Certyfikat

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

casada.pl
casada.pl
Marka Casada obecna jest na rynkach europejskich od roku 2000. Powstała w Niemczech, z myślą o poprawie zdrowia fizycznego oraz komfortu psychicznego. Do człowieka podchodzimy holistycznie. Nasz sklep oferuje najwyższej klasy fotele masujące, urządzenia do masażu oraz treningu wibracyjnego. Objęte są one możliwością przedłużenia gwarancji do lat 5 lub 10 (w zależności od modelu) oraz serwisem w trybie door-to-door. Naszym Klientom oferujemy profesjonalne doradztwo, darmową dostawę - w przypadku foteli masujących wraz z montażem i szkoleniem, a także raty 0% i usługę PayPo.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
Quoc H.
Obsluga jest bardzo dobra.
Anna P.
Fantastyczny kontakt z Firmą. CASADA to cudowne urządzenia, ale i ludzie, którzy Tworzą Firmę. Serdecznie polecam.
Bartosz W.
Zamówienie odebrane następnego dnia. Szybko sprawnie nawet przy wysyłce.
Anna P.
Polskie Przedstawicielstwo Firmy CASADA to Ekipa, która trzyma poziom współczesnej obsługi. Kontakt płynny, rzeczowy, Panie wysoce empatyczne. Doręczenie produktów zawsze bardzo słownie i błyskawicznie. Polecam z całego serca.
GOSPODARSTWO R.
W porządku
Maria T.
szybkie zamówienie i wysyłka
Dorota K.
polecam
Anna P.
Hm..., w CASADA Polska wg mnie nic już nie trzeba ulepszać. Empatyczna obsługa, kontakt z Firmą płynny, realizacja zakupu w trybie pilnym. Sama przyjemność zakupu. Szukając "Mercedesa" w swej Klasie z czystym sumieniem polecam CASADA Polska.
Michał K.
To zbieranie opinii jest chore....
Attila G.
I absolutely love the product and am particularly impressed with the customer care and communication. Thank you for such a pleasant shopping experience!

Loading...

Pieczęcie eKomi