Certyfikat

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Bartosz Rogowski F.h.u. Ro-Gaz
Bartosz Rogowski F.h.u. Ro-Gaz
15 lat doświadczenia w spawalnictwie i największy wybór spawarek online. Sklep Allweld.pl oferuje szeroki asortyment produktów od największych producentów i dystrybutorów w Polsce; Magnum, Ideal, Sherman, Spartus, Paton, EWM, Trafilux, Kuhtreiber-Tiger. Ponad 5 000 produktów w sklepie, głównie sprzęt spawalniczy - spawarki MIG MAG, TIG oraz MMA. Oferta sklepu zawiera również inne urządzenia do obróbki metali; przecinarki plazmowe, zgrzewarki-spottery, podgrzewacze indukcyjne, wiertarki, sprężarki lub stoły CNC. Produkty skierowane są zarówno do osób, które zaczynają swoja przygodę ze spawalnictwem, majsterkowiczów i hobbystów jak również do profesjonalistów firm i warsztatów produkcyjno usługowych, naprawczych i motoryzacyjnych.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
Dorota J.
Nie jestem zadowolona z usługi. Czas oczekiwania bardzo długi. Dostawa na raty, nikt mnie wcześniej nie uprzedził.
Nim cały zestaw dotarł do mnie (głównie spawarka) to osoba, która miała na niej pracować wykorzystała urlop, straciłam na tym zakupie.
Próba kontaktu z osobą, która wcześniej dzwoniła i miałam z nią się kontaktować (nr tel. komórkowy) nie odpowiadał i się już ze mną nie skontaktowała. Fakturę za cały zestaw otrzymałam też dopiero po kilku dniach. Ogólnie brak komunikacji.
Jakość towaru zgodna z opisem, lecz obsługa i dostarczenie zestawu w całości to katastrofa, przelew za całość zrobiłam składając zamówienie.
Jadwiga M.
Ok.
Damian S.
Wszystko u mnie przebiegło spoko
Zenon K.
Ok.
Bartłomiej M.
Okk
Jarosław R.
Polecam
Daniel Bartol B.
Firma godna polecenia.
Paweł G.
Super sprzęt
Sławomir W.
5/5 gwiazdek
Marcin Szymański S.
Ok.

Loading...

Pieczęcie eKomi