Certyfikat

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

e-cegla.pl
e-cegla.pl
Kim jesteśmy? e-Cegła jest to wewnętrzny oddział firmy FATPOL TOOLS Remigiusz Koprowski. To właśnie tutaj zajmujemy się pozyskiwaniem, produkcją oraz dystrybucją materiałów wykorzystania wnętrz, najczęściej z przeciętej starej XIX i XXw. cegły. Wszystkie nasze produkty możecie obejrzeć w siedzibie naszej firmy przy ulicy Powstania Wielkopolskiego 1 (wejście obok sklepu “Twój Market”). Zobaczycie u nas towar świeżo wyprodukowany ułożony starannie na paletach, jak również i nasze kompozycje specjalnie przygotowane dla państwa. Nasi pracownicy są zawsze gotowi aby pomóc państwu w doborze odpowiedniej płytki specjalnie dla waszych potrzeb. Posiadamy w swojej kolekcji wiele interesujących i unikatowych pozycji pochodzących z dawnych lat, często zapomnianych już przez człowieczeństwo, uratowanych od wyrzucenia, spalenia, zniszczenia. Nie zajmujemy się tylko cegłą chociaż jest to nasz główny produkt – wszystko co historyczne nie jest nam obce. Nasze zasoby są cały czas uzupełniane o nowe serie, często niepowtarzalne i niejednokrotnie niemożliwe już do powtórnego zdobycia. Proszę pamiętać, że nie jest to sztuczny wytwór maszyny lecz prawdziwa, historyczna, ręcznie formowana, zabytkowa cegła. Pracując nad marką e-Cegła postawiliśmy przede wszystkim na jakość produktów, które państwu oferujemy. Cegiełki, z których powstają płytki pochodzą z XIX i XXw. dzięki ręcznemu sortowaniu do przecięcia trafiają tylko wybrane cegły dlatego każdy m2, który oferujemy to najlepsza płytka idealnie nadająca się na ściany i podłogi w każdym miejscu.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
Profesjonalne doradztwo po wysłaniu zdjęcia z cegła jaka już nam Pan szybko dobrał właściwa pomógł obliczyć ile jej potrzebuje od rozmowy do realizacji minął 1 dzień wysyłka i transport ekspresowo Serdecznie Polecam
Wszystko jest ok
Czy polecisz nas innym?
- tak
Szybko, towar dobrze spakowany, produkt sprawdził się na starej cegle.
Cegła ok. Na ścianie wyszła super. Był mały problem z przesyłką ale wszystko zostało naprawione w kolejnym dniu od zgłoszenia. Polecam.
Zamówiłam próbki,wszystko dobrze zapakowane,szybka realizacja
Cegła ok bardzo ładna przyszła na palecie zabezpieczona ok .polecam
Wszystko OK.Polecam.
Uwagi: Brak
Jestem bardzo zadowolona z zakupów w firmie e-cegła. Przed zakupem otrzymałam fachowe wsparcie i doradztwo. Otrzymane płytki ceglane przyszły wybarwione zgodnie z moim życzeniem. Prezentują się piękne. Polecam serdecznie wszystkim zakupy w e-cegła.

Loading...

Pieczęcie eKomi