Certyfikat

Nagrodzono Brąz Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Brąz Pieczęcią Uznania eKomi!

TUiR Allianz Polska
TUiR Allianz Polska
Allianz jest obecny na polskim rynku od 1997 roku. Rozwijając się dynamicznie, stał się jednym z liderów polskiego rynku finansowo-ubezpieczeniowego. Obecnie Grupa Allianz w Polsce świadczy kompleksowe usługi 1,4 milionom klientów indywidualnych i korporacyjnych. Jej szeroka oferta obejmuje produkty ubezpieczeniowe i inwestycyjne oferowane przez agentów wyłącznych, a także podmioty współpracujące: brokerów ubezpieczeniowych, multiagencje, dealerów samochodowych, biura podróży, banki i instytucje finansowe.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
Gdyby nie nasze interwencje czekalibyśmy na auto znacznie dłużej. Auto zastępcze zagwarantowane było na 5 dni, po naszej interwencji zostało przedłużone do 9.
Zero kontaktu z waszej strony do mnie i do warsztatu gdzie był naprawiany samochód mimo tego że sami mieliście sie kontaktować z warsztatem bo tak się umawiałem z opiekunem mojej szkody. Nagrywałem się Wam przez tydzień i w ciągu jednego dnia mial ktoś do mnie oddzwonić, oczywiście nikt się nie odezwał. Jeśli chodzi o samochod zastępczy, a dokładniej o wydłużenie najmu to próbowałem sie do Was dodzwonić od tygodnia, tak samo warsztat i wypożyczalnia samochodów, każdy się nagrywał ale to też olaliście. Skutek tego taki ze nie mam swojego auta bo ciężko z dostępnością części to i nie mam jak dojeżdżać do pracy, bo auto zastępcze mi zabrali bo sie nie mogli z Wami dogadać. Jednym słowem kpina a nie ubezpieczalnia. Najpierw się umawiacie a pozniej bez kontaktu z waszej strony.
Śmieszne stawki sporkamy się w kancelarii odszkodowawczej bo szkoda wypłacona na pozuomie ***%
Proszę
Przepływ informacji w Państwa organizacji, długi okres oczekiwania na rzeczoznawcę, po wizycie rzeczoznawcy ponowne umówienie wizyty rzeczoznawcy wyjaśnione przez poszkodowanego, 3 razy wycena, 2 błędne decyzjawypłata odszkodowania w dwóch ratach o interwencji poszkodowanego
Wycena wartości odszkodowania zaproponowana przez Allianz to około ***% ostatecznej wartości wykonanej naprawy. Jednocześnie presja na szybką decyzję o zatwierdzenie wyceny w piśmie głównym to dla mniej zdeterminowanych/zorientowanych Klientów jest niczym innym, jak ich naciąganiem na niepełnowartościową usługę przy pełnowartościowym opłacaniu składek pełnowartościowego ubezpieczenia.Klient AC zasługuje na próbę przywrócenia stanu auta do tego sprzed szkody, czego najlepszym gwarantem wydaje się być naprawa w serwisie ASO. Również anonimowa opinia pracowników ASO może wskazywać, że postępowanie Allianz jest świadome, celowe i nastawione na statystyczną szansę, że co któryś Klient przyjmie pierwotną wycenę Allianz pozbawiając się szansy na pełnowartościową naprawę. To przykre i nie do przyjęcia.
Minęły prawie 4 miesiące a samochód ciągle jest poprawiany. Nadomiar wszystkiego *** chciało wydać mi samochód z uszkodzonym układem wydechowym. Samochód ofoliowany. Prosiłem o nie ingerowanie w elementy zabezpieczone. Na marme moje prośby folia uszkodzona na całym samochodzie. Ciekawe kto za to zapłaci
Brak komentarza
Likwidacja szkody przebiegła całkowicie sprawnie, począwszy od pierwszej informacji od Pani ***, poprzez ustalenie w bardzo uprzejmej i rzeczowej rozmowie z Panią *** warunków i serwisu wykonującego naprawę aż po zakończenie i wypłatę odszkodowania. Zostały uwzględnione zgłoszone przez mnie potrzeby i ograniczenia. W naprawie samochodu wystąpiła zwłoka wywołana wyłącznie moimi problemami zdrowotnymi. Działania przedstawicielek Allianz, jak i pracę serwisu oceniam bardzo pozytywnie.
Brak komentarza
Szybko sprawnie ;)

Loading...

Pieczęcie eKomi