Certyfikat

Nagrodzono Srebrną Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Srebrną Pieczęcią Uznania eKomi!

TUiR Allianz Polska – likwidacja szkód komunikacyjnych
TUiR Allianz Polska – likwidacja szkód komunikacyjnych

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
Szybko załatwiona sprawa
Szybka i bezproblemowa likwidacja
Ogólnie mówiąc i nie używając niecenzuralnych słów to podejście do klienta oceniam jako totalne dno. Nie chce mi się więcej nawet pisać bo to i tak nic nie zmieni. Wystarczy odsłuchać sobie moje nagrania na automatycznej sekretarce żeby się dowiedzieć co myślę o waszej firmie i oceńcie się sami po czasie jaki mija od zgłoszenia szkody. Jak mogę oceniać coś co się na dobrą sprawę nawet nie zaczęło. Chyba mówimy o jakiejś innej szkodzie.
Wszystko O.K. Bez zastrzeżeń. Pełny profesjonalizm i wysoka kultura osobista likwidatora.
Przede wszystkim było to proste.Po wypełnieniu zgłoszenia szkody na stronie Allianz skontaktowała się miła Pani Konsultant i podała mi adres gdzie zostanie wymieniona szyba w moim samochodzie podając mi numer telefonu. Umówiłem wizytę na proponowany termin i to było wszystko.Zostałem profesjonalnie obsłużony i zapomniałem o kłopotliwej dla mniew sprawie. Dziękuje.
Miła obsługa
Poszło super.
Brak komentarza
Podejście Państwa było nieprofesjonalne. Nie mogłem się dodzwonić do opiekuna szkody, a po zostawieniu wiadomości o kontakt również zero odpowiedzi. Załatwienie odszkodowania trwało prawie miesiąc od zgłoszenia szkody. Ogólnie bardzo ciężko się czego kolwiek dowiedzieć, wszystko jest po stronie poszkodowanego.
Jestem zadowolony.

Loading...

Pieczęcie eKomi