Certyfikat

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

collibre.eu
collibre.eu
Collibre powstało dzięki pasji, determinacji, wiedzy oraz współpracy fantastycznego zespołu ludzi, chcących tworzyć produkty najwyższej jakości. Na każdym etapie projektu potrzebne było skupienie i konsekwencja w dążeniu do stworzenia produktu doskonałego, który będzie niósł realne korzyści dla naszych klientów. Nasza droga do obecnej, co raz prężniej rozwijającej się firmy, dostarczającej najwyższej jakości drinki kolagenowe do dynamicznie rosnącej grupy odbiorców, wyglądała następująco.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
Dostawa błyskawiczna. Nie mam nic do zarzucenia..
Szybko
Dawid S.
Jestem zadowolony polecam
👍👍👍👍👍
Ewelina B.
Jestem b.zadowolona z realizacji zamówienia, obsługi i kontaktu z Państwem. Polecam Was innym już od kilku lat :) Jedyne, co można byłoby ulepszyć, to ułatwić otwarcie buteleczek. Folia wokół butelek nie pozwala odkręcić nakrętki. Folię tę b.trudno rozerwać. Zazwyczaj trzeba używać noża/ nożyczek, by przeciąć choć kawałek folii.
Obsługa na najwyższym poziomie. Polecam
Stosuję to do poprawy stanu mego stanu zdrowia i stawów.
Michał M.
Szybko sprawnie polecam i produkt sie sprawdza
Kazimierz O.
Do całego procesu związanego z zamówieniem, obsługą i kontaktem nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Zarówno zmiana zamówienia, terminowość dostawy jak i jakość opakowania są bez zarzutu. Z tego punktu widzenia Collibre poleciłbym oczywiście wszystkim potrzebującym.
Czy polecisz nas innym?
- Tak

Loading...

Pieczęcie eKomi