skillet'' .
Jestem bardzo zadowolona jest dużo nowości i Tagże wyprzedaży dla mnie pierwsza klasa

Loading...

Czym jest eKomi?

eKomi jest niezależnym usługodawcą online, który wspomaga firmy, hotele i inne podmioty gospodarcze w uzyskiwaniu opinii klientów, w oparciu o dokonane transakcje, oraz w zarządzaniu tymi opiniami. W ten sposób firmy uzyskują realne, autentyczne i wartościowe opinie wystawione bezpośrednio przez klientów, co pozwala na zapewnienie większej przejrzystości i wzrostu bezpieczeństwa dla konsumentów na rynku e-commerce.

Pieczęcie eKomi