Certyfikat

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Coloris Sp. z o.o.
Coloris Sp. z o.o.
Naszą misją jest kreowanie innowacyjnych kosmetyków, które skutecznie i bezpiecznie podkreślają urodę. Świadczymy też usługi OEM/ODM na całym świecie. Prowadząc produkcję kosmetyków od wielu lat zdobyliśmy ogromne doświadczenie, dysponujemy optymalnym parkiem maszynowym, współpracujemy z najlepszymi dostawcami surowców i opakowań. Wszystkie procesy produkcyjne w naszym zakładzie odbywają się zgodnie z zasadami GMP ISO 22716:2007 i spełniają wymagania standardu IFS HPC , co potwierdzone jest stosownymi certyfikatami wydanym przez znaną niezależną firmę TUV SUD. Wszystkie nasze wyroby spełniają warunki Rozporządzenia 1223/2009 Parlamentu Europejskiego nt. produkcji kosmetycznej i mogą być wprowadzane na rynki wszystkich państw Unii Europejskiej. Nie testujemy kosmetyków na zwierzętach, ani nie zlecamy takich testów.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
Ok.
Polecam
Trochę mało informacji o statusie zamówienia, dałam 4 gwiazdki ponieważ dostawa nastąpiła po 8 dniach od zamówienia.
Procedura zamówień jest jak najbardziej ok.
Super sklep, szybka wysyłka, kiedyś omyłkowo przesłano mi inny produkt niż zamówiłam i jak tylko to zgłosiłam, to na drugi dzień dostałam zamówiony, a ten wcześniej omyłkowo przesłany dostałam gratis w ramach przeprosin.
Tak, polecam
Szybko i sprawnie
SUPER !
Jestem zadowolona, polecę was znajomym. Drobna uwaga - szkoda że paczkomaty można wybrać jedynie z listy proponowanych, będę musiała szukać tego który wybrałam, choć mam bliziutko mojej ulicy inny paczkomat....
Ok.

Loading...

Pieczęcie eKomi