Certyfikat

Nagrodzono Srebrną Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Srebrną Pieczęcią Uznania eKomi!

e-cegla.pl
e-cegla.pl
Kim jesteśmy? e-Cegła jest to wewnętrzny oddział firmy FATPOL TOOLS Remigiusz Koprowski. To właśnie tutaj zajmujemy się pozyskiwaniem, produkcją oraz dystrybucją materiałów wykorzystania wnętrz, najczęściej z przeciętej starej XIX i XXw. cegły. Wszystkie nasze produkty możecie obejrzeć w siedzibie naszej firmy przy ulicy Powstania Wielkopolskiego 1 (wejście obok sklepu “Twój Market”). Zobaczycie u nas towar świeżo wyprodukowany ułożony starannie na paletach, jak również i nasze kompozycje specjalnie przygotowane dla państwa. Nasi pracownicy są zawsze gotowi aby pomóc państwu w doborze odpowiedniej płytki specjalnie dla waszych potrzeb. Posiadamy w swojej kolekcji wiele interesujących i unikatowych pozycji pochodzących z dawnych lat, często zapomnianych już przez człowieczeństwo, uratowanych od wyrzucenia, spalenia, zniszczenia. Nie zajmujemy się tylko cegłą chociaż jest to nasz główny produkt – wszystko co historyczne nie jest nam obce. Nasze zasoby są cały czas uzupełniane o nowe serie, często niepowtarzalne i niejednokrotnie niemożliwe już do powtórnego zdobycia. Proszę pamiętać, że nie jest to sztuczny wytwór maszyny lecz prawdziwa, historyczna, ręcznie formowana, zabytkowa cegła. Pracując nad marką e-Cegła postawiliśmy przede wszystkim na jakość produktów, które państwu oferujemy. Cegiełki, z których powstają płytki pochodzą z XIX i XXw. dzięki ręcznemu sortowaniu do przecięcia trafiają tylko wybrane cegły dlatego każdy m2, który oferujemy to najlepsza płytka idealnie nadająca się na ściany i podłogi w każdym miejscu.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
Bogumiła K.
ok.
Marcin G.
Wszystko w porządku polecam
Krzysztof L.
*****
LUCJAN C.
SUPER
Anna G.
Polecam każdemu.
Wioletta l S.
Paczka bardzo dobrze zabezpieczona. Cegła prezentuje się super
Anna P.
Dobry materiał w atrakcyjnej cenie.
Michał K.
E-cegła była bardzo responsywna co do naszych pytań i bardzo szybko udzielała odpowiedzi na zadane pytania starając się ją najbardziej nam pomóc w naszych rozterkach z doborem cegły. Próbki też zostały wysłane szybko i bez problemów. Mimo iż nie wybraliśmy firmy gdyż cegła nam nie podpasowala to co do obsługi nie mamy zastrzeżeń.
Patrycja O.
Profesjonalna pomoc, zamówienie zgodne z oczekiwaniami, płytki są piękne, POLECAM zakupy w E-CEGŁA. Patrycja
Tomasz G.
Przy opcjach wysyłki nie było, albo nie zauważyłem, opcji dopłaty za wniesienie. W moim przypadku temat ogarnęła ekipa remontowa, ale podejrzewam, że dla wielu osób byłoby to przydatne.

Loading...

Pieczęcie eKomi