Certyfikat

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

ELDAN Sp. z o.o. sp. k.
ELDAN Sp. z o.o. sp. k.
Jesteśmy z Wami od 1998 roku. W ciągu tych 25-ciu lat zdobyliśmy doświadczenie, które zaowocowało uzyskaniem renomy w kraju i za granicą. Uznanie naszych Klientów zobowiązuje nas do dalszej pracy, aby marka ELDAN była dla każdego odbiorcy gwarancją najwyższej jakości. Szczycimy się uczestnictwem w największych branżowych targach medycznych, m.in. Arab Health i AEEDC w Dubaju, MEDICA w Dusseldorfie czy KRAKDENT w Krakowie. ELDAN posiada wdrożony system zarządzania jakością zgodny z ISO 9001:2015

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
Błyskawiczna wysyłka, wzorowa obsługa klienta.
W pełni jestem zadowolona.
Trochę dziwny sposób zamawiania, formularz może nie jest zawiły, ale program potrafi się zwieszać i nie bardzo wiadomo co trzeba uzupełnić, żeby pójść dalej. Wysyłka mega szybka.
Polecam
Oki
Polecam.
Cała procedura zamawiania na stronie internetowej sklepu działa bez zarzutu. Również w razie potrzeby konsultacji nie miałam nigdy zastrzeżeń w temacie kontaktu telefonicznego czy mailowego. Do skontrolowania jest jednak usługa płatności elektronicznej zaraz po potwierdzeniu zamówienia na stronie internetowej- przy kilku zamówieniach pojawił mi się błąd i brak możliwości dokończenia płatności. Była wtedy potrzeba kontaktu z konsultantką i wykonania w późniejszym czasie przelewu za zamówienie.
Wszystko ok ,szybka przesyłka ,towar zgodny z zmówieniem
Polecam
Polecam

Loading...

Pieczęcie eKomi