Certyfikat

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi!

ABJUBILER
ABJUBILER
Pewien znany amerykański jubiler Harry Winston mawiał: „Ludzie będą się gapić. Spraw, by tak chwila, którą na to poświęcają, była warta ich czasu”. Jako firma jubilerska z ponad piętnastoletnim doświadczeniem wiemy, iż biżuteria nie jest jedynie przedmiotem. To manifestacja stylu. To emocje zamknięte w złocie czy srebrze. To uczucia, które dajemy komuś obdarzając go pierścionkiem lub zakładając mu obrączkę podczas ślubu. Dlatego naszą pracę traktujemy od zawsze jak swojego rodzaju misję, łączącą rzemiosło z artyzmem, których finalnym dziełem są małe drogocenne przedmioty, mające moc wzruszania lub dodawania pewności siebie. W naszym salonie posiadamy bogatą ofertę biżuterii złotej oraz srebrnej, w tym pierścionki, naszyjniki, bransoletki, obrączki, zawieszki oraz dewocjonalia. Nasza coroczna obecność na największych targach jubilerskich sprawia, że podążamy za panującymi trendami, ale także prawdziwie cenimy i kultywujemy klasykę. Obrączki z naszych kolekcji są świadkami wzruszeń na niejednym ślubie, złote łańcuszki wdzięcznie zdobią szyje komunijnych dzieci, a bransoletki ozdabiają nadgarstki eleganckich pań. Biżuteria to wyrażenie swojego stylu bez słów, dlatego też oferujemy wyroby na indywidualne zamówienie. Wychodząc naprzeciw Państwa wygodzie zakupów, posiadamy salon stacjonarny (od zawsze przy ul. Partyzantów) oraz prowadzimy sprzedaż internetową. Wirtualne zakupy to bowiem oszczędność czasu, dogodna forma płatności i szybka dostawa. Pozostajemy także do Państwa dyspozycji w kwestii doradztwa- zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz poprzez media społecznościowe. Odkrywaj z nami piękno najszlachetniejszych przedmiotów, tworzonych z pasji oraz z dbałością o jakość i wyjątkowość.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
Polecam
jest ok
Wszystko ok
Obsługa bardzo miła, wręcz doskonała. Wszystkie szczegóły zamówienia omówione z najdrobniejszymi szczegółami, kilka razy potwierdzone, różne metody zaufanej płatności,dostosowana do klienta
Jestem zadowolona
Jak dotąd jestem bardzo zadowolona. Wszystkie kolczyki były jak na zdjęciach i zgodne z opisem
Miła obsługa, zawsze pomocna, nawet po godzinach pracy. Fachowe doradztwo. Przystępne ceny. Polecam na 100%.
POlecam
Będę polecać każdemu, kto będzie się decydować na kupowanie biżuterii. Jestem bardzo zadowolony. Szybka i bezproblemowa dostawa, nie miałem żadnej potrzeby żeby się stresować czy paczka dojdzie na czas.
Polecam

Loading...

Pieczęcie eKomi