Certyfikat

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

e-cegla.pl
e-cegla.pl
Kim jesteśmy? e-Cegła jest to wewnętrzny oddział firmy FATPOL TOOLS Remigiusz Koprowski. To właśnie tutaj zajmujemy się pozyskiwaniem, produkcją oraz dystrybucją materiałów wykorzystania wnętrz, najczęściej z przeciętej starej XIX i XXw. cegły. Wszystkie nasze produkty możecie obejrzeć w siedzibie naszej firmy przy ulicy Powstania Wielkopolskiego 1 (wejście obok sklepu “Twój Market”). Zobaczycie u nas towar świeżo wyprodukowany ułożony starannie na paletach, jak również i nasze kompozycje specjalnie przygotowane dla państwa. Nasi pracownicy są zawsze gotowi aby pomóc państwu w doborze odpowiedniej płytki specjalnie dla waszych potrzeb. Posiadamy w swojej kolekcji wiele interesujących i unikatowych pozycji pochodzących z dawnych lat, często zapomnianych już przez człowieczeństwo, uratowanych od wyrzucenia, spalenia, zniszczenia. Nie zajmujemy się tylko cegłą chociaż jest to nasz główny produkt – wszystko co historyczne nie jest nam obce. Nasze zasoby są cały czas uzupełniane o nowe serie, często niepowtarzalne i niejednokrotnie niemożliwe już do powtórnego zdobycia. Proszę pamiętać, że nie jest to sztuczny wytwór maszyny lecz prawdziwa, historyczna, ręcznie formowana, zabytkowa cegła. Pracując nad marką e-Cegła postawiliśmy przede wszystkim na jakość produktów, które państwu oferujemy. Cegiełki, z których powstają płytki pochodzą z XIX i XXw. dzięki ręcznemu sortowaniu do przecięcia trafiają tylko wybrane cegły dlatego każdy m2, który oferujemy to najlepsza płytka idealnie nadająca się na ściany i podłogi w każdym miejscu.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
Otrzymane próbki były dobrej jakości. Dla mnie idealne. Niestety mąż nie zaakceptował mojego pomysłu na ścianę.
Bardzo miły kontakt
Szybka wysyłka
Narazie zamówiłam same próbki , przyszły pięknie zapakowane a co najważniejsze zapłaciłam tylko za sama przesyłkę super że firma jest do ludzi chce pokazać swój produkt bez dodatkowych kosztów za materiał. Z całego serca polecam.
Cegła sama w sobie jest przepiękna! Rewelacyjny kontakt z biurem! Jeden minus - byłam pewna ,że cegła będzie gotowa do położenia a okazało się ,że trzeba najpierw ją wyczyścić..
Rozumiem ,ze próbki to tylko 4 płytki i maja być wersją poglądową ,ale te które dostałem w mojej opinii za bardzo odbiegają od tych co są na zdjęciach , przez co ciężej się zdecydować. Produkt na pewno dobrej jakości godny polecenia .
Super
Jestem bardzo zadowolony z płytek jak i kontaktu ze sprzedawcą. Chyba jedyna firma w której można kupić wszystko co potrzebne w jednym miejscu. Polecam!
z czystym sumieniem mogę polecić firmę e-Cegła. Otrzymałam czyste, dobrze zapakowane lico ceglane. Za niedługo zaczynam remont, ale już teraz wiem, że płytki po położeniu będą wyglądać pięknie! 😊
Po rozpakowaniu towaru znaleźliśmy część pękniętych płytek. Dzwoniliśmy do sprzedawcy co możemy z tym zrobić ponieważ nie podoba nam się to za bardzo. Sprzedający zalecił położenie owych płytek. Aktualnie już wiem dlaczego, pęknięcia nie stanowią problemu a wręcz dodały niepowtarzalnego wyglądu… mamy teraz w domu ściankę jak stary piękny mur. Rewelacja! Warto było posłuchać. Dziękuję i polecam!!!
Ładna wystawka w biurze, sprzedawca bardzo miły i pomocny. Płytki przyjechały w całości dobrze zabezpieczone. Na ściance w sypialni wyglądają naprawdę ładnie. Polecam produkty tej firmy.

Loading...

Pieczęcie eKomi