Certyfikat

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

ELDAN Sp. z o.o. sp. k.
ELDAN Sp. z o.o. sp. k.
W 2020 roku obchodziliśmy 20-lecie na rynku medycznym i stomatologicznym. W ciągu tych kilkunastu lat zdobyliśmy duże doświadczenie, które zaowocowało uzyskaniem renomy w kraju i za granicą. Uznanie Naszych Klientów zobowiązuje nas do dalszej pracy, aby marka ELDAN była dla każdego odbiorcy gwarancją najwyższej jakości wyrobów. Dzięki Państwa uznaniu firma ELDAN ma możliwość stałego rozwoju i budowania popularności swej marki poprzez uczestnictwo w znaczących imprezach targowych, m.in: - ArabHealth, Dubaj - AEEDC, Dubaj - Medika, Dusseldorf - CEDE, Poznań - Krakdent, Kraków - Warsaw Dental Medica Show, Warszawa Firma ELDAN posiada wdrożony system zarządzania jakością zgodny z ISO 9001:2015

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
Bardzo gorąco polecam
Szybka przesyłka. Polecam
Wszystko super. Jedynie dodałbym łatwiejszą opcję uzyskania faktury na firmę przy zamówieniu,bo trochę jest to nieczytelne.
Solidna i konkretna firma. Sprzedaż, ewentualna wymiana lub zwroty bez zastrzeżeń. Jako firma polecamy zakupy odzieży medycznej w Eldanie. Bardzo dobra jakość i trwałość produktów.
Zawsze jestem zadowolona. Produkty zgodne z opisem , termin krótszy niż zapowiadany ( na stronie oczekiwanie do dwóch tygodni , w rzeczywistości towar wysłany już po siedmiu dniach ). Szkoda , ze nie ma już odzieży koloru pomarańczowego.
Sprawna wysyłka, stały kontakt z klientem. Bardzo sympatycznie :)
Trochę ostatnio ceny poszły w górę, gdyby nie to, to zdecydowałbym się również na bluzę do kompletu
super
Polecam! Szybka wysyłka, towary zgodne z opisem.
Naprawdę ładnie fartuszki , śliczny materiał a do tego bardzo wygodne .

Loading...

Pieczęcie eKomi