Certyfikat

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Bartosz Rogowski F.h.u. Ro-Gaz
Bartosz Rogowski F.h.u. Ro-Gaz
15 lat doświadczenia w spawalnictwie i największy wybór spawarek online. Sklep Allweld.pl oferuje szeroki asortyment produktów od największych producentów i dystrybutorów w Polsce; Magnum, Ideal, Sherman, Spartus, Paton, EWM, Trafilux, Kuhtreiber-Tiger. Ponad 5 000 produktów w sklepie, głównie sprzęt spawalniczy - spawarki MIG MAG, TIG oraz MMA. Oferta sklepu zawiera również inne urządzenia do obróbki metali; przecinarki plazmowe, zgrzewarki-spottery, podgrzewacze indukcyjne, wiertarki, sprężarki lub stoły CNC. Produkty skierowane są zarówno do osób, które zaczynają swoja przygodę ze spawalnictwem, majsterkowiczów i hobbystów jak również do profesjonalistów firm i warsztatów produkcyjno usługowych, naprawczych i motoryzacyjnych.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
Sylwester N.
Oki
Mariusz P.
Bardzo dobrze
Cezary S.
SZYBKO I SPRAWNIE POLECAM
Robert W.
Na zakupiony towar długo się czeka bo nie ma na stanie,a na stronie widnieje że jest 30 szt.Zero informacji o braku towaru,samemu trzeba dzwonić i się dowiadywać.
Bartek N.
Polecam każdemu, ładuje oraz odpala doskonale. Jakoś wykonania na najwyższym poziomie, odpala auta, ciągniki, ciężarówki.
Roman S.
Super
Jestem bardzo zadowolony serdecznie polecam .
Krzysztof W.
Wszystko szybk0o i bezproblemowo
***
Krzysztof C.
Profesjonalna firma super

Loading...

Pieczęcie eKomi